Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znasz się, to kobiecy przysmak 8)

 

Tak, wiem! Kiedyś miałem taką bliską sercu towarzyszkę, która wcinała czosnek na surowo, zagryzając brokułami i szpinakiem! I potem miała ochotę na ars amandi... A ja nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że leży koło mnie zielonozębny, ziejący smok. :P No ale miłość wiele znieść potrafi. ;>

 

:great::great: niech żyje Miłość i brokuły! :D

 

 

Dzień dobry Wszystkim, których dzisiaj nie witałam ! :papa:

 

Byłam na dworze, brrr zimno dzisiaj i nieprzyjemnie, taka zimna wilgoć.

Dużo nas dzisiaj na Spamowej i fajnie! :D

Zagęszczenie jak na Marszałkowskiej, ale może uda mi wbić ;)

Widać misja spełniona, a Misjonarka kontenta….

 

kosmostrada – nie jest tak z Tobą źle, skoro odfajkowałaś prasowanie i teraz obiad, super, że się rozkręciłaś. :great:

Mnie pobolewa głowa, mam ją dzisiaj taką ciężką, w ogóle jestem dzisiaj ociężała i siedzę w dole, mimo, że próbuję się z niego wygramolić…. Widać taki dzień dzisiaj. :(

 

Najgorzej, jak pomyślę o jutrzejszym poranku i pracy, ale może nie będzie źle, nie ma co zakład... ma być dobrze. :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak naprawic ta cholerna pralke?

 

No właśnie, są tu jacyś faceci?

 

A co to za seksizm! Równouprawnienie mamy. :!:

 

Ja jestem facetem, ale lubię dbać o siebie, leżeć i pachnieć. Mam też kilka dni w miesiącu, gdy jestem nieznośny i proszę nie mieć o to do mnie pretensji. A w ogóle, to foch. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem facetem, ale lubię dbać o siebie, leżeć i pachnieć. Mam też kilka dni w miesiącu, gdy jestem nieznośny i proszę nie mieć o to do mnie pretensji. A w ogóle, to foch. :P

 

Masz też takie niewieście przypadłości z fochem? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzięłam namiary na rezonans magnetyczny odtruwanie od fajek i spróbuje się umówić na środę

czy komus z Was udało się rzucic fajki? jak tego dokonaliście? :D

ja piję zieloną herbatkę, wcześniej robiłam obiad a teraz pozarłam pudełko czekoladek

 

-- 15 lut 2015, 16:13 --

 

amelia83, ja ostatnio pytalam sie pediatry i niestety mi odradziła gdyz antydepresiaków nie biorę. Ta cytyzyna nie jest obojetna i jak mamy stany depresyjne/nerwowe to ona jeszcze je poteguje. Jak bierzesz antydepresiaki to nie masz tak rozregulowanej chemii w mózgu...

 

ja biore antydepresant, nie rozumiem..to mogę tą cytozynę czy nie bardzo, kiedyś z ulotki tabexu wynikało, ze nie powinno się łączyć z antydepresantami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, Mam jedyne marne doświadczenie z wylewającą pralką, że naprawa kosztowała tyle, że lepiej było kupic nową...

 

amelia83, moja znajoma rzuciła na desmoxanie. Ale mój psychiatra, gdy pytałam go co zrobic, aby rzucic ( bo palę jak smok w nerwie), to powiedział, że nie jest to temat na teraz, zajmiemy się tym jak wócę do równowagi ( czyli co, nigdy??). Może nie można tego łączyc z lekiem.

 

Marcin2013, hej! Jak tam, może chociaż Ty dziś smuta nie łapiesz?

 

Brokuł był wspaniały, albo rewelacyjna odmiana, albo mega świeży. Pożarliśmy za jednym podejściem taki wielki pęczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie jak naprawic ta cholerna pralke?

 

No właśnie, są tu jacyś faceci?

 

A co to za seksizm! Równouprawnienie mamy. :!:

 

Ja jestem facetem, ale lubię dbać o siebie, leżeć i pachnieć. Mam też kilka dni w miesiącu, gdy jestem nieznośny i proszę nie mieć o to do mnie pretensji. A w ogóle, to foch. :P

 

No ja się na pralkach nie znam, smuteczeg :P

 

A pójdziesz ze mną na zakupki? :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, no to bardzo dobra wiadomośc na dziś! :great: Przesyłaj tu natychmiast trochę pozytywnej energii! ;)

 

amelia83, Moja T. powiedziała, że bardzo ważne, aby stawiac sobie cele możliwe do wykonania na dziś. Więc ja się nie podejmuję chwilowo rzucenia, bo tylko wpadnę we frustrację, że mi się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się na pralkach nie znam, smuteczeg :P

 

A pójdziesz ze mną na zakupki? :105:

 

Z chęcią! :105: Tylko pójdźmy do jakiegoś centrum handlowego, zjemy sobie lody, poobgadujemy ludzi i pośmiejemy się z grubszych koleżanek. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się na pralkach nie znam, smuteczeg :P

 

A pójdziesz ze mną na zakupki? :105:

 

Z chęcią! :105: Tylko pójdźmy do jakiegoś centrum handlowego, zjemy sobie lody, poobgadujemy ludzi i pośmiejemy się z grubszych koleżanek. :yeah:

 

Namówiłeś mnie! :105: Jeżu, zawsze chciałam mieć kolegę do robienia zakupów! :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×