Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, wiem, żeś młoda duchem i ciałem, ale (choć nie powinienem wypowiadać się za Davina) plemniki średnio sobie radzą w pościeli! Nie ma jakby warunków do pływania w tym całym krochmalu.

 

Wiem, żeś stary duchem i ciałem, ale skoro przez jeansy można, to i tak da radę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, no co Ty :mrgreen:

 

nie wiem czemu Davin siedzi przed kompem i sie smieje do monitora :lol::lol::lol:

 

-- 24 lut 2015, 20:03 --

 

Makabra, przez jeansy to jedna pani z forum zachodzila z duzą czestotliwoscia z tego co pamietam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wszystko zjedzone, same smakołyki dziś były, surowy czosnek, szpinak, brokuły, brukselka i kalafior. :105::105: To będzie piękna noc. :yeah:

 

Współczuję Twojej pościeli :lol:

 

 

a ja Twojej dziewczynie :mrgreen:

 

Z tego co się orientuję on nie ma dziewczyny, a czemu to już wiemy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, nie. Makabra, zaszła i teraz szuka jelenia co będzie alimenty płacił. I padło na Davina :hide: .

 

kurfffffffffffffaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! spadłam z sofy... teraz za kare (bo to przez Ciebie) masz mnie podniesc...o !!!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 24 lut 2015, 20:05 --

 

Aranjani, idź go zapytaj. Albo powiedz żeby się zalogował i się zaczął bronić zanim komornik was odwiedzi :mrgreen: .

 

przekazałam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, żeś stary duchem i ciałem, ale skoro przez jeansy można, to i tak da radę :mrgreen:

 

Przez jeansy można? :hide: O cholera, czyli teraz muszę baczniej patrzeć na ludzi na ulicach, bo to nie wiadomo, może moje dziecko będzie szło! :roll: Musiałem opuścić ten artykuł w Bravo Girl. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, nie. Makabra, zaszła i teraz szuka jelenia co będzie alimenty płacił. I padło na Davina :hide: .

 

Rozważam jeszcze I_am_a_legend, ale nie wiem, czy byłby dobrym ojcem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, to jego plemniki też cię po lóżku ścigały? Łolaboga :hide: .

 

kurfa... a co musi sie dziac na ulicy... Makabra musi sie kijem odganiac... tak ja małe skurfysynki atakują... a pozniej przebadaj pol miasta kto jest ojcem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, żeś stary duchem i ciałem, ale skoro przez jeansy można, to i tak da radę :mrgreen:

 

Przez jeansy można? :hide: O cholera, czyli teraz muszę baczniej patrzeć na ludzi na ulicach, bo to nie wiadomo, może moje dziecko będzie szło! :roll: Musiałem opuścić ten artykuł w Bravo Girl. :why:

 

Klasyka gatunku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważam jeszcze I_am_a_legend, ale nie wiem, czy byłby dobrym ojcem :lol:

 

Ojcem byłbym wspaniałym, ale Ty chcesz same alimenty tylko. Ech, typowa kobieta. :!:

 

 

teee.... nie generalizuj :mrgreen:

 

a jak juz chcesz to idz do wątku o prawiczkach... tam to uwielbiają :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×