Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o smaki, to zauważyłam bardzo różne przyprawianie regionalne. Np. będąc na Mazurach, czy nad morzem - tam podają mizerię na słodko :shock: dziwny smak :bezradny: U nas mizerię jada się ze szczypiorkiem/cebulką na słono i z pieprzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, poprosiłam psychiatrę, żeby pomogła mi wybrać lekarza albo centrum diagnostyczne, bo lekarz zawsze lekarzy zna, a sama się boję, żeby nie przepłacić, albo nie trafić na jakiś naciągaczy, co mi będą potem wciskać swoje cudowne usługi, bo to nie są tanie rzeczy, dlatego tyle zwlekam, no i odkładam oszczędności. Za miesiąc mam wizytę, mam nadzieję, że nie zapomni, a wtedy dyrdu dyrdu na chwilę prawdy :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Choc ja znad morza, to dziwna jest dla mnie mizeria, czy sałata na słodko. Ale moja rodzina z Wileńszczyzny, nie z Kaszub... Ja też wsuwam tylko na słono, ze szczypiorasem.

 

cyklopka, Nie musi byc z surowizną. Ja zrobiłam ( co dozwolone ;) ) sushi z wędzonym łososiem serkiem filadelfia i ogórkiem, a drugi smak z tuńczykiem z puszki z sosem majonezowo-musztardowym i szczypiorkiem. Było ładnie i pysznie. ( plus oczywiście do smaku imbir, wasabi i sos sojowy osobno)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Dziś w nic nie zagram , bo ostatnie swoje siły mózgowe wkładam w pisanie z Wami. Tylko na tyle dziś mnie stac... Ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się uda.

 

 

tosia_j, już własnie się zbierałam do priva, gdzie znów jesteś. :papa: Ta zmiana dawkowania to kosmetyczna, czy jakaś zmiana ma po tym byc, czy to efekt polepszenia?

 

-- 17 lut 2015, 21:28 --

 

JERZY1962, hej Jerzyku! Późno dziś jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, ciężko... Tulam Cię w tym i smutno mi, że tylko tyle mogę zrobic...

 

Tyle tu na Spamowej ( pewnie na reszcie forum też) wspaniałych dzielnych ludzi...

 

JERZY1962, niedobrze...My z Płatkiem i Mirunią też obolałe, napięte, ale bardziej fizycznie. To łatwiej znieśc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom, ładnie to tak wypinać się na nas na dobranoc ?

 

tosia_j, może te dawki będą skuteczniejsze...

 

JERZY1962, trzymaj się Chłopie, nam dzisiaj też jakoś ciężko, do południa też z napięciem i bólem głowy :(

 

Wyszłam z gorącej kąpieli i lecę do łóżka... dobrej nocki Wszystkim :papa::papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Nie, podpaski się nie liczą, ma byc napar. :lol: Nie wiem, jaka jest u nas dostępna, mi francuski kolega przywiózł ususzone całe listki pochodzące z Maroka. Niedługo mi się skończy i będę musiała poszukac w sklepach zielarskich, albo w necie. ( może nasionek poszukam i zasadzę.)

Miętę mam też taką listkową, z własnego ogródka ususzoną, wspaniałą odmianę ( nie pieprzową).

 

Werbenę polecam wszystkim. Warto spróbowac, a nóż...

 

Idę strzelic sobie aromatyczną kąpiel, może uda się rozgrzac mięśnie i kości...

 

-- 17 lut 2015, 22:08 --

 

mirunia, śpij dobrze Kochana!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×