Skocz do zawartości
Nerwica.com

Troszkę o seksualności.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

tam jest takie słówko "przyznało się", co sugeruje, że nie wszystkie kobiety musiały się przyznać xD :P A ostatnio gdzieś widziałem że to więcej kobiet zdradza mężów niż mężczyźni swoje kobiety, bo im nie wystarczy jeden facet. Chyba w cosmo było (ekhm ja nie kupuję moja dziewczyna miała to rzuciłem okiem :P). cadarxx, ja oczywiście ci nic nie zarzucam nie denerwuj się xD tak tylko wspomniałem :P

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz co ???

Jak chcem sie pieprzyc z innym ,to zapraszam kolege do domu i sie pieprzymy we 3 :!: albo kolezanke i mam pod kontrola wszystko :mrgreen: męża tez ......

 

---- EDIT ----

 

CADARXX I nie wmawiaj mi Ok

 

---- EDIT ----

 

hheheheh zeby zycie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja To nie rozumiem po co w coś tak prostego wprowadzać jakieś teorie wręcz z dziedzin naukowych tak każdy z nas jest inny jeden lubi tak drugi tak ważne żeby wszystkim było fajnie ;) a takie moje spostrzeżenie ,że teraz czekać tylko na kłótnie w temacie

 

suzak29, wyciągaj tego gościa z pod kołderki a nie zalewaj ze to lapik :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czasach kiedy ludzie żyli w jaskiniach i seks i spożywanie posiłków miało charakter instynktowny. Obecnie spożywanie posiłków należy do kultury, ale czy seks nie pozostał na tym samym etapie co wtedy kiedy nie wiele różniliśmy się od małp?

Koleżanki z pracy mogą wymieniać się przepisami na ciasto albo sałatkę, ale czy będą opowiadać sobie jakie techniki oralnej stymulacji penisa najbardziej lubią ich partnerzy? I czy chodzi tu wyłącznie o tabu o podłożu religijnym czy czymś podobnym?

czy sprowadzanie sfery seksualnej do obszaru "dzikiej dżungli" może być jednocześnie podstawą do zawieszenia opinii czy oceny o tym jakie zachowania seksualne są dopuszczalne a jakie nie?

skoro to czysty, dziki, niewerbalizowalny, instynkt, dla którego ludzie nawet nie stworzyli właściwych słów, żeby wyrażać swoje potrzeby, czynności, wrażenia... to w oparciu o co ocenić czy coś jest dobre czy złe?

Żeby ludzie mogli o czymś dyskutować muszą najpierw stworzyć odpowienie pojęcia, a takich chyba brak, bo to co jest to zbyt prymitywne i ogólne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty chcesz co ???

Jak chcem sie pieprzyc z innym ,to zapraszam kolege do domu i sie pieprzymy we 3 :!: albo kolezanke i mam pod kontrola wszystko :mrgreen: męża tez ......

 

To w takim razie rzeczywiście Twój mąż prawdopodobnie do agencji nie chodzi, bo to nie ma sensu, skoro macie taki układ.

 

Swoją drogą jest to dość częste zjawisko, coraz częściej się o tym słyszy, że małżeństwo uprawia seks w trójkącie i podobno daje to ogromne podniecenie jak się widzi, że np. żona robi to z innym facetem lub mąż z inną kobietą. Może jak na dzisiejsze czasy jest to jedno z lepszych rozwiązań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suzak29, to co To za terapia bez przyjemności jeszcze się nam nerwicy Dziewczyno nabawisz :!: również pozdrawiam :mrgreen:

 

Ps. aha dobrze ,że jest edit jak coś człowiek może zrobić czyli to jest dla niego stworzone i nie ma w tym nic nadzwyczajnego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie zadna pokazówka ehhh wy jesteście zacofane wogóle....

Jak nam sprawia to przyjemnośc to o co wam chodzi Ja to robię ,a nie wy...

Napisałabym wam coś jeszcze,ale po co skoro nie rozumiecie...dziewczynki byscie sie zgorszyły

I nie chwale sie tylko pisze normalnie gdybym sie zaczela chwalic to byscie padły :mrgreen:

Dla nas jest to mega rozwiazanie obydwoje lubimy sex's i obydowoje nie lubimy się nudzic...

 

p.s. Ridllic wszystko pod kontrola :mrgreen:

 

Koncze moje pisanie na tym forum bo zle mnie odbieraja człowiek powie cos i juz jest najgorzszym dzikusem i zboczencem,a Ja mam normalne zycie normalna rodzine itd.

To ,że od czasu do czasu sie zabawie to juz grzech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEEEEeee

 

Każdy lubi co innego. Nie bądźmy pruderyjni.

 

 

Ja akurat bym się chyba nie zdecydował na taki związek - ale jak ktoś chce to czemu nie?

 

Tu nie chodzi raczej o straszenie. Poprostu mówimy o sobie. Bardziej szczerze niż to zazwyczaj z kumplami "z podwórka" się robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dalej Twierdze ,że nie ważne jak ważne żeby było dobrze jedni potrafią o tym mówić inni nie ja nie należę do tych pierwszych ale jak każdy swoje upodobania mam a marzenia ojjejku każdy z nas je ma ale niech zostaną marzeniami a może kiedyś się spełnią.......

 

suzak29, nie możesz sie kierować słowami innych maja swoje zdanie ,Ty masz inne i to normalne ktoś Cie oskarża o to że piszesz otwarcie o tym moim zdaniem bezpodstawnie bo dlaczego miałabyś nie wyrażać swojego zdania nie chcą czytać nikt ich tutaj nie zmusza ,chcieli przeczytać i wyrazić opinie też w porządku nudno by było jeśli wszyscy byśmy byli tacy sami mieli takie same zapatrywania czy nie :?: Wiec nie ma powodu żebyś odchodziła bo komuś to się nie podoba ;)

 

Azotox, Dla Ciebie przesada dla innych coś co daje spełnienie w seksie oceniasz z góry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh weźcie mnie zlinczujcie za to co napisałam!!

 

Nie zabraniam przecież nikomu pisać na forum.. zresztą nie mam takiej władzy! mówię tylko że moim zdaniem nie ma czym się chwalić i tyle.. nie moja wina że ktoś się aż tak bardzo przejmuje co jakaś azotox sobie myśli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh weźcie mnie zlinczujcie za to co napisałam!!
yyy można w tym temacie to różnie odebrać sprawdzaj AzotoxPw ile dostałaś propozycji takiej zabawy :mrgreen:

 

Ps, mam nadzieje ,że nie odbierzesz tego na poważnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocca Ty jesteś dziwna na co mi podniecenie innych forumowiczów???

Może Ty tego pragniesz,Ja wole na żywo podniecać i rozbudzać zmysły....zreszta nie musze bo Ja mam w oczach to coś hehhe kiwne tylko palcem:))))

 

Nie dam Ci tej satysfakcji zostanie to dla mnie.....i się nie pochwale bo sie jeszcze podniecisz i co zrobisz z palucha sobie strzelisz jak nie masz chopa w poblizu

:mrgreen::mrgreen:

Bawia mnie już Twoje posty dziweczynko...

 

Azotox Ja się nie chwaliłam tylko wyprowadziłam kogoś z błedu bo ktos mi wmawiał ,że mój mąż chodzi do bałaganu hehhhehe

Napisałam ze nie musi i tyle bo jesteśmy zgranym małżenstwem mam wrarzenie ,że komuś to przeszkadza,że co że sie kochamy ,że jesteśmy szczesliwi i ze nam dobrze....

Poczytaj posty od początku

 

P.S Ridllic czy Moje posty Cie podniecaja ????,ankieta chłopaki czy moje posty was podniecaja????buhahahhaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocca Ty jesteś dziwna na co mi podniecenie innych forumowiczów???

 

Pewnie poszukujesz jakiegoś napalonego forumowicza do trójkącika, nieświadomie wysyłasz sygnały ;) To co w oczach to i w głowie. Twój stan pozbawienia samokrytyki nie pozwala na zrozumienie, że posługiwanie się ogólnie przyjetą retoryką nawet w sprawach seksu jest zawsze mile widziana, a takie słowa jak " razem pieprzymy się i jest nam dobrze " pasuje do opisu dojrzewającej nastolatki, z tego co piszesz to jesteś już powyżej tej granicy :?

 

Troche dystansu do siebie i bedzie już ok. Z wyrazami podziwu dla tak intelektualnie złożonego postu przedmówczyni, MOCca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej kobitki. :) Nie kłóćcie się.

 

Nie zmuszajcie się do myślenia tak samo o seksualności. Ale rozmawiajmy, dyskutujmy :)

 

Suzak może i wysyła nieświadomie sygnały - ale co w tym złego. :)

 

a MOCca to już nie dziewczynka :) co niektórzy spać nie mogą myśląc o niej... więc wiesz Suzak ... :)

 

Azotox - Twoje słowa ważne są. :) Widzisz - jak się wszyscy zapalili :)

Fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

namiestniku, duchu pojednania heh ...

 

Krótka wymiana spostrzeżeń, kilka uszczypliwych słowek i temat się rozkręca, a przy tym i człowiekowi ulży z tego podniecenia ;) Suzak strzepnij, bo trochę wydzieliny zostało na Twoim palcu heh

 

Zawsze mozna zgłosić nadużycie do modera.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×