Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przedziały wiekowe forumowiczów.


atrucha

Reprezentuję przedział wiekowy:  

948 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Reprezentuję przedział wiekowy:

    • - 18
      164
    • 19 - 21
      176
    • 22 - 25
      226
    • 26 - 29
      150
    • 30 - 33
      93
    • 34 - 39
      76
    • 40 - 45
      40
    • 46 - 50
      10
    • 51 +
      13


Rekomendowane odpowiedzi

ridllic- calkiem przystojny jestes :lol: gratuluje uzebienia :mrgreen: i to spojrzenie :shock: po prostu boski :lol:

hehe dinozaur odnosił się do mojego wieku bo skamielina już ze mnie :mrgreen: ale skoro się podoba to mi miło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wbijam w najliczniejszy przedział....23 latka

ehhh...czuję się starszy od węgla!

 

 

P.S. A miałem wrażenie, że piszą tu ludzie po czterdziestce, a tu patrz...nie jestem sam :mrgreen:

 

---- EDIT ----

 

fobia, masz przeurocze zdjęcie w avarcie. To Twoja buźka?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fobia, z tym lękiem przed pająkami (arachnofobią), chyba można żyć, co? Mam kilku znajomych z taką fobią, po prostu boją się pająków i tyle. Jeśli chodzi o lęk wysokości (akrofobię) to jeśli nie pracujesz na budowie to też z bani :D Czy jednak utrudniają Ci bardzo życie? Nerwica lękowa to już większe paskudztwo, jak sobie pomagasz? Jakie terapie stosujesz? Ja jestem fobikiem społecznym, ostatnio chyba za dużo o tym myślę i mam sieczkę :(

 

P.S. Tak, tak...będziesz dla mnie dziewczyną ze zdjęcia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh z tymi pajakiami to zartowalam- tzn. faktycznie si boje pajakow i wysokosci ale zycia mi to nie utrudnia (na budowie nie pracuje ;) ) ale nerwica mi przeszkadza, ale wcinam tabletki i jakos sobie radze, boje sie choroby i smierci to chyba jest w tym wszystkim najgorsze- obawa,ze umre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty fobia, myślisz, że tak łatwo się umiera? Trzeba się męczyć, nie ma lekko! ;) Ja chcę znowu podjąć terapię psychiatryczną i psychologiczną, bo przerwałem już dawno ze względu na brak efektów i stoję w miejscu...

 

A powiedz jak wygląda Twoje życie partnerskie? Jak sobie z tym radzisz mając nerwicę? Pytam, bo ja właśnie rozpoczynam kolejny epizod i nie wiem jak to rozwiązać :-| Jeśli mogę o to oczywiście zapytać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×