Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, mogę dać, bo chwilowo nie potrzebuję.

Jakie to piwo niedobre. Albo lewe, albo mi się po prostu smak zmienił, od kiedy koledzy mnie przyuczyli do delektowania się małymi browarami.

Z tym Żywcem czuję się jak na imprezie z początku studiów, albo gorzej, końca liceum. Fuj, fuj, fuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, cały odcinek Szpitala wczoraj siedziałam przylepiona do tv, ale to był odcinek 298 a mam czekac do 318? :)

 

Ja musze sie wyżalić....nie lubie siebie...jestem ciagle nerwowa, o wszystko sie czepiam, wiecznie niezadowolona...mąż cierpi, córka tez :( a ja chce byc inna a nie potrafie....wczoraj juz przeszłam sama siebie :why: wszystko było nie tak...do tego jestem ciagle zmeczona...o 20 juz najchetniej bym spała (a nie spie mało).....ratunku !!!! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie samopoczucie coraz gorsze. Jestem przygnębiona, słaba, zimno mi ciągle. Jutro pójdę do mojej lekarki, choć mam wizytę na 5.03, ale nie daję już rady z tymi spadkami. Pokażę wyniki morfologii i może powiem o obawie przed jedzeniem i tyciem choc to nie jest łatwy temat z racji tego że w sumie nie chcę pomocy, chcę dobrze się czuć ale broń boże tyć :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

Infinity, iznów będęmiała kompleksy. Z tego odchudzania rok temu to prawie nic mi nie wyszło.

 

JERZY1962, niekoniecznie mało. Oslabienie może byc wynikiem nie dostarczania odpowiedniej ilości minerałów, witamin itd.. Kalorie nie maja z tym nic wspólnego .Można odżywiać się mało kalorycznie z odpowiednia dawką w/w składników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fejsbuk mnie napadł, że nie mam wpisać pełne nazwisko, bo miałam drugie imię w polu nazwiska. A mam 8 bdb powodów, żeby nazwiska na fejsie nie mieć :( Nie mam ochoty wymyślać pseudonimu, ani bawić się z japońskimi znaczkami, ani z inicjałami, było dobrze jak było :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Dziś wyjątkowo piszę z pracy, ale jest mega luźny dzień... Uściskam Wszystkich teraz, bo po pracy mam dużo roboty w domu i może wejdę dopiero późno Was poczytać.

Infinity, Kochana, mam tyle samo wzrostu i ważyłam tyle w wakacje, gdy miałam straszne uboki lekowe i nie mogłam jeść. Przyznam Ci się, że wstydziłam się pokazac, bo wyglądałam jak kościotrup (lato gorące było, nie miałam jak tego ukryc). Wzbudzałam litośc. Bolało mnie wszystko i byłam słaba i licha , a przecież to co udało mi się zjeść było mega zdrowe. Ważysz za mało. Ja ważę teraz 62 i wyglądam dobrze - nadal szczuplizna, ale bez zapadniętej twarzy i z cyckami . I na pewno mam lepszą kondycję fizyczną. Polecam! ;)

 

Megi_, czy już próbowałaś psychoterapii? Ja nie wierzę za bardzo, że terapia pomoże na moje przepalone neurony, ale poszłam przede wszystkim ze względu na pracę nad emocjami, żebyśmy ja i moja rodzina nie cierpieli z powodu moich nastrojów.

 

cyklopka, mi się podoba wersja z japońskimi znaczkami.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×