Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


elo

Rekomendowane odpowiedzi

magnolia84 może w końcu usłysze od Ciebie jakieś szczere ,,przepraszam,, i tyle:-)nie odpowiedziałaś na Pw i niby mnie tam zablokowałaś zresztą na Fb zrobiłaś to samo kiedy się wirtualnie poznaliśmy jakiś czas temu wydawałaś się bardzo w porządku dziewczyna.

Napisz mi na Pw szczerze po co mnie w takie coś wciągnęłaś,no po co?

Telefonu nie odbierasz co jest boisz się że Cię dosięgnę przez słuchawkę to 580 km więc nie dam rady:-)

Nie mam jakiejś wielkiej urazy,wyczułem grę i tyle:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84 może w końcu usłysze od Ciebie jakieś szczere ,,przepraszam,, i tyle:-)nie odpowiedziałaś na Pw i niby mnie tam zablokowałaś zresztą na Fb zrobiłaś to samo kiedy się wirtualnie poznaliśmy jakiś czas temu wydawałaś się bardzo w porządku dziewczyna.

Napisz mi na Pw szczerze po co mnie w takie coś wciągnęłaś,no po co?

Telefonu nie odbierasz co jest boisz się że Cię dosięgnę przez słuchawkę to 580 km więc nie dam rady:-)

Nie mam jakiejś wielkiej urazy,wyczułem grę i tyle:-)

 

Wyzywasz mnie od żenujących ludzi ach Wolf:-) ma klasę powiedziałem Ci już mimo wszystko po tym do czego doszło jak będziesz chciała zawsze z Tobą pogadam:-)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, człowieku ile Ty masz lat, żeby odstawiać takie szopki? Ja tez myslalam, ze jestes w porzadku facetem, ale kiedy zaczales z zazdrosci wypisywac do ludzi pw, zmienilam zdanie. Wez to na klate i nie osmieszaj sie wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, jak się nie potrafi przyznać, że się spierdoliło sprawę, to sięga się po argument zabawy czyimś kosztem? :brawo:

Jeszcze wczoraj twierdziłes, że sam to skopałeś wysyłając do facetów z forum pw i żaliłeś się nawet ludziom na czacie, że to Twoja wina, a teraz co? Obarczasz mnie winą za własną głupotę?! Zgodziłam się utrzymywać z Tobą kontakt mimo tego co zrobiłeś, ale Ty oczywiście musisz robić z tego jakąś żenującą telenowelę i wywlekać to na forum. Ok, niech wszyscy wiedzą i mają z tego bekę. Masz żonę i syna człowieku, a na forum szukasz przygód?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

homo homini lupus est :-)

dlaczego telefon ciągle milczy

W rozmowach z innym facetem nazywałaś mnie ,,Jeleniem ze Ślaska,, i komentowałaś naszą ,,przygodę,, jeszcze przed całym niby zajściem na Pw

Dobrze wiem od Samego początku że nasze spotkanie nie doszłoby nigdy do skutku bo to były mrzonki,powiem tyle dobrze Ci to wychodziło poza tym wciagasz w te intrygi niepotrzebnie inne osoby:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, "Jeleniem ze Śląska" nazwał Cię facet, do którego pisałeś pw i z nikim nie rozmawiałam na temat jakiejś "przygody" (nie wiem co to za określenie). To Ty zacząłeś wciągać chłopaków z forum w to wszystko pisząc do nich pw, a ja nie będę brała udziału w tej farsie. Telefon nie milczy, odpisałam Ci, ale widać lubisz mącić wodę. Skończ już ten cyrk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadłaś maleństwo nazywałaś mnie ,,Jeleniem ze śląska,, pisząc sobie z jakimś innym wyleniałym playboyem którego chyba też uwodzisz,jakbys mi opisywała Twoje podboje dla sportu tak jak temu kolesiowi pożegnalibyśmy się od razu ,nie wiem co to za dureń z tego amanta.

Mówisz telefon nie milczy,wysyłając mi jakies obrażliwe sms-y nazywasz to kontaktem,w całej swojej łaskawości odbierz to porozmawiamy po przyjacielsku nie ma problemu.Nie martw się nie pochlastam się z Twojego powodu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolfx, :shock: masz jakieś urojenia. Mam wszystkie pw i z chęcią je udostępnię i zobaczymy kto i co komu pisał.

Nikogo nie uwodzę i nikomu nic nie obiecuję, ani tym bardziej nie zakochuję się w kimś dopiero poznanym w necie, a to, że ktoś mi po tygodniu pisze, że się zadurzył i poczuł się jakbym była jego własnością, to moja wina, tak? Nie mogłeś nawet poczekać do spotkania, tylko narobiłeś takiej kaszany, a teraz mnie za to obwiniasz. Pewien użytkownik bardzo umiejętnie wykorzystał Twoją naiwność i zaślepienie i wcisnął Ci dobry kit, żebyś się odczepił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałam, że ktoś tu zaraz wyskoczy z tym gifem. Skoro kogoś to bawi to nie skomentuję tego... Niepotrzebnie dałam się wciągnąć w tą "tragikomedię" i zablokuję możliwość pisania do mnie pw, bo zaraz kolejna "ofiara" będzie mi zarzucała uwodzenie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam ja mam klasę i nie będę wyciągał tutaj Pw które również posiadam bo przestrzegam netykiety.

Na spotkanie ja bym przyjechał chociażby napić się z Tobą kawy,ale przypuszczam że stałbym pod hotelem jak palec a Ty miałabyś radochę w domu z lapkiem

dlaczego gdy wybieram Twój numer włącza się poczta ,,mała słodka bestio,,

Przynajmniej to forum trochę odrzyło watek jest już odwiedzany przez chyba 150 osób :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczy tylko depresja,zaawansowany nowotwór,usunięcie gonad i zapomnisz o libido równie łatwo jak społeczeństwo zapomniało o tobie.wilk syty i owce całe.kilkanaście lat po orchidektomii znacząco wpływa na libido a im dłużej pociągniesz tym będzie ,mniejsze.80 latek nie będzie miał ochoty na żużlowanie,włażenie na drzewa i skakanie po kamieniach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wziąć na poważnie tego suchara:

 

- No to po małym!-rzekł rolnik wyciągając jądra z sieczkarni...

 

Nie ma co tu dywagować, za popęd odpowiada w głównej mierze testosteron. Ten zaś produkowany jest w jądrach. Wątpię, żeby ktoś "zoperował" Ci tę część ciała na własne życzenie.

 

Mnie też podobają się nieodpowiednie kobiety, ale w życiu nie pomyślałbym, żeby z tego powodu pozbywać się czegoś, co niejednokrotnie dawało mi najprzyjemniejsze odczucia w życiu. :great: Więcej wiary, Tobie też się uda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bromki sodu i potasu mają silnie negatywny wpływ na popęd płciowy mężczyzn, gdyż blokują wytwarzanie testosteronu. Najsilniejszą taką właściwość przejawia bromek potasu, który bardzo szybko i skutecznie blokuje receptory hormonu luteinizującego odpowiedzialnego za produkcję testosteronu

czyli po tym bedziesz ciotą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×