Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

DarkMaster, ja to mam stale nawroty , bylo lepiej jakis czas iznow jest nijak . Ale Terapeutka i psychiatra powiedzialy ze sie juz z tego nie wyjdzie nigdy , ze beda nawroty , tyle ze ja sie cos wygrzebac nie moge na dluzej .

 

-- 22 lut 2015, 23:03 --

 

Moze dlatego ze nie moge brac lekarstw :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, myślałam, ale za dużo pracy już włożyłam w to, żeby terapeutka dokładnie poznała moją sytuację, poza tym ona ściśle współpracuje z moją psychiatrą. Nadto mamy umowę, że jeżeli mam swoją interpretację jej słów czy metod, to mam zapytać, a nie wymyślać.

 

kosmostrada, raczej prawie na pewno. Przecież mi mówi, że aż tak się od zdrowych nie różnię.

A ja bym czasem chciała, żeby mnie do łóżka położyć i kisiel mi gotować, bo taka jestem biedna. A jednak robię rzeczy, więc chcę medal :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, wiesz ja pierwszy epizod mialam wiele lat temu po smerci mamy , pozniej dluuugo spokoj az mnie dopadlo dwa lata temu i jest okropnie . Wtedy ponoc mialam mniej problemow wg terapetki i dlatego wyszlam szybko a teraz jestem z innym bagazem doswiadczen i do tego jeszcze z choroba fizyczna ktora mi dala popalic dluugi czas stad tez i lęki sie wziely i z mobingowej atmosfery w pracy.

Wiec mierze sie z innymi demonami niz po smierci mamy.

 

Buziaczki :********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, No zobaczymy, czasami te wolne dni są najbardziej męczące.... :smile: Napisz koniecznie jutro jak się czułeś. Czy cały dzień miałeś na zwolnionych obrotach, czy może np. praktyki ruszły Ci biegi.

 

platek rozy, Pa Plateczku, trzym się u dentysty!!!!

 

cyklopka, ja uczę się kciec medal za wszystko i jeszcze go sobie wręczac. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarkMaster, wiesz, my to tu świetnie rozumiemy... Ale jak już dojdziesz na miejsce, to zapewne wszystko Ci minie i będzie dobrze. Byle się postawic do pionu i ruszyc doopsko. Ja to robię co rano. ;) Poddanie się zmęczeniu, lękowi, zniechęceniu, czy co tam akurat mamy, nakręca tylko spiralę, na pewno to wiesz.

Jak ja jutro umyję zeby, jak od rana będę trzymac kciuki za Ciebie i Plateczkową? :D

 

Idę się umyc, bo mam potrzebę hożego wskoczenia w piżamkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :******** :papa::papa:

Ja oczywiscie juz trzese majtami przed dentystka :why::hide: Obym to przezyla jakos w miare , pozniej i tak bede z tydzien jeszcze do siebie dochodzila po tym.

Czuje sie do kitu. dolek nadal jest.

 

Calusy i zycze Wam milego , spokojnego dnia.

 

DarkMaster, Trzymam kciuki :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, sie staram :D ale wiesz zasiade tam na fotelu i bede sie trzesla i bala aaaaa po co czlowiekowi zeby :D

 

-- 23 lut 2015, 10:09 --

 

Megi_, :******* dziekuje :)

Tez mielismy kontrole w pracy ale w sumie bardziej ja moj szef przezywal nizli ja , tyle ze wtedy jeszcze zdowa bylam .

Zas od ranca latam do kibelka z nerwow. :x8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, ja bym nie szla jeszcze ale mnie sie jedynka ukruszyla w 1/3 jak jadla bulke kukurydziana :shock::shock: i wygladam paskudnie , no to jak tu nie isc? Musze . w tamtym tyg przezylam , dzis mam miec zakladana koronke :hide::hide::hide::hide::hide:

A tak mam jeszcze dwie plobmki zalozyc na kiedys na 6 i 7 bo sie dziurki robia.

AAAA szkoda ze zeby sie psuja moze tak , moglibymsmy je miec na stale i piekne :mrgreen: o takie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, :papa::papa::papa: moj jak zwykle ostatnio ujowy nastroj ale coz no samo zycie ! ;)

A Twoj ?

 

-- 23 lut 2015, 10:35 --

 

U mnie luty to rocznica --- 2 choroby . Dwa lata moje zycie to farsa.

 

 

Lece do pracki.

Dzis mam jeszcze na sam koniec dnia ostatnie testy do grupy inw.

Normalnie dzien wypelniony samymi przyjemnosciami. jakbym mogla to bym go uczcila jakims winem ...

Esh!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×