Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, tulam Cie cieplusko :******** ja mam to samo.Normalnie najchetniej bym ten moj mozg wywalila w pisdooo w kosmos daleko.

W starożytności wywalali mózg, za emocje i życie duchowe odpowiadały wątroba, płuca, ewentualnie serce.

 

Jebać mózg! Wątroba górą!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaale mam brzuch spuchnięty :hide:

 

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/192453/serce-historia-kultury-i-symbolu

 

Ciekawostki z obszaru historii, kultury i literatury, niepozbawione elementu fizjologicznego. W jaki sposób ludzkość używała symboli to pokazywania uczuć i wartości. Głównym tematem jest serce, ale nie tylko.

 

Właśnie wyczytałam, że skarabeusz symbolizował codzienne odradzanie się słońca oraz zmartwychwstanie serca na tamtym świecie.

Mam skarabeusza-koralik, ktoś mi przywiózł z wycieczki do Egiptu. Kolor turkusowy, ale nie wiem z czego zrobiony. Udało mi się go nawlec na łańcuszek.

 

Dobry tekst na podryw z tym zmartwychwstaniem serca? :lol: Motyw z toczeniem kulek gnoju można pominąć :bezradny:

A do tego kolczyki od Płatuś, że Nefertiti i w ogóle. Zestaw na sobotę :great:

 

-- 16 lut 2015, 23:29 --

 

Idę oglądać film, co wczoraj zaczęłam i mi się nie podoba, ale może się rozkręci :bezradny:

 

-- 16 lut 2015, 23:30 --

 

Argish, tak, ruszamy z kolejnym sezon Szpitala :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz przeczytałam wątek Arashy. Wybaczcie, że "wracam do tematu", ale czuję się w obowiązku dodać swoje pięć groszy ;)

Nie nalatujcie tak na nią, bo widać, że dziewczyna ma wiele empatii, życzy wszystkim jak najlepiej i z pewnością dla wielu osób jest dobrą duszą tego forum - bo przecież przychodzi tu mnóstwo osób, które potrzebują rozmowy i wsparcia.

Ja wiem, takie postawy się tępi uważając za "niedojrzałe", a gdyby część "egoistów" zamienić na takich "idealistów", to pewnie wszystkim żyłoby się przyjemniej;) Ale niestety, statystyka jest statystyką i wszystko musi się rządzić swoimi prawami ;]

 

Miłego wtorku Wam życzę, jeszcze sernikowe ciacho i idę spać ;]

 

O, ładnego spamowego obrazka nawet znalazłam :D

milego-wtorku.JPEG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cognac, dokładnie, całkowicie się zgadzam! Nie jestem do końca w temacie, bo dopiero przed chwilą odpaliłem forum. W każdym razie jesteśmy tu po to aby sobie wzajemnie doradzić dobrym słowem. Przynajmniej takie jest moje zdanie! ;)

 

Również życzę Wam miłego wtorku i byle do weekendu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Kochana!!! ja z córą jestemy wielkimi fankami Szpitala :uklon: kogo tam grasz????

3 razy byłam pacjentką, raz pielęgniarką.

Najbliższe odcinki 318, 319

 

-- 17 lut 2015, 11:59 --

 

cyklopka, nie lubię tych seriali, ale podziwiam bo pewnie dużo pracy potrzeba no i odwagi do publicznych wystąpień :P

Czasem się człowiek nasiedzi albo nadrepcze. Ale faktem pójść na casting to było coś, żeby się przełamać, żeby spróbować czegoś nowego i dobrze mi zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×