Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie kobiety wam się podobają ???


Loopy'7

Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu nie wiedziałam czy pytanie jest tylko do męskiej części ;)

No więc ja lubię kobiety tajemnicze, mroczne, famme fatale, modliszki ale mimo wszystko o dobrym sercu.

Lubię też ciche myszki ;) nieśmiałe, skromne ale z poczuciem humoru.

Nie lubię kobiet suk (po trupach do celu), obgadujących non stop innych, mających się za lepszą i mądrzejszą od innych, patrzącą z góry. Braku poczucia humoru i serca też nie znoszę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc ja lubię kobiety tajemnicze, mroczne, famme fatale, modliszki ale mimo wszystko o dobrym sercu.

Lubię też ciche myszki nieśmiałe, skromne ale z poczuciem humoru.

 

super .

To znaczy ,że sama taka jesteś , czy to tego nie znaczy ?

Czary -mary .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, przecież zdarza Ci się od wielkiego dzwonu uśmiechnąć ... trza się bardziej starać ! Chociaż sztuczny uśmiech, to raczej niezbyt fajny jest.

 

Mnie osobiście nie podobają się laski, którym tapeta odpada z gęby przy najmniejszym podmuchu wiatru, ale jak tam sobie chcą się upiększać, to ich sprawa. Może ja też kiedyś zacznę :?

 

Dla mnie liczy cię przede wszystkim uczciwość, szczere intencje, życzliwość do drugiej osoby i nieobgadywanie innych ... niestety bardzo rzadko spotykane cechy u kobiet, dlatego stawiam na facetów :pirate: ( ale oczywiście wyjątki się zdarzają, może jakieś 10%, ale zawsze :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, mężczyźni plotkuj jeszcze bardziej, tylko że w swoim ścisłym gronie ;)
Nie zgadzam się z tym, My wcale nie plotkujemy :) wyrażamy tylko obiektywne opinie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie byśmy się dogadały ;)

męska płeć lepsza? no nie wiem...cały ten świat wygląda tak a nie inaczej właśnie przez mężczyzn...gwałty, pedofilia, burdele, znęcanie się, nietolerancja, polityka, wojny. Nie mówię że kobiety są święte i że ich te sprawy nie dotyczą ale jednak moim zdaniem większe zło tkwi w mężczyźnie. Zdecydowanie więcej mężczyzn robi wymienione rzeczy ;) z góry przepraszam panów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×