Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

mark123, przydałaby Ci się terapia. Albo jakieś leki. Skoro poświęcasz temu sporą część dnia i jest to kompulsywne, to wypadałoby jednak ograniczyć. Nie mówię tu o zmianie upodobań, bo nawet nie wiem czy w dorosłym życiu to jest możliwe, ale nikomu tym nie szkodzisz, więc chyba nie jest to aż taki duży problem.

 

-- 24 lut 2015, 01:28 --

 

Arasha, ile lat mi dajesz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To naprawdę zajebiste, gdy ludzie, którzy nie uprawiali nigdy seksu piszą o tym, co jest fajne, co jest niefajne, a co już w ogóle "be". :D Seksu nie uprawia się w pojedynkę, jest jeszcze partner! Gdy ludzie są kreatywni i kochają się, to naturalnym jest, że lubią eksperymentować i poszerzać spektrum uciech cielesnych. Realizują swoje fantazje, dając sobie spełnienie. To zbliża i jest bardzo ważne dla przyszłości związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, no to ja mam już zaplanowane, tylko potrzeba jeszcze osoby trzeciej XD

Ta osoba podpina elektrody do Ciebie i partnerki. Naciska guzik i razi ją prądem.

Żeby ją ocalić, musisz ją zerżnąć bohaterze.

Ale jak się będziesz za to zabierał to nadzorca przełączy prąd z tej kobiety na Ciebie. W ten sposób przejmiesz jej cierpienie.

 

Nie musisz dziękować 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i_am_a_legend, chyba wątki pomyliłeś, bo to jest temat zarezerwowany dla osób niedoświadczonych seksualnie, które mają możliwość podzielić się tu swoimi przemyśleniami i przy okazji wyżyć pisarsko. Co Cię tak dziwi :roll: ?

 

Trza założyć wątek - Osoby o bogatej przeszłości seksualnej dla równowagi. Zobaczymy, czy też się będzie cieszył takim powodzeniem :mrgreen:

 

-- 24 lut 2015, 01:41 --

 

1234qwerty, 22 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, nie pomyliłem, nie uważam tylko, że niedoświadczenie seksualne musi wiązać się z wielkim zahamowaniem w tej kwestii i tworzeniem miliona kwestii problemowych (lakier na paznokciach jest "be", brudne kobiety są "dobre", tego nigdy nie zrobię, tamto jest obrzydliwe itp.). Nie wiadomo, co się komuś jeszcze spodoba. Lepiej nie mieć uprzedzeń, w żadnej dziedzinie, bo można wiele stracić.

 

Wskoczyłem w wątek, bo Davin i Aranjani się pojawili. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1234qwerty, ja mam szczególną intuicję, jeśli chodzi o facetów :mhm: Po prostu tak mi do Ciebie pasowało, chociaż chciałam napisać asekuracyjnie 22-24 :mrgreen: Za to ja jestem stara i pół forum już o tym wie :?

 

-- 24 lut 2015, 01:50 --

 

i_am_a_legend, wskakuj, kiedy chcesz. Mnie to nie przeszkadza :lol: Tylko pozwól każdemu do własnego zdania ! Poza tym w żadnym miejscu nie napisałam, że neguję lakier do paznokci ( który zresztą sama od jakiegoś czasu używam ), tylko nie rozumiem, żeby to był powód do szczególnego ekscytowania się tym, zwł. przez facetów :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, dopiero na zlocie zobaczysz, jak będę głaskała :lol::lol::lol: ( o ile nie będzie w okolicach Helu, Suwałk czy Świnoujścia ... swoją drogą piękne tereny :105: ).

 

Obiecuję od dzisiaj poprawę i niepisanie po północy ( chyba, że nie będę mogła zasnąć ) w wątku o prawiczkach ani w żadnym innym, bo potem jestem nieprzytomna :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i_am_a_legend, wskakuj, kiedy chcesz. Mnie to nie przeszkadza :lol: Tylko pozwól każdemu do własnego zdania ! Poza tym w żadnym miejscu nie napisałam, że neguję lakier do paznokci ( który zresztą sama od jakiegoś czasu używam ), tylko nie rozumiem, żeby to był powód do szczególnego ekscytowania się tym, zwł. przez facetów :bezradny:

A ja nawet nie rozumiem swojego fetyszu, jak można się "ekscytować" przejmowaniem brudu lub cierpienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×