Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pośmiejmy się z siebie


Alexandra

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć oleander15! :) Rzeczywiście, tak jak piszesz, to może być zagłuszanie "pierdołami", odwracanie uwagi od trudnych emocji i wspomnień. Ale fajne jest to, że osoby, których to dotyka mogą się zdystansować i z tego pośmiać. Wypróbuję to :)

 

 

 

 

Jeszcze nie dawno nie przyszło mi do głowy że można tak boki zrywać z tych naszych przypadłości :shock::shock::shock:

Fajnie że umiemy wrzucić na luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harlancoben, dobry trop. Ciciki to wyskubane i ulurlane /tutaj brakuje mi właściwego słowa/ z wewnętrznej strony bluzy albo zmechaconego pluszaka

Wzruszyłam się, wreszcie ktoś wie, co to sa ciciki!!! Mój pan się ze mnie śmieje, że gadam jakąś śląską gwarą. Przecież "ciciki" to nie po śląsku :D A "kućki" znacie? Kućka to taki większy cicik... :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego czuję suchość warg i je lekko wtedy oblizuję.

Ja mam straszne przyzwyczajenie do pomadki/balsamu do ust, a jak naprawdę niema możliwości użyć to oblizuję. U mnie najgorsze jest to że jak moje usta są suche to mi się tak "ściągają" i mam, jak niektórzy mówią, groźny wyraz twarzy.

Do tego odkąd pamiętam często poruszam nosem czy raczej górną wargą tak jak królik :mrgreen: (wiecie o co chodzi?) Po prostu muszę. Zwykle nawet o tym nie myślę. Głównie chodzi o to by drapnąć zębami o wewnętrzną część górnej wargi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak wychodzę z domu do zakręcam wodę,gaz,wyłączam prąd i sprawdzam drzwi zewnętrzne z 3 razy naciskając na klamkę...A czasem się cofam specjalnie żeby je sprawdzić jeszcze raz.W ogóle to jakąś małą paranoję mam,że wszyscy wokół są wedle mnie wrogo nastawieni.Najchętniej poustawiałbym sentry gun na dachu domu i ogrodzie,oraz zakluczać uliczkę i zamykał szczelnie bramę,do tego przydałaby się ochrona solid security...Piszę niby pół żartem-pół serio ale to trochę męczące,bo nieuzasadnione.Nie mam długów,nikt mnie za nic nie ściga..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem gdzieś potrafię co parę minut sprawdzać, czy mam portfel i telefon w torebce.. Gdy nie sprawdze to czuję się zła na siebie i wydaje mi sie że jestem lekkomyslna..Wyobrazam sobie juz sytuacje kiedy to ginie, a ja mam napad lęku, paniki, nie umiem sobie poradzić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to żeby się zdystansować :) jak będziemy się z tego śmiali będzie trochę lżej.

Ja za każdym razem mówię sobie że będę silna i nie będę zwracała uwagi na fochy mojego faceta...a za każdym razem i tak płaczę :P udaję przed sobą że jestem silną niezależną kobietą :P

 

-- 30 sty 2015, 20:41 --

 

Właśnie pokłóciłam się z najlepszą przyjaciółką o to że mi nie daje lajków na fejsie! XD :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka moich śmiesznych myśli, odczuć:

- dotknięcie gołą ręką jakiegokolwiek zwierzęcia spowoduje zarażenie chorobą odzwierzęcą. Gdy moi dziadkowie mieli psy, to głaskałem je ścierką.

- ludzkie stopy są strefą naturalnie skażoną, ale skażenie to jest uśpione. Dotknięcie stopy dłonią powoduje przeniesienie skażenia na dłonie i jego aktywacje, ale dotknięcie czegokolwiek częścią dłoni, która dotknęła stopy dezaktywacje skażenia, niezrobienie tego spowoduje zakażenie organizmu.

- widok stóp w każdym człowieku powinien budzić obrzydzenie i oprócz kąpieli każdy powinien mieć je cały czas zakryte.

- wzięcie do ręki np. pączka brzydzi mnie znacznie bardziej niż dotknięcie deski klozetowej w publicznej toalecie

- poza tym, dotknięcie czegoś brudnego/tłustego/lepkiego w obecności innych, nawet gdyby inni robili dokładnie to samo, spowodowałoby, że mnie uznaliby za brudasa, nawet trzymanie w ręce np. pączka, gdy inni również trzymaliby w ręce pączka, spowodowałoby, że ja zostałbym uznany za brudasa, że dotykam pączka, natomiast inni mogliby go spokojnie jeść

- mycie rąk w obecności innych może sprawić, że inni pomyślą, że byłem brudasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-muszę mieć otwartych 3 lub 5 kart w przeglądarce (teraz mam 6, nie da się inaczej, więc czuję niepokój)

-kiedy oglądam coś na youtube i chcę kliknąć "stop", to czekam, aż na końcu będzie 4 (np.02:44)

-wyłączam kran łokciem lub z pomocą korka do zlewu

-myję ręce milion razy dziennie

-miliard razy sprawdzam, czy na pewno nie zgubiłam kluczy/portfela/telefonu/

-wyjmuję pieniądze zaraz po wyłożeniu towaru na ladę

-wieszam płaszcz na ostatnim wieszaku, o ile jest wolny

-na niektórych forach przeglądam tylko nieparzyste strony

 

Więcej grzechów nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flawia, typowe natręctwa :D ja też jakbym miał wyliczyć wszystkie swoje to bym się chyba w noc nie zmieścił ;)

 

w dodatku jestem strasznie zakręcony, ostatnio koleżanka dała mi talerzyki abym wyniósł do kuchni, poszedłem je pakować do torby do pokoju.

takich przykładów jest mnóstwo u mnie, nawet ich nie zapamiętuje, ten zapamiętałem bo się wszyscy śmiali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było:

-odkażanie przedmiotów do gotowania/jedzenia gorącą wodą

-podskakiwanie ileś razy przed zaśnięciem

-sprawdzanie 7 razy, czy ustawiłam dobrze budzik i czy telefon ma ustawiony najgłośniejszy dźwięk

-spanie z zeszytami zawsze odwróconymi w moim kierunku, jak się przekładam na drugi bok to też z nimi

-sprawdzanie przed snem (tak ze 3 razy), czy lodówka jest zamknięta i drzwi do domu

-sprawdzanie temperatury na termometrze przed jedzeniem śniadania

-korzystanie z toalety koniecznie przed posiłkiem nawet jak mi się nie chce

-wstawanie i siadanie kilkanaście razy przed śniadaniem

 

Zostało:

-toaleta

-sprawdzanie budzika i głośności

-spanie z zeszytami

-sprawdzanie lodówki i drzwi do domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×