Skocz do zawartości
Nerwica.com

Troszkę o seksualności.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Cadaraxx zanim mnie poznał to był pare razy...Ja w tym nic złego nie widzę :D

 

Ja też byłam pare razy w lokalu dla kobiet,gdzie to mężczyzni zaspokajaja kobietki :mrgreen:

 

Byłam też z mężem gdzie sie spotykaja pary...

 

Akurat Ja znam lepiej mojego męża jak Ty...i jest ze mną szczery do bólu,a co do potrzeb to Ja mam wieksze od niego,wiec on powinien sie obawiać,że sie wybiore do bałaganu :mrgreen: lub pójde na lewo;)

 

Jesteśmy otwartym małżenstwem i robimy sobie niespodzianki...

 

Mężczyzni którzy maja zonki które bzykaja sie tylko po bożemu,lub anal nie oral nie to co się dziwić,że chodzą do bałaganu :mrgreen::mrgreen:

 

Ridllic nie ma co sie przejmować wszystko jest dla ludzi,apropos w Polsce tanie te drinki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tylko panujące pojęcie, ale potwierdzony naukowo fakt. Przeciętny mężczyzna ma o wiele większe potrzeby seksualne od przeciętnej kobiety, przez co o wiele bardziej tego seksu w jakiejkolwiek formie potrzebuje.

Wiesz co Cadraxx udowodnij tą teorię i podaj źródło tych badań....bo dla mnie jest to jeden ze śmieszniejszych stereotypów....., wychodzi na to, że faceci mają zawsze większe potrzeby, biegają po agencjach, onanizują się non stop, a żony są zadowolone, że po raz kolejny nie muszą się wymawiać bólem głowy............bo wystarcza im, praca i domowe obowiązki a seks to konieczność i obowiązek..................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tylko panujące pojęcie, ale potwierdzony naukowo fakt. Przeciętny mężczyzna ma o wiele większe potrzeby seksualne od przeciętnej kobiety, przez co o wiele bardziej tego seksu w jakiejkolwiek formie potrzebuje.

 

Tylko cieszyć się, że nasze kobiety i forumowiczki są absolutnie nieprzeciętne! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh Linka - widzę, że i Ciebie to zbulwersowało. :) A co do oziębłości zdarza się po obu stronach. Też uważam, że to tylko stereotyp. Jakoś zdarza mi się spotykać narzekających facetów, że nie mają tyle co chcą ale i kobiety też. Częściej facetowi się faceci zwierzają. A co przyjemniejsze? Nikt nigdy nie sprawdzi co jest przyjemniejsze - seks dla przeciętnego mężczyzny czy kobiety - trzeba by mieć dwa życia i w jednym być "przeciętną kobietą" a w drugim "przeciętnym mężczyzną" albo odwrotnie i porównać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suzak29, linka656, taka prawda że dziewczyny tutaj są szczere bo za cholerę nie wierze że np ja mam większe potrzeby od każdej kobiety na świecie ,no to te badania naukowe chyba trzeba zweryfikować takie moje podejrzenie , mi się wydaje ,że to podobna sytuacja jak z tabu w temacie seksu wszyscy oficjalnie grzeczni a po sypialniach III wojna światowa :mrgreen: czyli kolejny zabobon że facet to tylko o jednym a kobiety robią to wyłącznie dla niego a tu ten zonk bo to nieprawda :!:

 

MOCca, ale Ty nie bierz koła ratunkowego chyba ,że telefon do przyjaciela :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są jeszcze lepsze od facetów :mrgreen:

Wystarczy,tylko wyjazd słuzbowy,delegacja...,lub zwykła dyskoteka,a taka święta żonka już sie bzyka po kątach :mrgreen:

Mam mase takich koleżanek...

Oraz mase kolegów którzy chodzą do agencji...

 

heheh wiec sama już nie wiem o co kaman

 

Myślę,że Ja mam szczęście,że mam takiego wyrozumiałego męża i moge z nim w sypialni,garażu na pralce w windzie i na bangi i wszedzie gdzie tylko zechcem :mrgreen: i sie nie nudze :D

 

Może niektórzy się zbulwersuja,ale Ja już taka jestem bardzo otwarta i bezpośrednia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOCca, tylko nie bierz publiczności bo będziesz miała 50:50 że wyjdziesz z tego cała a wtedy już nawet przyjaciel nie pomoże :mrgreen:

 

suzak29, pewnie niektórzy faceci się zbulwersują ,że masz już męża :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote][u][i][b][/b][/i][/u][/quote]

  • Ridllic[/color]' alt='color]'>
możemy później wybrać się do Zoo zobaczyć jak żyrafa sika, czy to też w związku z tematem :mrgreen:

 

Reasumujac idxcie na calosc nie lapiac yonka, pusycyajcie latawce na lace i dmuchajcie motzlki.

PS. Rid jaki jest skrot na te dyiwne literz ____ odbiery : :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote][u][i][b][/b][/i][/u][/quote]

  • Ridllic[/color]' alt='color]'>
możemy później wybrać się do Zoo zobaczyć jak żyrafa sika, czy to też w związku z tematem :mrgreen:

 

Reasumujac idxcie na calosc nie lapiac yonka, pusycyajcie latawce na lace i dmuchajcie motzlki.

PS. Rid jaki jest skrot na te dyiwne literz ____ odbiery : :P

 

MO skup się ja rozumie miłość i te sprawy ale napisz po mojemu żebym wiedział co chcesz powiedzieć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz XP, to na dole w pasku startu po prawej jest taka ikonka klawiatury, klikasz prawym przyciskiem myszy, => Ustawienia... => później klikasz na klawiaturę gdzie jest ona oznaczona PL po czym na dole jest opcja Ustawienia klawiszy... => wchodzisz tam po czym na liście będzie opcja Przełącz do Polski - Polski(programisty) zaznaczasz kliknięciem myszy potem klikasz Zmień sekwencję klawiszy... i ustawiasz magiczny skrót którym możesz przełączać klawiaturę w 'pryzpadku jakbz sie yepsula' xD Ja mam ustawiony skrót Ctrl + Shift + 1, i za każdym razem jak mi się przestawia to klikam tylko te 3 klawisze na raz i się przestawia na poprawny tryb :) Powodzenia, chyba że już rozwiązałaś problem. Sorry za offtop nie przychodzi mi do głowy co tu napisać.

.

.

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tylko panujące pojęcie, ale potwierdzony naukowo fakt. Przeciętny mężczyzna ma o wiele większe potrzeby seksualne od przeciętnej kobiety, przez co o wiele bardziej tego seksu w jakiejkolwiek formie potrzebuje.

Wiesz co Cadraxx udowodnij tą teorię i podaj źródło tych badań....bo dla mnie jest to jeden ze śmieszniejszych stereotypów....., wychodzi na to, że faceci mają zawsze większe potrzeby, biegają po agencjach, onanizują się non stop, a żony są zadowolone, że po raz kolejny nie muszą się wymawiać bólem głowy............bo wystarcza im, praca i domowe obowiązki a seks to konieczność i obowiązek..................

 

suzak29, linka656, taka prawda że dziewczyny tutaj są szczere bo za cholerę nie wierze że np ja mam większe potrzeby od każdej kobiety na świecie ,no to te badania naukowe chyba trzeba zweryfikować takie moje podejrzenie , mi się wydaje ,że to podobna sytuacja jak z tabu w temacie seksu wszyscy oficjalnie grzeczni a po sypialniach III wojna światowa :mrgreen: czyli kolejny zabobon że facet to tylko o jednym a kobiety robią to wyłącznie dla niego a tu ten zonk bo to nieprawda :!:

 

 

Powiedzcie mi do cholery(bo już po raz setny ktoś mi zarzuca, że piszę o WSZYSTKICH) gdzie ja napisałem, że ZAWSZE KAŻDY facet ma większe potrzeby od KAŻDEJ kobiety.

 

Przeciętny mężczyzna ma o wiele większe potrzeby seksualne od przeciętnej kobiety, przez co o wiele bardziej tego seksu w jakiejkolwiek formie potrzebuje.

 

Pisząc słowo "przeciętny" miałem na myśli "statystyczny", a nie "każdy".

 

Wiesz co Cadraxx udowodnij tą teorię i podaj źródło tych badań....

 

Źródeł są setki, podam pierwsze z brzegu- wikipedia.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Seks

 

Wystarczy popatrzeć na to i wszystko jasne, łatwo wnioskl wyciągnąć:

 

Niektóre dane z raportu Kinseya

Seks oralny miało 60% badanych osób[1]

Do co najmniej jednego stosunku analnego w małżeństwie przyznaje się 11% mężczyzn[1]

Stosunki przedmałżeńskie 67-98% mężczyzn zależnie od klasy społecznej i 50% kobiet[1]

Doświadczenia homoseksualne 37% mężczyzn i 13% kobiet.[1] 15% mężczyzn w USA między 16 a 55 rokiem życia ma za sobą doświadczenia homoseksualne stałe bądź okresowe, z czego 18% tyle samo doświadczeń homo- i heteroseksualnych, a 4% to osoby o wyłącznie homoseksualnych przeżyciach.[1]

Do seksu pozamałżeńskiego przyznało się 50% mężczyzn i 26% kobiet[1]

Do korzystania z usług prostytutek przyznało się 69% mężczyzn[1]

Masturbacja jest zjawiskiem powszechnym. Uprawia ją 92% mężczyzn i 62% kobiet

 

---- EDIT ----

 

Kobiety są jeszcze lepsze od facetów :mrgreen:

Wystarczy,tylko wyjazd słuzbowy,delegacja...,lub zwykła dyskoteka,a taka święta żonka już sie bzyka po kątach :mrgreen:

Mam mase takich koleżanek...

Oraz mase kolegów którzy chodzą do agencji...

 

Jak mniemam, to mężowie tych kobiet nic o tym nie wiedzą, podobnie jak żony tych facetów. Skąd Ty więc masz pewność, że akurat Twój mąż jest wyjątkiem? To, że wasz seks jest super niczego nie oznacza, bo w małżeństwach Twoich znajomych zapewne u nie jednej z par też jest super, a jednak zabawiają się z innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×