Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem Arek i również mieszkam w Warszawie i byłbym chętny spotkać się z kimś i porozmawiać o tej okropnej chorobie na którą wszyscy obecni na tym forum cierpimy. Mam 20 lat, a na nerwice cierpie juz tak od ponad 3 lat. Najchętniej spotkałbym się na początek z kimś w cztery oczy (najlepiej z jakąś dziewczyną w podobnym wieku :smile: ). Jeśli ktoś byłby chętny to proszę o kontakt na gg 11668540. Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim zmagającym się z tą chorobą.

 

---- EDIT ----

 

Cześć, mam na imię Arek, mam 20 lat i cierpię na nerwicę natręctw( już od ponad 3 lat). Przeglądając forum zobaczyłem, że często piszesz o róznych spotkaniach ludzi o podobnych problemach. Miałabyś może chwilę czasu, żeby spotkać sie ze mną i porozmawiać o tej chorobie?

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

 

---- EDIT ----

 

Ten EDIT to miała być wiadomość do CzarnejZebry, ale patrzę, że wkleiło na forum. Najwidoczniej coś źle wcisnąłem ;P W każdym razie mam nadzieję, że to przeczyta i mi odpowie :)

 

---- EDIT ----

 

Gdyby ktoś był chętny spotkać się i porozmawiać lub chociaż pogadać wirtualnie to zostawiam jeszcze swój e-mail arek_dodo@vp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arekdodo, witaj :)

dawno mnie tu nie było

 

Co akurat tym razem nie jest powodem do cieszenia się bo mi kot chorował i te kilka godzin wyszarpniętych z każdego dnia w dawkach po 1,5 godziny starałam się przespać...

 

ten weekend to będzie całkiem stracony dla życia, ale potem mogę coś planować.

Teraz zmykam z pracy a w wolnej chwili się odezwę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam na imie Ewelina i zmagam sie z podobnymi problemami co wy. Bardzo chetnie bym sie spotkala, pogadala czy nawet po prostu pobyla z ludzmi, ktorzy wiedza "o co chodzi". Planujecie moze jakies spotkanie w najblizszym czasie? Moze na poczatku grudnia? Kto ma ochote?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad tym, ogolnie lubie ludzi, jestem dosc towarzyską osobą, a moze bylam...tylko strasznie ciezko mi mowic na tematy depresji, tego co sie ze mna dzieje itp. do psychologa wybieram sie od x lat i jakos sie przemoc nie moge... moze takie spotkanie by cos dalo.. mialabym swiadomosc, ze rozmawiam z ludzmi, ktorzy przezywaja cos podobnego..jak myslisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno warto. Powiem Ci, że tu na forum dużo łatwiej mówić o sobie i znajdować rozwiązania swoich problemów jak również czerpać przyjemność z dzielenia się swoimi doświadczeniami i bycia komuś przydatnym niż z osobami które są poza tematem.

 

Nie spotykałem się z nikim z forum osobiście, choć chętnie bym to zrobił. Natomiast jak chodziłem na terapię grupową to osoby z niej spotykały się również poza terapią i było naprawdę dobrze razem rozmawiać. Każdy ma nieco inne problemy - i nie każdy każdego zrozumie - jednak jest o niebo łatwiej. I nie patrzą na Ciebie jak na ufoludka.

 

Mam też znajomych z innego forum gdzie się spotykaliśmy również na żywo. Tam były osoby których łączyły te same problemy. To swego rodzaju grupa wsparcia.

 

Psychologa bardzo polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Mam nerwice od dzieciństwa, co utrudniało mi nawiązywanie znajomości,

Mieszkam w Warszawie i czasem czuje że nie mam się do kogo odezwać, spotkać. Przez to że większość życia spędziłam w 4 ścianach, mam garstkę znajomych.

 

 

Jeżeli ktoś ma ochotę pogadać na gg, a jeśli będzie się fajnie gadało to potem spotykać w realu

to proszę o kontakt na priv.

 

Szukam przyjaciół, w podobnym wieku co ja od ok 20-30 lat, takich na dobre i na złe :) Z którymi można by się śmiać , płakać i rozmawiać :)

pozdrawiam Ania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×