Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, :great:

rano się ogarnęłam w miarę szybko niż zazwyczaj

miałam kolezanka wpaść ale tam coś jej wypadło

to byłam u siostry w pracy (pracuje w szpitalu psychiatrycznym :D ) herbatkę wypiłam taka ostrą imbir chilli cos tam i mnie brzuch boli :evil:

plan na dziś książka i ćwiczenia

i ciocia wpadła i mi powiedziała, ze zgrubiałam :why:

 

-- 17 lut 2015, 13:34 --

 

Zalatana23, pewnie że dasz radę, jesteśmy z Tobą :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Czy u Was też tak zimno? Piękne słoneczko dzisiaj, ale idąc do pracy przeklinałam, że nie włożyłam rajstop. Ale nie narzekam, bo siedzę w pracy, czy w domu i jasno wokół mnie, nie trzeba światła palic.

Dziś na terapii było strasznie, aż mi w pewym momencie głosu zabrakło. Wyszłam, jak to po takich emocjach, słaniając się na nogach, nawet po drodze nie zajechałam po zakupy. Przeklinałam pracę, bo nie mogłam się położyc spac, za chwilę dziękując za nią Bogu, bo przynajmniej wiedziałam, że będę musiała się otrząsnąc. Ale chyba coś ważnego się okazało, bo T. notowała jak oszalała. :D

Teraz dochodzę do siebie. Boli mnie każdy mięsień i każda kośc. Należy mi się jakaś nagroda, ale nic nie mogę wymyślic...

 

Zalatana23, Wspaniała wiadomośc! Trzymam kciukasy!!!

 

amelia83, ciocie to często taki gatunek, który mówi, że się zgrubiało, albo że się marnie wygląda... Nie przejmuj się! Jak brzuszek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, hejka, ja wręcam Ci medal :****** mam cukierki czekoladowe ze śliwką, może być??? brzuchol boli i od zakwasów i od tej herbaty a teraz od obżarstwa dodatkowo :shock:

zrobiłam sobie herbate z pokrzywy :105:

jestem taka nieporadna, w dodatku głupia i pusta bo

nie wiem o czym można gadać z ludzmi, o czym można trajkotać a na poważniejsze tematy nie mam zdania, nie znam się, często nie wiem o czym pisze nasza cyklopka :hide::oops:

zastanawiam się jak ludzie sobie radzą ze wszystkim, mając tysiące spraw

jak daja radę finansowo

przeglądałam te oferty pracy i doszłam do wniosku, że ja nie mam zadnych kwalifikacji :why::why::bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, tak, wydajesz się radośniejsza :) (po prostu w to uwierz ;) )

 

-- 17 lut 2015, 17:54 --

 

amelia83, daj spokój. Nie wkręcaj sobie, że "jesteś pusta". Po prostu patrz, słuchaj, cierpliwie, spokojnie. Nie każdy jest gadułą, co najgorsze w stylu "nie znam się, ale się wypowiem" ;)

 

A z tymi wymaganymi kwalifikacjami w CV to wiesz jak jest. Pamiętaj, że przeciętny facet wysyła swoje CV, jeśli spełnia tylko 1 z 10 wypisanych wymagań. A kobieta się biczuje, że jest do bani bo spełnia tylko 9 i nie wysyła swojego CV ;) Tak czytałam i coś w tym jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, och bardzo lubię śliwkę w czekoladzie! :105: Dziękuję, jesteś aniołem!

I nie jesteś pusta, już Ci to kiedyś pisałam. Lubię Cię czytac, bo jesteś taka naturalna i kochana. A jak masz lepsze dni to czerpię energię z Twojego świergotania. Bo wiesz, ja wolę łobuzerskie wróbelki od nadętych kanarków... ;)

 

Cognac, :brawo: dobrze piszesz o tym wysyłaniu Cv. I też nie przepadam za osobami, które w każdym temacie mają coś "mądrego " do powiedzenia, nie mając ani wiedzy, ani doświadczenia, nawet życiowego. To tak jakbym nagle ja zaczęła aktywnie się udzielac w dziale o schizofrenii. Byłoby to żenujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o czym można gadać z ludzmi, o czym można trajkotać a na poważniejsze tematy nie mam zdania, nie znam się, często nie wiem o czym pisze nasza cyklopka :hide::oops:

Ale co, te skarabeusze? Bo ja mam po prostu strasznie daleko wybiegające skojarzenia. Jak coś za bardzo naplotę, to mów, to się wytłumaczę skąd mi się to wzięło.

Ze mną jak z dzieckem *tulam*

Ale nie bój żaby, ja nie umiem kompletnie rozmawiać z młodymi wykształconymi, którzy bełkoczą o swojej pracy, znajomych, imprezkach.

Wolę ludzi prostych i/lub ludzi o specyficznych zainteresowaniach.

 

^^ W piątek jadę do kuzynki na cały dzień.

 

A w sobotę spotkanie z kolegami. Aśśśś nie mogę doczekać :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, popołudniowo :D

 

Cognac, /odnośnie postu z 2.19/, o to mi właśnie chodziło, że ja wierzę w dobre intencje, chęć pomocy innym, w co angażuje się Arasha, bo tak właściwie można by podważać wszelkie okazy sympatii, zrozumienia, zainteresowania ze strony wszystkich, ale w paranoję popadać nie będziemy...ufajmy innym, okazujmy empatię, jesli tylko czujemy taką potrzebę, co nie znaczy, że zawsze będziemy przez wszystkich zrozumiali właściwie. Takie jest życie...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, witajcie Kochani :papa:

 

Też jestem dzisiaj przemarznięta i boli mnie wszystko :( Siedzę okutana kocem i siorbię gorącą herbatkę z cypitrynką.

Okrutnie bolały mnie dziś nogi jak wracałam z pracy, takie ciężkie jak z ołowiu. Człowiek więcej teraz siedzi, niż chodzi... w pracy siedzi prawie 8 godz., w domu też mniej ruchu po południu...... a poza tym u mnie SKS swoje robi :bezradny:

 

amelia83, dzięki za śliwkę w czekoladzie, też się poczęstowałam :D Kochana, jesteś fajna Dziewczyna, na poziomie, potrafisz być też wesoła i rozgadana... tylko Ty tego jakoś nie chcesz dostrzec u siebie. Masz po prostu gorszy nastrój, ale nie przypisuj sobie tylu negatywnych cech :nono::nono:

Ja również na tematy poważniejsze nie zawsze się wypowiadam, bo też bywa, że nie mam zdania. A czy my musimy być takie wszechwiedzące i ogarniające wszystko dookoła? Naukowcem i tak już nie będę... jestem, jaka jestem i taką siebie lubię.

 

Zalatana23, trzymam kciuki za powodzenie :great: uda się!

 

kosmostrada, to dzisiaj wycisnęła wszystkie soki z Ciebie pani T.- bidulko, ale może to zaprocentuje później!

I też taka obolała jesteś dzisiaj? Chyba nadchodzi jakieś wczesne przedwiośnie i być może stąd te nasz boleści mięśni, ale stres też wpływa.

Regeneruj siły Kosmo... dasz radę na terapii.

Nagroda zasłużona, więc coś wymyśl fajnego dla siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×