Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, dobre ! :D

Kochanie spij dobrze.

 

Ja tez zaraz mykam z ksiazkami , telefonem i krzyzowkami oraz filmem do lozka:D mam caly pakiet :D aaa i jeszcze misiek tam lezy ktorego dostalam jak szlam na operacje :D

 

-- 19 lut 2015, 23:22 --

 

DarkMaster, a ja nie wiem to Master to brzmi tak wiesz ... Tak Dominujaco :D:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się na szybko witam i żegnam, bo sobie chyba pójdę w łóżku czytać.

 

Potańcowałam dzisiaj, chociaż to tańcem nazywam umownie, bardziej to był Głupi Chód. W każdym razie coś tam zaczęłam rozumieć, prowadząca mnie pochwaliła :brawo:

 

Umówiłam się kolegą na koncert, będziemy się w maju tłukli do Czech pociągiem jak za starych dobrych czasów.

 

Jutro do kuzynki i do dzieciaków jak było powiedziane, a w sobotę spotkanie z nowymi kolegami.

Chciałabym, żeby mnie wyobraźnia za daleko nie ponosiła, ale lubię tak sobie myśleć, że kto zrozumie wrażliwego romantyka o specyficznych zainteresowaniach, które rzadko idą w parze? :105: Tylko ja :uklon: Hej, niektórzy lubią wariatki! :hide:

 

Więc jakby mnie nie było na forum, to znaczy, że czytam albo spotykam się z żywymi ludźmi :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Kochana za wariatkami sie szaleje ! ;) Wiec musi byc cos na rzeczy !Milych spotkan i weekendu ! :******** Buziaczki

 

DarkMaster, kurde moj jest nieszkodliwy dla innych , on tylko mnie szkodzi :D wez , nie boj sie smagnij go baciorem i kaz byc grzecznym :D moze Ciebie poslucha :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×