Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Kochani :papa:

 

Dołączam nadal do Tych kwękających, zdołowanych i bez energii... :( Na dokładkę boli mnie szyjny i założyłam kołnierz ortop. :?

Nie wiem, co to ostatnio się dzieje, że opadamy w doły i w różne boleści :bezradny:

Ledwo w pracy wysiedziałam, na zwolnionych obrotach przewracałam papiery, a kalkulatorem działałam jak dziecko z I klasy, żeby się nie pomylić :time:

 

platek rozy , ściskam Cię Kochana i tulę, bo rozumiem Twoje doły, ale staraj się nie kopać głębszych. Główkę zostaw na swoim miejscu... jeszcze się przyda! A może nastrój spadł Ci czasowo po tych okruszkach spamilanu, żeby później się poprawić? Bierzesz w dalszym ciągu?

 

amelia83, brawo za terapię, super, że się udało. :brawo:

Nie zazdroszczę tylko tego wstawania i dojazdów. Sporo czasu będziesz tam spędzać codziennie, ale dasz radę to udźwignąć, żeby były efekty :great:

 

kosmostrada, to możemy podać sobie łapkę... też do kitu i rano i po południu. Zmuszam się też ostatnio do wszelkich czynności, bo dolegliwości fizyczne ograniczają mnie i powodują falową lękliwość :? no dooopa na całego :shock:

A Ty Kochana, rusz cokolwiek w domu, to co konieczne... nic na siłę i wbrew sobie.

 

comatom, hej :papa:jetodik, avek ładny, taki optymistyczny, słoneczny :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plus rano 20 minut na nogach na dworzec, tam z dworca do terapii 20minut (szybkim krokiem) i sporotem to samo, dziś mnie szpyry bola bo jeszcze z kumpelką połaziłam

jest mi zimno, zrobiłam sobie herbatke z cytryna miodkiem i syropem malinowym i świeczuszka waniliowo-pomarańcza się pali :D

 

-- 18 lut 2015, 18:14 --

 

zalatana na pewno coś lepszego znajdziesz dla siebie a my Tobie mocno kibicujemy kochana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, :********* ciesze sie ogromnie z tego iz na terapie sie dostalas !!!!!! :great: zreszta wiesz bo juz na fb cieszylam sie jakis czas temu :)

 

miruniaTulam Cie goraco :********* mam nadzieje ze juz lepiej sie czujesz?

Ja owszem biore tego spamka ale n mam wrazenie ze mnie dodatkowo rozwala :why::why: ten lek jest do kitu. we wtorek w przyszlym tyg mam wizyte i powiem to lekarce.

 

kosmostrada dziekuje , mam wrazenie ze juz nie bedzie lepiej nigdy. Leze i wstac nie moge. Najchetniej bym sobie takiej lezacej kopa zasadzila! Moze bym sie otrzasnela.

 

Bylam w biedrze po smietane bo bede jutro robila potrawke z kuraka w zielonym curry , a le pychot w biedrze , sa stekiz rekina ktore uwielbiam ( tyle ze portfel pusty) i taka meiszanka lososia i rekina na zupke badz na potrawke ---- slina mi na sama mysl cieknie!

A tak poza tym to tkwie w jakims gownianym iluzorycznym swiecie ktory moj mozg bierze co dzien za pewnik i robi ze mna co chce.

Czuje sie slaba , nijaka , zmeczona na maxa i nie chce mi sie zyc.

Nie w tej formie , nie w ten sposob.

 

Nawet mi sie nie chce juz malowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83 :-***

Super, że się dostałaś!!! Będzie coraz cieplej i jaśniej , więc lżej Ci będzie przeżyć tą 5:30 ;)

 

płatku ja właśnie wcinam na kolację kanapkę z kozim serem z biedry, mniam :105:

 

mirunia dzięki :-***

 

Młodemu się bigosiku zachciało, rozmrażam poświąteczne zapasy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, Fajnie , że odczuwasz tą zmianę na lepsze. :great: Ale to widac w avku. W Beckecie się nie zaczytuję, ale to kanon literatury z górnej półki wg mnie. No i dla mnie to zdanie z podpisu - genialny motywator.

 

mirunia, Boszsz Kochana, co robic...Byle do jutra, byle do weekendu, byle do wiosny... Ciebie też mocno tulam. Może jednak to przesilenie wiosenne wcześniej przyszło?

 

platek rozy, a u mnie nie widziałam steków z rekina, a wszak bliżej morza jestem. Dobrze, że gotowac Ci się chce. Ale jest jedna dobra myśl - masz w przyszłym tygodniu wizytę u lekarza. Może jednak coś wymyśłi.

 

A propos Biedry, dzisiaj pani kasjerka mi szepnęła, że są super rajstopy, baby biorą jak opętane, bo tanie a dobre jakościowo, a rzadko bywają. No to se strzeliłam 3 pary po pięc zeta z kawałkiem za sztukę. I teraz pytanie, czy to się liczy za sprawienie sobie przyjemności? ;) Chyba byłoby to jednak naciągane - zwykłe czarne rajstopy... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

-- 18 lut 2015, 20:14 --

 

Zalatana23, smacznego :******** :) lubie kozie sery:)

 

kosmostrada, kurcze a ktore to te rajstopy? Nie widzialam :bezradny:

Steki sa w zamrazarkach , jak beda wez bo przepyszne :)

A co do lekarki to nie wiem czy ona cos bedzie umiala wymyslec , po prostu ona w ogole jest przeciwniczka lekow a mnie nie ma co juz zapisac.

Kochana no troche mala ta przyjemnosc ;) ale wszytsko zalezy od zasobnosci portfela:) moj juz dwa lata cieniuski ze o matko.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Nazywają się o dziwo ;) rajstopy damskie z mikrofibry, czarne płaskie "rajstopowe" opakowanie z damskimi nogami w szpilach, 40 DEN, o doczytałam - produkt polski. Rajstopy jak rajstopy, ale wiesz ile w Calzedonii trzeba dac za te kryjące. A czasami są na raz.

A może jednak olśni twoją lekarkę, a przynajmniej Cię umiejętnie wesprze.

 

Przyjemnośc nie musi przecież kosztowac, a przynajmniej nie musi dużo. Ale jakoś trudno mi się cieszyc ze zwykłych czarnych rajstop, chyba muszę znależc na dziś coś innego. Chyba se zaliczę rysowanie potworów w pracy :D

 

-- 18 lut 2015, 20:30 --

 

Zalatana23, masz info w poście do Platka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodemu się bigosiku zachciało, rozmrażam poświąteczne zapasy :mrgreen:

dla mnie to jest absurd - obchodzic swieta a nie przestrzegac dzis postu...ale to znak naszych czasow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j,:******* ja obchodze swieta Bozego Narodzenia bo lubie te potrawy ktore sie wtedy przygotowywuje , do tego lubie atmosfere swiat a wierzaca nie ejstem :) u mnie jako ze jestem Wegierka po dziadku , bardziej sie wierzylo w Dracule niz w Boga :) taka rodzina ale sadze ze wiara to sprawa tak indywidualna ze nie nalezy sie do niej mieszac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i_am_a_legend, :lol::lol::lol: Grubsze, raczej nie widac lakieru niestety. Ale jak ty chcesz ten lakier oglądac w rajstopach, przecież nie zakłada się do nich butów z odkrytymi palcami, no kaman... Aaaa, ty mówisz o momencie a la Kopciuszek, gdy pantofelka zakładasz lub zdejmujesz... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j,:******* ja obchodze swieta Bozego Narodzenia bo lubie te potrawy ktore sie wtedy przygotowywuje , do tego lubie atmosfere swiat a wierzaca nie ejstem :) u mnie jako ze jestem Wegierka po dziadku , bardziej sie wierzylo w Dracule niz w Boga :) taka rodzina ale sadze ze wiara to sprawa tak indywidualna ze nie nalezy sie do niej mieszac .

to ze pieczesz gotujesz stroisz choinke to jeszcze nie znaczy ze obchodzisz swieta. tak teraz jest - lukier zjesc, reszte wyrzucic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol::lol: Grubsze, raczej nie widac lakieru niestety. Ale jak ty chcesz ten lakier oglądac w rajstopach, przecież nie zakłada się do nich butów z odkrytymi palcami, no kaman...

 

No to oczywiste chyba! Gdybyś tak się nosiła, to nie moglibyśmy konwersować (czułbym coś na kształt dychotomii!).

 

Aaaa, ty mówisz o momencie a la Kopciuszek, gdy pantofelka zakładasz lub zdejmujesz... :D

 

Nie tylko, bawić się można na różne sposoby, ale kierunek jest słuszny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×