Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochani :papa:

 

Wróciłam już z pracy. Kiepski dzisiaj dzień, od rana boli mnie głowa, brałam już apap, na chwilę przeszło i znowu pobolewa. :hide:

Jest wysokie ciśnienie i może stąd te bóle, a przez to gorszy nastrój i chwilowe lęki.

Jakoś przemęczyłam ten dzień w pracy... teraz odpoczynek.

Od rana świeci słońce, niebo bezchmurne, ale jest zimny, nieprzyjemny wiatr.

 

Megi_, artykuł o dziurawcu przeczytałam, ma on właściwości antydepresyjne, sporo jest preparatów na bazie dziurawca; ale nie można go pić, ani łykać w tabletkach, jeżeli ktoś bierze antydepresanty ssri, gdyż grozi to zespołem serotoninowym.

W ulotkach antydepresantów jest to wyraźnie podkreślone.

Preparaty dziurawca od dawna leczą lekkie depresje. Nie herbatki, tylko specjalne wyciągi i należy unikać słońca podczas takiej kuracji.

 

Marzę, by jutrzejszy dzień był lepszy i dał chwile wytchnienia od wszelkich dolegliwości.

 

Cieszę się, że u Was jest ok. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, Zalatana23, Makabra, mirunia, Zebrec, :********** witajcie :)

 

Bylam na rtg palucha i oczywiscie zlapalam nerwa , bo byla tak nieprzyjemna kobieta ktora to obslugiwala , zaczela na mnie krzyczec ze ona jest tu sama a tylu pacjentow :shock: wiec sie wkurzylam , roztrzeslam oczywiscie ale jej powoedzialam ze to nie wina pacjentow tylko kogos kto ja zatrudnia.

Zafarbowalam wlosy prxed chwila , chociaz tak bardzo mi sie nie chcialo. Uklecilam sobie jeszcze wisor taki do sweterkow bo wczoraj na Zydzie od jednej koreanki kupilam sliczny kamien za grosze w sam raz na naszyjnik wlasnie :) zrobilam taki prosty ale za to pasujacy do wielu rzeczy.

Bylam jeszcze w osiedlowej bibliotece bo musialam oddac ksiazke ktora ktos sobie zamowil , dopozyczylam ksiazki i wrocilam.

 

mirunia, Kochana ja dzis tez wylekniona i nijaka zdolowana.Zmuszalam sie do wszystkiego , zeby nie plakac.

Lepiej juz sie czujesz?

 

Zalatana super ze mialas taki fajny weekendzik :brawo::brawo:

ja tez wysylam cv ale poki co nikt nie odpowiada.

 

Makabra jak Ci mija dzien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej Płatuś :papa: czuję się niby lepiej, głowa nieco ćmi, ale za to serducho dało mi do wiwatu. :shock:

Miałam dwa razy silne kołatania - jakby arytmia, aż mi dech zapierało.... przestraszyłam się trochę, ale minęło.

W ogóle jestem dzisiaj bardziej lękliwa niż ostatnio.

Wzięłam przed chwilą mirtę i niech się dzieje co chce... oby jutro było lepiej.

 

Ty też widzę w dołku i masz zamiar się pozbyć swego mózgowia :hide: a ja nie wiem czy kosmos ma ochotę na nasze "komputery"???? ;)

Super, że zrobiłaś sobie frajdę i wydziergałaś wisiorek, sprawi Ci przyjemność taka biżu. :great:

Trzymaj się Płatuś cieplutko i nigdy nie poddawaj się.

 

comatom, :papa:

 

Makabra, dobrze, że nie bierzesz leków, poradzisz sobie sama, jeżeli to tylko smutek, mały dołek.... minie. Zakopiesz :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Dziewczyny i Chłopaki!

 

Wpadłam zerknąc co u Was, widzę ogólnie tak se... Ściskam mocno wszystkich wymęczonych i zasmuconych!

Ja dziś w poniedziałkowym ferworze. W pracy fajnie , bo dużo roboty, głowa zajęta, ale bez gorącego oddechu na plecach. Potem spacer z psem, przy okazji zakupy, następnie obiad. Jak to w tygodniu... Potem chłopaki zatrudnili mnie do szycia żagla do sławetnej tratwy.

 

Zauważyliście , że dzień jest dłuższy? :yeah: Jak wstaję rano, to nie jest już tak ciemno, od razu lepiej się oko otwiera, łatwiej dojśc do siebie. Za półtora miesiąca kwiecień! Będzie można zrzucic grube ciuchy i wskoczyc w trampki. Nawet dziś włożyłam jedne zimowe buty z rozmysłem (rzadko chodzę, bo są na obcasie), bo przecież niedługo schowam je do szafy. I dzięki takim myślom przetrwałam dzisiejszy dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochanie moze to tachykardia nerwowa? aj zawsze cosik z tym samopoczuciem :bezradny: ja ja czesto miewam w pogorszeniu ale pozniej sie to stabilizuje znow .Dol mam tez , w nocy beczalam , wieczorem to samo ... musi to kiedys minac na Bogow!

 

kosmostrada, :********* hey Slonce:) Ano tak juz nawet do 17 jest w miare jasno :) Ciesze sie ze jakos dzis dzien zlecial Tobie i nie byl najgorszy :smile::smile:

 

Co na koalcje zapodajecie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×