Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław] Lękowcy z Wrocławia - łączmy się!!!


anielka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękować, dziękować za to spotkanie :D Nie wiem jak Wy, ale ja się bawiłam wyśmienicie, daliście mi bardzo dużo pozytywnej energii, przez co uruchomiła się moja nadpobudliwość muzyczna oraz włączyło się adhd, ale to wszystko nic... uwolniliście i uświadomiliście mi moją nerwicę rurkową :lol::lol::lol: haha ;)

Pozdrawiam wszystkich przybyłych i tych którzy będą następnym razem! :mrgreen:

 

Panie Pe! Proszę się uśmiechnąć! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Cię za paskudę nie uważam, stąd moje zdziwienie odnośnie nicka, którego wybrałaś...

Poza tym, spotkaliśmy się po to by porozmawiać, więc nie mów więcej rzeczy typu, iż nie chciałaś nas zanudzać, po to jesteśmy by wysłuchać... i nawet jeśli nie będziemy w stanie pomóc... wiedz, że wokół Ciebie jest kilka chętnych ramion, w które możesz się chociażby wypłakać.

 

Ściskam mocno!

 

P.S.

Wczoraj nie był dobry dzień.. chciałam umrzeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie ten nick dlatego z takiego korzystam ;) Dzieki za wsparcie, dobrze ze sa jeszcze takie miejsca jak to forum i fakt, ze sa ludzie z ktorymi mozna sie czasem spotkac i wyzalic :)

Tak w ogole to juz na zapas zycze wszystkim Wesolych Swiat bo niedlugo juz przez 2 tygodnie nie bedzie mnie tutaj..

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede we Wloszech, a dokladniej w Neapolu, u mojej Mamy :) Ciesze sie tym bardziej dlatego ze bardzo rzadko ja widuje.I mimo tego ze w zyciu caly czas cos mi nie wychodzi, to ciesze sie na ten wyjazd, mala odskocznia od szarej rzeczywistosci :) Niestety tam nie bede miala internetu, ale wracam po 5 stycznia i na pewno sie odezwe ;)

Tobie i ogolnie Wam wszystkim zycze pogody ducha na swieta, ale nie tylko :) A Tobie KocieOczy ;) szczegolnie jak najmniej a najlepiej wcale takich dni o jakich pisalas ostatnio.W razie czego to pamietaj, ze tutaj zawsze ktos jest :)

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleeeeeeeeeż Ci dobrze! Święta we Włoszech... mMmmm, koniecznie daj znać po powrocie jak było :) będzie polska Wigilia? czy jakieś urozmaicenia włoskie? ;)

 

Powoli się podnoszę, kilka xanaxów, hektolitry melisy, bliskie osoby obok...

Chcę żeby było dobrze! Wiem, że wiele od nas samych zależy.. Czasami jednak życie zdrowo daje nam w kość. Mimo wszystko trzeba podnieść głowę i iść do przodu..

 

Z utęsknieniem wypatruję kolejnego spotkania "znerwicowanych" ;) ponieważ naprawdę dajecie mi dużo siły i energii by trwać..

 

Uszy do góry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie, bedzie :) Nie moze byc inaczej ;)

Co do spotkania to rowniez chetnie sie wybiore, mam nadzieje ze bedzie cos po Nowym Roku...

A jezeli chodzi o Wigilie, raczej tradycyjnie bedzie, co prawda w malym gronie, ale dla mnie wazne ze z moja Mamusia :) Oczywiscie po powrocie dam znac jak bylo ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×