Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, podobnież dobrze terapeutycznie jest sobie robic listy, zwłaszcza celów. Moja T. twierdzi że ja mam sobie stawiac cele małe,osiągalne, bo inaczej wpadam we frustrację. A gdzie kurczę ambicja? Gdzie marzenia?

 

A jutro do pracy... Przychodzi nowa sprytna drukarka. Mam więc na jutro dobre zadanie - rozkminic ją, ustawic. Nie śmiejcie się, jestem technicznym głąbem i to że wszystkie urządzenia ogarniam jest sukcesem. Nawet ostatnio nie wpadłam w panikę, jak zepsuła się niszczarka, tylko ją naprawiłam bez błagania o pomoc... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i_am_a_legend, Brawo głowa, że nie boli, brawo jej właściciel z czasowym poślizgiem. :lol:

 

amelia83, Tulam!!! No głód nikotynowy nie jest najlepszym wspomagaczem nastroju... Dajesz radę z fajkami :great: , ale broń Boże nie biczuj się, jak nie wytrzymasz.

 

-- 22 lut 2015, 21:45 --

 

Ewgf, Nowy czy nowa, bo z nicku nie wynika? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, marmolada? :D No popatrz, biegam teraz do piwnicy po stare zapasy dżemów, konfitur i powideł, które robiłam i stosowałam zazwyczaj do ciast, a teraz mi z chlebusiem smakują. Nie jadałam wcześniej z chlebem... no co to się porobiło?

 

amelia83, bo dzisiaj taka spiczniała niedziela, ja wieczorem dopiero lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Podobno dobry jest słonecznik, ale w łupinach, żeby ręce zając...A i zdrowe podjadanie.

Moze powiedz sobie, że wytrzymasz 15 minut, zanim pójdziesz po fajki. A jak minie, to spróbuj kolejny czas sobie dac. I tak do kąpieli, a potem w piżamie już nie będzie Ci się chciało wyjśc. ;) A najlepiej idź wcześniej spac. I byle do jutra. A jutro zobaczysz . Może się uda?

 

-- 22 lut 2015, 22:02 --

 

mirunia, Chyba trochę smaki się zmieniają przy lekach. Zawsze lubiłam słodkie, ale teraz, jakiś koszmar, jak organizm woła - daj cukru!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia to nie utylas duzo , tak ociupinke . Ja na hormonkach to poszlam w gore 12 kilo , ale z wagi 48 do 60 dobilam i wreszcie wygladam nie jak szkieletor. Tyle ze brzuszka nie lubie.

 

DarkMaster, Marudnik jestes :P :P

 

-- 22 lut 2015, 22:23 --

 

Chociaz ja to dzis jestem marudnik najwieksiejszy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×