Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, No jakoś nigdy chyba nie spotkałam faceta, który by zauważył pięknośc odcienia mojej szminki. :D

No ten co ostatnio z nim miałam być, a nie będę, to czasem się interesował detalami estetycznymi.

 

W każdym razie dzisiaj wrażenie zrobiłam żodne z lekką tendencją minusową, a buzia boli.

 

Ponieważ przyszłam wcześnie to Kolega#1 pomagał przełamać lody z nowym małolatem, który był 1 raz na spotkaniu. Chciał być miły, ale mu strasznie nie szło. Dostałam w pakiecie "Ile masz lat?" oraz "Czemu nie wyjedziesz do pracy za granicę?" :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, strasznie burczy .... ale moze lepiej sie przeglodze :(

A Ty zaraz kapiolka?

 

i_am_a_legend, dziekuje :) :oops::oops::oops: staram sie jak umiem :) i frajde mi to sprawia>

 

-- 21 lut 2015, 22:19 --

 

cyklopka, ja Ci powoedzialam ze jestes ladna ! O! Bo jestes, masz delikatna urode i piekne oczka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, moja droga loczki ostatnio pod wpływem, jak domniemam leku, lekko oklapnięte, ale co tam... Ty lepiej oczyska na konkurs dawaj... :D

 

DarkMaster, Nie wiem skąd masz takie informacje. :lol: Powiedz, co mam Ci powiedziec w zamian, żeby zrobiło Ci się miło?

 

Ale my się tu dopieszczamy na tej Spamowej! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, No halo, miałaś wrócic nakręcona z sobotniego wyjścia do ludzi, ale nie w tą stronę. :time: Proszę mi tu nie łapac takich myśli Kochana. Każda osoba mi znana, która wyjechała, bardzo cierpiała, a przystosowanie zajęło czas lub też się nie udało. To żadyn wstyd nie chciec mieszkac za granicą, wręcz zupełnie naturalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, No halo, miałaś wrócic nakręcona z sobotniego wyjścia do ludzi, ale nie w tą stronę. :time: Proszę mi tu nie łapac takich myśli Kochana. Każda osoba mi znana, która wyjechała, bardzo cierpiała, a przystosowanie zajęło czas lub też się nie udało. To żadyn wstyd nie chciec mieszkac za granicą, wręcz zupełnie naturalne.

:brawo::brawo::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, teraz sądzę depresji nie mam, ale bardzo mnie zmartwiło, że może przez to, że wtedy miałam, tylko myślałam, że się samo ułoży, mogłam stracić jakąś szansę... Przez 2-3 sesje terapii mnie to męczyło.

 

A teraz myślę, skoro nie będę miała ani pracy, ani męża i dzieci, to w gruncie rzeczy tak jest prościej, bo prawdopodobnie i tak się nie nadaję. Poza tym zawsze może być wojna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×