Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :********** :papa::papa:

Ja dzis zdolowana jeszcze bardziej jak wczoraj ,z lękiem czajacym sie gdzies tuz pod skora...

Mam dosc.

Nie jestem w stanie tak dalej zyc i funkcjonowac , jestem tym zmeczona , to jakas kpina od losu cholerna zycie w tym stanie.

 

9055_84c8_520.jpeg

 

Boję się.

 

- To dowód, że kochasz życie.

 

— Paulo Coelho

Piąta Góra

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się zbieram. Jeszcze muszę wpaść na pocztę. Przy okazji psa wyspaceruję. Taką ilośc kawy dziś wypiłam, że dziw że mnie nie nosi. :shock:

 

platek rozy, Kochana, jest mi strasznie smutno, że absolutnie nie wiem, jak mogłabym Cię wesprzeć. Miałam nadzieję, że po terapii troszkę sił nabierzesz, a tu widzę dziś koopa... Tulam!!!!

 

Było cały czas słoneczko, franca musiała schować się za chmurzyska, jak wychodzę z pracy i mogłabym parę promyków złapać...

 

-- 18 lut 2015, 15:55 --

 

Megi_, Ale po co się męczyc, gdy można pójść po pomoc? Przynajmniej spróbować, może się uda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, :******** ano przerypane wlasnie , dol mnie trzyma i trzyma a ja nie moge nic z tym zrobic , staram sie go nie poglebiac ale sama wiesz jak to jest . A mam tak ze nic mi sie juz nie chce. Do wszytskiego sie zmuszam.A duza roznice czujesz na lekach?>

 

Megi_, Jesli do tej posry sie z tym meczysz to raczej sama tego niez mienisz bo to trzeba sobie uswiadomic pewnerzeczy ktorych byc moze nie widzisz i to wyjsc moze a raczej powinno na terapii :*******

 

kosmostrada, Slonce no glowe urwe w pisssdooo wyrzuce i bede slowami cyklopki naszej mowila ze watroba gora! :why::why::why: glowa zdecydowanie mnie zawodzi :-|

A Jak Ty sie dzis czujesz Kochana?:*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A duza roznice czujesz na lekach?>

Pół roku temu uważałam, że wszyscy mnie nienawidzą, wstyd być mną i jedyna pociecha, że wszyscy umrzymy.

Tydzień temu się śmiałam w szkole z koleżankami, bo słońce świeciło przez okno takie pomarańczowe.

A w sobotę podeszłam do obcych ludzi w barze, przedstawiłam się i przysiadłam.

 

Widzisz różnicę? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam. Co za wytchnienie, że nie jest ciemno. Najgorsze, że nic mi się nie chce, a tyle do roboty w chałupie...Nie wiem, jak mam się zmobilizowac. :bezradny:

 

platek rozy, ja po tym, co Ty przeżywasz doceniam, to co mam. Ranek nieciekawy, ale wyszłam z psem do parku i jakoś się ustabilizowało. Teraz czuję się bez energii i słaba, ale to jest pikuś w porównaniu z Tobą.

 

Macie też tak, że po zimie skóra jest strasznie sucha? Ja dziś z rana musiałam się pobalsamowac po całości, bo aż mnie całe ciało swędziało.

 

Dziś w pracy ze złości, że się popsuła drukarka ( przez to nie miałam co robic), zrobiłam sobie zabawę terapeutyczno-kreatywną. Narysowac swój strach. Zabazgrałam całą kartkę różnymi straszydłami. A potem hop do niszczarki . :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kochane :papa:

Z opieki nad dzieckiem nic nie wyszło... doopa :-(

Jak doszło co do czego to się okazało, że pani potrzebuje opiekunki na 4godz dziennie, przez 3 dni w tygodniu. Płaci 11 pln/godz brutto na umowę o dzieło. Jak przeliczyłam + paliwo ( 25 km w obie strony) to stwierdziłam, że to bez sensu.

Szukam dalej :bezradny:

Płatku Cię mocno :-***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, Grunt, że proces szukania pracy ruszył. Tylko nie odpuszczaj, wreszcie coś fajnego się pojawi! Z mojego doświadczenia i doświadczenia znajomych wynika, że jak się bardzo chce i wie czego się szuka, dąży się do tego wszystkimi sposobami uzbrojonym jeszcze w cierpliwośc i samozaparcie, to się udaje.

 

 

Kurczę, a może sobie dziś odpuścic robotę... W końcu od bałaganu nikt nie umarł. Miotam się ostatnio cały czas, bo nie wiem, czy takie odpuszczanie jest w moim wypadku bardzo zdrowe, czy to lenistwo w czystej postaci... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć kochani :****************

dostałam się na tą terapię

zaczynam 9 marca :yeah:

w sumie trochę entuzjazm mi spadł bo będę wstawała co dzień o 5:30

tam będę około 30 minut przed czasem a po terapii mam czekania ponad godzinę do skmki

doktorka sympatycna ale surowa, paczyła tymi patrzałkamii i wymaglowana mnie ostro

zajęcia od 9-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, zmienilem bo poprzedni wywolywal negatywne wrazenia, mysle tez ze zniechecal innych by mi odpisywali. zmiana we mnie tez zaszla, pisze krotkie proste teksty, stalem sie bardziej simple ;)

a Ty jestes czytelniczka Becketta?

 

 

amelia83, no mi tez, jest pozytywny, tak jak Twoj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×