Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy mój mąż jest chory czy ja się oszukuję?


Rekomendowane odpowiedzi

I tak jak ktoś chce odejsc to odejdzie. Wg mnie szybko wroci albo znajdzie taką mamusie do zwiazku co mydlac sobie oczy jego depresją bedzie nad nim skakać. To jest dobre wytłumaczenie miec depresje i wszyscy sie uzalajcie bo jestem biedny, chory i pokrzywdzony. To niech sam siedzi i zobaczy czy mu tak dobrze. Jak było gorzej to wisiał na Tobie teraz nagle zachciało mu sie wolnosci, oczywiscie ze AKTUALNIE nie chodzi o inna kobiete ale facet to juz ma w domysle, bo inaczej po co mu puste mieszkanie i wyprowadzka? Wg mnie wystarczy poczekac i facet sam wroci a jak nie, to jestes mloda osoba i znajdziesz innego, tylko nie czekaj na niego iles lat bo przespisz swoja szanse na szczescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NaaN,

Zima - masz mistrzostwo świata w szerzeniu otuchy.

no licza sie fakty.

choroba nie ma tu nic do rzeczy. i tak kazdy mysli tylko o sobie. Biedroneczka38, tez. nie pojmuje jak mogla zyc z facetem z depresja i nie miec bladego pojecia o tej chorobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NaaN,
Zima - masz mistrzostwo świata w szerzeniu otuchy.

no licza sie fakty.

choroba nie ma tu nic do rzeczy. i tak kazdy mysli tylko o sobie. Biedroneczka38, tez. nie pojmuje jak mogla zyc z facetem z depresja i nie miec bladego pojecia o tej chorobie.

 

Oczywiście, że myślę o sobie. I nie mam zamiaru tego zmieniać Zima :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×