Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, takie przyzwyczajenie :twisted::twisted:

 

Sporadycznie tam zaglądam bo za duzo 15latek tam jest :twisted:

 

E tam, jakoś nie zauważam :)

 

 

Ja tylko w jednym watku sie tam udzielam sporadycznie ale PM (i moderatorka ) zrobiły z niego watek puszczalskich ;)

 

PM, czyli Panna Młoda? Tam jest dużo zboczuchów, potwierdzone info 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od środy rzucam palenie, siostra mnie namawia, żeby od środy popilecowej, ona jest wierząca a ja przecie kur?#2@# dostanę

 

Tak po prostu, czy z jakimś Desmoxanem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprasowałam, uff... U mnie ta czynnośc jest na czarnej liście obowiązków domowych. Nie lubię. W zasadzie nic nie lubię oprócz gotowania. Mam koleżankę, która uwielbia sprzątac i się w tym spełnia. Nie pracuje zawodowo, bo cały czas przecież musi sprzątac 150m swego mieszkania. Zazdroszczę jej zapału i satysfakcji... A ja według zasady - nie kcem, ale muszem. Dzięki cywilizacjo za odkurzacz, pralkę, zmywarkę, robot kuchenny itp.!

a Wy jak macie, lubicie coś z domowych robót?

 

Wg nowych wytycznych przepraszam wszystkich tych, do których się dziś nie odezwałam, zwalmy to na mój dzisiejszy nastrój. :twisted:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :******** Kochana ja mam ta sama zasade co i Ty :) i takze uwielbiam gotowac a reszte robie bo musze ;)

Tulam Cie , ja tez nastroj mam do dupy.

amelia83, Slonce :******** wyjdz chociaz na momencik , nawet na 15 minut ale zeby tylko.Jak dzis sie czujesz? Tak jak wczoraj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemacie :mrgreen:

ale mi buc i idiota od zajęć z psychoterapii humor zepsuł :evil: no co z frajer.... wywyższaniem się i chwaleniem swoimi tytułami sympatii studentów sobie nie zyska. Facet sam ma problem ze sobą a prowadzi takie zajęcia i pracuje jako psychoterapeuta :roll: widać ewidentnie, że nie lubi, albo kobiet, albo pielęgniarek....no cóż. Po zajęciach z nami dopiero będzie miał powód do nielubienia :twisted:

muszę zrobić wywiad u mojej T. czy go zna :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, Kochana żartuję sobie dla polepszenia humoru, bo cóż innego można zrobic. Nie wiem jak pomaga się osobom z potrzebą atencji i spaczonym poczuciem misyjności. W realu ich unikam, bo często walą we mnie. Pewnie jasaw umie, bo ja nie czuję się na siłach. Nie przejmuj się Kochana, wszystko jest ok na Spamowej.

 

platek rozy, No cóż Plateczkowa, trzeba dzisiejszy dzień przetrwac. Też strasznie bym chciała, żeby było tak normalnie...

 

acherontia-styx, Buców wokół nas cała masa, nie wiadomo gdzie i kiedy jakiś się pojawi. Tobie właśnie się objawił w pełnej krasie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×