Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, ja przed wyjazdem za granicę chcę tylko sobie zaleczyć te zęby które wymagają leczenia kanałowego. Niestety te które połamałem będą do usunięcia chirurgicznego już po tym jak zza granicy wrócę. Ot takie uroki tych naszych choróbsk.

JERZY1962, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

jestem zła na siebie, poszłam wieczorem po fajki złamałam się

wczoraj fajny dzionek poza domem, byłam na grobie ani Przybylskiej tez

potem z siostrą oglądałyśmy kotki do adopcji bo chciałabym przygarnąć kotkę i właśnie lukam , mamie pokazałam, mam a nie chce, ona nie lubi zwierząt ale jakby ja przed faktem dokonanym postawić a poza tym mam urodziny niedługo :twisted:

teraz będę jechała do znajomej :****

 

jak u Was kochani?

 

-- 23 lut 2015, 11:43 --

 

JERZY1962, tez nie mogłam zasnąć bo miałam wyrzuty ze zapaliłam było mi zle,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, ja tam za kotami nie jestem, ale psy daw mam :) w dzieciństwie zawsze chciałam miec psa a miałam tylko chomika :P mama tez nie lubi zwierząt. Dlatego zawsze sobie mowilam ze jak bede juz duza to bede miec psa. I co lepsze, moja siostra (11 lat mlodsza)tez zawsze chciała miec psa. To ich (rodziców) tak "załatwiłam", że z siostrą pojechałam po psa do adopcji (sama go wiozłam na kolanach a on mnie podgryzał ze strachu ;) )i przywiozłam do domu i został.... Teraz tata traktuje go jak syna a mama mimo narzekania, uwielbia go strasznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×