Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

To, że nawet młodsi ode mnie mają więcej forsy. Tyle że mogą sobie pozwolić co chwila na nowe sprzęty,na drogie ciuchy, na wszystko co tylko chcą albo jak mają taki kaprys. Bo rodzice im fundują to wszystko. Na głupoty.

Ja musiałam pracować by mieć swoje pieniądze :/ A i tak nie mam bo przecież się uczę i nie mam czasu w tym roku. A tyle co zarobiłam to na bieżące wydatki poszło a zapieprzałam jak osioł.

 

A i wkurza mnie to,ze ktoś mi wysyła zaproszenie na głupim fb a nawet mnie nie zna! Ot- żeby sobie listę znajomych powiększyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, rozkazujący ton???? Chyba sobie żartujesz dziewczyno. Rozumiem, że masz gorszy dzień...?

Skoro zaznaczam "inny powód" zgłoszenia, wymagany jest jego opis/uwagi więc o co się czepiasz? Wiecie, ale zdublowane wątki albo nowo założone w nieodpowiednim dziale wiszą sobie tygodniami. Skoro tak Cię to drażni....ok :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, ciekawe, że reszta sama nie zwróciła na to uwagi. Z tym rozkazującym tonem ktoś ewidentnie pojechał albo jest przewrażliwiony, ale jako, że jesteśmy na tym forum, postaram się to zrozumieć. :mrgreen:

P.S. Skoro tak, to opcja zgłaszania postów jest w takim razie niepotrzebna, bo sami wszystko wiecie/widzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, ciekawe, bo to zapewne o Darka tu chodzi, który swojego czasu sam się burzył jak woda w czajniku :mrgreen:

Z chęcią poznałabym przykłady BEZPODSTAWNEGO burzenia się 8)

 

-- 24 lut 2015, 13:32 --

 

 

P.S. Skoro tak, to opcja zgłaszania postów jest w takim razie niepotrzebna, bo sami wszystko wiecie/widzicie
Wiemy, co mamy z tym zrobić, ale nie widzimy. Opis służy do zasygnalizowania problemu, np. "zdublowany wątek", a nie do wytycznych dla Ekipy, co mają z tym zrobić.

 

tak też robiłam niejednokrotnie dodając emotki-uśmieszki więc naprawdę nie wiem skąd ten problem. Nie ma w tym żadnej złośliwości, po prostu chciałam, żeby zgłoszenie było jasne. Tyle. A że ktoś to odebrał po swojemu.... Ok, rozumiem i kończę temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×