Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

tomasz_xyz,

Bo terapia musi byc robiona przez fachmena a nie przez ciotkę klozetową ani ślepych doradców. Należy zidentyfikowywac u siebie błędne myśli, przekonania, trzeba sie nauczyć je wyłapac po prostu i tak jakby popatrzyć na nie z boku ale nie poprzez ich analizę, rozpatrywanie. Ale żeby sie w taki stan wprowadzic to trzeba mieć naprawde dobrego terpaeutę plus trochę ćwiczyc. Takie tam pogaduszki, wywlekanie przeszłości nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ANIAAA1214 a Tobie kardiolog przepisuje antydepresanty ??? W nocy włącz sobie małe swiatelko ledowe w kontakt jak nie lubisz ciemnosci. A w dzien...wenla na początku daje po oczach, jeśli ktoś ma Np jaskrę musi odstawić. A jeśli masz dlugo jakieś haluny po wenli to zmien lek. A tak wogole to czemu kardiolog Ci przepisuje antydepresanty ???

 

MURBETON objawy bólowe mi zawsze towarzyszą przy depresji, bol pleców zmęczenie itd...po fluo tez mialam jazdy, bylam jeszcze gorszym warzywkiem :( wenla mi pomogla, choć na chwile. Sprobuj moze u Ciebie zadziala na dluzej :):):):):)

 

ENCYKLOPEDIA1 nie myśl o rzuceniu lekow !!!!! Najwyzej o zmianie jak nie dzialaja lub przestana. A o klonach to juz wogole nie myśl !!!!! Udawaj ze nigdy nie slyszalas o klonach hehehe chyba ze faktycznie juz bardzo do dupy będzie. Ja klonów nie bralam nigdy i nie zamierzam a jakco polecam hydro :):):)

 

-- 20 lut 2015, 01:08 --

 

A tak wogole to ja 8 dzien na 225 wenli i sie przyznam, ze robi sie....normalnie. Szału nie ma ale doła tez nie ma !!! Czyli ok. Zmęczenie mniejsze :) mniej wszystko boli, tych myśli depresyjnych nie ma jakoś ale wszystko tak naturalnie pomału sie odbywa...nie to co kiedyś taki nagly szal i odlot. Teraz pomału pomalutku idzie normalność :):):) :great::great::great: pożyjemy zobaczymy pozdro dla Was :):):):):P

 

-- 20 lut 2015, 01:11 --

 

No i dzis skonczylam 33 lata hehe Chrystusowy wiek :):):) ale stara dupa ze mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crayzyalexxx zgłosiłam się do kardiologa z bólem serca, więc przepisał mi leki na serce ale przy następnej wizycie powiedziałam że nic się nie zmieniło, serce jeszcze bardziej boli,słabi mnie, mam uczucie gorąca w głowie i lęki.Kardiolog Powiedziała że od początku myślała że to nerwica\depresja i przepisała mi Symfaxin. Mam nadzieje że będzie teraz tylko lepiej. Chociaż dziś też czuje się troche ciulowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margor26, Powiem ci z moich doswiadczen, ze jak dawka 75mg nie dziala, to raczej wieksza tez nie zadziala, a na pewno nie tak spektakularnie jak oczekujesz, no ale próbuj, moze z toba bedzie inaczej, jedyne co jest dobre to to ze czujesz jakies efekty uboczne, znaczy to, ze lek cos tam jednak robi w organizmie, teraz tylko czy orgaznim zaakceptuje ten lek, tego nigdy nie wiadomo, dla mnie ten lek to taka sama hujnia jak ssri, no moze troszke lepszy, ale nie wiele. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ANIAAA1214 to ok :) ale na w razie czego zapisz sie tez do psychiatry :) proszę Cie :):):)

 

MARGOR26 tu PATRYK29 ma racje. Jeśli 75 nie zadzialalo to moze byc dupa. PATRYK29 ma zawsze rację :):):) to mój psychiatra hehe :) mi 75 raz dwa zdziałało a potem 150 tez :) tyle ze przestalo...75 zaskok praktycznie odrazu a 150 dluzej. Teraz testuje 225 mg i wkręca sie bardzo powoli powoli ale jest coraz to lepiej :) ubokow ZERO :):):). Pozdro :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wenla jest fajnym lekiem a to dlatego, ze choć przez chwile pokazala mi JAK CHCE ZYC,JAK CHCE CZUĆ, JAK MYSLEC I POSTRZEGAC SWIAT. Przez chwile poczulam sie jak królowa życia. Przez chwile poczulam sie jak NORMALNY CZLOWIEK CZUJE ZYCIE :):):) fakt bylo to krotkotrwale ale warto bylo. Teraz na 225 mg idzie to pomalu, daleko do tego co mi wenla dała ale jest lepiej. O rany ten, kto to przezywa to co ja, to zrozumie tą całą depresje. To jest silniejsze od nas.

 

-- 21 lut 2015, 03:20 --

 

Z tego co wiem to mój psychiatra PATRYK29 nie bierze tianeptyny..... Chyba ze czegoś nie wiem hehe

 

-- 21 lut 2015, 03:31 --

 

Oczywiscie to zart PATRYK29 jak bierzesz tianeptyne to spox moze Ci pomoże ? Nic o tianeptynie na forum nie pisales... Ja bralam tianeptyne tj.coaxil na początku mojej kariery psychiatrycznej....A moze i nie no bo coaxil mialam od ogólnego. Po tym mialam odrealnienia :(:(:( i odstawilam. Pozdro :):):)

 

-- 21 lut 2015, 03:34 --

 

W życiu piękne są tylko chwile :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ekipa, hehe, biore tianeptyne biore, 4 dzien, jedyne co moge powiedziec, to ze nie wchodzi tak ciezko jak ssri, choc, wczoraj mialem zawroty glowy i myslalem ze zemdleje, z pewnoscia nie jest to placebo, co jeszcze, caly czas mam sucho w pysku, normalnie sahara, w 1 dzien poczulem poprawe nastroju, dzisiaj wstalem jakos tak lepiej, chcialem cos zrobic, jakos inaczej, ale to za wczesnie zeby cos wyrokowac, jedno jest pewne nie zamula jak ssri, wlasciwie wogóle nie zamula, wczoraj po 3 dawce leku, mialem ochote cos rozjebac, normalnie takie wkurwienie ze szok, co do dzialania zobaczymy, czuje ze ten lek moze miec potencjal na wyzszych dawkach. :mrgreen:

 

-- 21 lut 2015, 09:12 --

 

crayzyalexxx, Spoko wiem, ze to zarciki, i ze mnie bardzo lubisz hehe, ja ciebie tez, mam nadzieje ze wenlafaksyna da ci to czego oczekujesz i bedziesz zdrowa, tego ci zycze, jak i pozostalym z tego forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, to oby Ci pomoglo bardziej niz wenla, bo jak znowu zaczniesz marudzic ze nie pomoglo to polecam bilet w kosmos :mrgreen: (zaraz sie obrazi :shock:

 

-- 21 lut 2015, 09:15 --

 

margor26, dla mnie w ciezkiej depresji dopiero poczulam poprawe po 6 miesiacach.

 

-- 21 lut 2015, 09:17 --

 

aniaaa1214, jak masz tylko objawy sercowe to moze sprobuj od internisty wyprosic recepte na propranolol, to leciutki lek a pomaga i troche na nerwice i uspokaja serce.

 

-- 21 lut 2015, 09:18 --

 

murbeton, dla mnie wenla to strzał w 10. Moje objawy somatyzacyjne praktycznie nie istnieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miko84, ale u mnie np propranolol dobrze sie sprawdził na objawy sercowe, jak sie nie sprawdzi mozna odstawic a dziewczyna pisze ze po antydepresancie jest gorzej, a głowny objaw to objawy sercowe.

 

-- 21 lut 2015, 09:21 --

 

Patryk29, chyba juz zaczałes bo jakis spokojniejszy jestes :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, ale Ty nie jestes mna, to miałbys tylko taki wybor ze wsrod swoich. A ok juz znalazlam ze wpływa na nastroj euforycznie ale nazwa Coaxil jest mi znana.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agusiaww, właśnie że nie tylko sercowe. W ogóle psychika mi siadała,depresja i te sprawy , to i serce zaczęło mnie strasznie boleć. Poszłam do tego kardiologa bo tak było lepiej powiedzieć rodzinie z resztą sama miałam nadzieje że mam problemy z serduchem a nie umysłem. rodzinka jest wrogo nastawiona do psychotropów nie mam pojęcia dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×