Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Makabra, hahaha nie tylko Ty.Mój już nie może na nie patrzeć, a ja je KOCHAM --tylko martwi mnie że prawie wszystskie sa z Hiszpani :evil:

 

A co jest nie tak z Hiszpanią? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, Chady się nie da zapomnieć :mrgreen: Szkoda, że już go ( tymczasowo ) nie ma :pirate:

Masz z nim może jakiś kontakt ? Bo on chyba z Twoich stron jest ?

 

Nie znam Syna Bogdana i obawiam się, że to jednak nie moje strony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialam Walentynki!

Dzis bylam u fryzjera i była tez pani do uczesania. umyto jej włoski, suszą, ukladają, lakierują...mąż prosi aby ją uczesano na miss. fryzjerka - ze sie postara. on doglądal osobiscie. potem dopilnowal czy jej na pewno wyschly, zeby sie nie przeziebila. i wyszli czule trzymajac sie za rece i patrzac w oczy. nawet dowidzenia nie odpowiedzieli mi z tego zapatrzenia.

tak koło 80tki

o jak pięknie :105::105::105:

a Ty co robiłaś z włoskami? :**

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak lubicie brokułki podane? Bo ja z sosikiem czosnkowym. Mniam!

Kto ma w lodóweczce ten przysmak, bo ja mam na jutro. :yeah:

 

 

Miałam dzisiaj i została mi jeszcze połówka na jutro, też z sosikiem czosnkowym :D

 

Słońca jutro Wszystkim życzę!

 

[attachment=0]słońce.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochane/kochani...

 

To normalne, że w tak dużej grupie, jaką jest forum, czy nawet sama Spamowa, tworzą się grupy /bez urazy/wzajemnej adoracji, świetnego porozumienia, grupy bratnich dusz, itd...

Jestem tu od lat ponad 4, naprawdę nie oczekuję, że na każdy mój post ktoś odpowie, że moje problemy zawsze kogoś zainteresują...nie liczyłam i nie liczę na to.

Proponuję, by w razie potrzeby porozmawiania, zwracać się bezpośrednio do osoby, którą chcemy zainteresować, z którą chcemy porozmawiać. Jest też pw, które ułatwia bardzo sprawę....

 

Ja, jesli mam potrzebę wypisania się, po prostu piszę...fajnie jeśli ktoś odniesie się do moich słów, problemów, ale jesli nie - trudno.

Tak jak napisała Infinity, czasem tylko zajrzę, poczytam, co się u Was dzieje, ale nie odzywam się...bo nie mam nastroju, ochoty, itd...

 

-- 14 lut 2015, 22:18 --

 

Nigdy nie lekceważyłam Wiesia, ale odnoszę wrażenie, że On nie potrzebuje wcale rad, wsparcia, przynajmniej nie od wszystkich...ale z drugiej strony, przecież nie każdy potrafi sprecyzować swoje potrzeby, oczekiwania, nie każdy ma łatwość nawiązywania rozmowy, dialogu...trzeba to zrozumieć również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×