Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, mąż wrócił do domu z czego bardzo się cieszę ale czeka mnie mnustwo pracy i zmian... Nie potrafię dostrzegać i cieszyć się z tego co mam... To jest straszne bo widzę jaka jestem ciężka w relacjach... Muszę się zmienić o 180° i boję się strasznie że nie dam rady, że zabraknie mi sił.. Że znowu będę taka jaka byłam czego bardzo nie chce.... Chce stanąć ba nogi ale tyle przeszkód staje na mojej drodze... Do tego nerwica daje mi po dupie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim! :papa: Trochę mnie tu nie było,czuję się coraz lepiej-tylko wieczorami łapią mnie jeszcze lęki,coraz częściej chodzi mi po głowie myśl,żeby zrezygnować z terapii indywidualnej(mam teraz przerwę 3tygodniową)bo nie widzę żadnych efektów oprócz frustracji bo T mnie olewa,a zostać przy terapii grupowej.P.S staram się Was czytać i za Wszystkich trzymam kciuki,żeby żyło się nam jak najlepiej.

 

-- 23 lut 2015, 14:30 --

 

[videoyoutube=GkW_BoLPFko]A,że mam dziś refleksyjny dzień wstawiam pioseneczkę:"Wspomnienia palą mnie jak słońce, wspomnienia jak lawa gorące, Uciekam przed nimi tak co noc. Powietrze napełnia się światem do dna, Nawet nie wiesz jak bardzo mi Ciebie brak"[/videoyoutube]

 

-- 23 lut 2015, 14:36 --

 

"Wspomnienia palą mnie jak słońce, wspomnienia jak lawa gorące, Uciekam przed nimi tak co noc. Powietrze napełnia się światłem do dna, Nawet nie wiesz jak bardzo mi Ciebie brak"-literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczarowanaaa, Zebrec, hej hej!

 

-- 23 lut 2015, 14:48 --

 

PannaNatalia, cześć!

 

-- 23 lut 2015, 15:05 --

 

Z serii małe powody do radości, myślałam o robieniu wyszywanych makatek z cytatami. Zaczęłam się zastanawiać jaki rozmiar i kolor tkanin jest mi potrzebny. Weszłam do second-handu i znalazłam dokładnie to, czego potrzebowałam. Tyle wygrać ;)

 

-- 23 lut 2015, 15:07 --

 

Chociaż teraz mam dylemat, od której ścierki i którego tekstu zacząć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

Oj chyba ciśnienie dziś u mnie siadło, bo ledwo się ruszam, przymulona jestem i przybita. Rano nie mogłam się ogarnąc, szłam do roboty jak na skazanie. Po obiedzie chyba zwinę się w kuleczkę i spróbuję zdrzemnąc, może to pomoże... No kaplica dzisiaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Spamowiczom !

 

kosmostrada, Kochana, jakbym o sobie czytała. :shock: Poranek, wypisz-wymaluj taki sam! Natomiast teraz mam podwyższone ciśnienie, bo się zestresowałam swoim samopoczuciem. A przymulenie było "zacne", w pracy przebimbałam dzisiaj :(

 

cyklopka, czyżby makatki wracały do mody? gdzie je powiesisz? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, mogę ci przy jakiejś okazji machnąć, bo to krótkie motto, na serwetce się zmieści.

 

barbieturan, wprawdzie feministką nie jestem, ale cytat jest świetny, dobra ironia :great:

 

mirunia, wracają w takiej formie, że humor internetowy jest przenoszony na takie tradycyjne rękodzieło.

 

Mam już przygotowane cytaty z Gwiezdnych Wojen, filozofia Ciemnej Strony Mocy, niech twój strach będzie twoją siłą i takie tam motywujące hasła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Hej Kochana! No to łapkę sobie podajemy. Mi ciśnienie nie skacze z powodu mego stanu, ale za to nastrój leci w dół,oj w dół... Mam wrażenie że powolutku jest ze mną coraz gorzej.... :cry: Tulam, bo nic sensownego nie mam na wsparcie...

 

No nic, idę się położyc. Wpadnę wieczorem, może będę w lepszym stanie, bo nie lubię jojczyc.

Ciekawe, jak Plateczkowa i Dark przetrwali dzisiejszy dzień...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×