Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Odczuwam dzisiaj pewną satysfakcję. Ani razu nie zmierzyłam temperatury, mimo że prześladują mnie nadal jakieś paskudne lęki - tylko z tego nie jestem dumna.

 

Udało mi się jeszcze przetłumaczyć i przekazać bardzo obrazowo mojemu chłopakowi to, jak się czuję i jak trudno jest pozbyć się tych fobii.

 

Tak ogólnie to nawet najdrobniejsze promyczki słońca napawają mnie optymistycznie, a herbatka z dziurawca również robi swoje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana do popołudnia byłam w pracy. Póżniej wszystko prysło jak bańka mydlana. Powróciły myśli samobójcze i ....... Przecież nie zawsze tak było widzę ze jest coraz gorzej zamiast być lepiej opadam w dół.Tak bardzo chciałabym zakończyć to wszystko. Dzisiaj katastrofalny nastrój nie widzę szans na poprawę a już tym bardziej na łażenie po parku i walkę aby przejść dalej niż zawsze nic mi się nie chce.Najlepiej byłoby zasnąć i już nie wstać w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień tragiczny,,,,,,,całt czas coś mi było...jak nie problemy z astmą to teraz jeszcze cośdoszło z żołądkiem,z sercem....po prostu co chwile czuje sieżle i coś mi jest:9ja już dłużej tego nie wytrzymam!:(

Sorry za taki dramatyczny post ale już nie wyrabiam:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeee dzień ok ale wieczór i noc już nie bardzo troszkę mnie denerwują już te nawroty ile można :roll: nudne się stają te ataki i lęki ,a może nie tak nudne jak śmieszne bo ani nie umrę na to ani nic mi od tego nie będzie to po co to :!:;)

 

a zreszta po co ja to pisze tak mi to nic nie da :mrgreen: śpijcie słodko i cukierkowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje się potwornie.......fluoksetyna+alkohol= mega mega mega kac!!

Wczoraj super się bawiłam ale teraz mam konsekwencje.....ja już naprawdę nie będę pila, a już napewno nie tyle co wczoraj i napewno nie kiedy będę brała leki.......ratunkuuuuuuu....znacie jakieś sposoby na kaca??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bee84, - ja się pomodlę. Trzymaj się, wszystko będzie dobrze:)

 

A mój dzisiejszy dzień? Pogoda - do bani. Samopoczucie - do bani :roll: Zwłaszcza, kiedy myślę, że po mojej długiej przerwie od nauki pora już wrócić do szkoły i przestać się migać. Już zaczynam mieć ataki :?

Jednym słowem - wszystko jest do bani :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bee - WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE, BO MUSI BYĆ! Trzymaj się!

 

A tak poza tym, to a'propos tego miejsca, w którym isę przebywa... Mi się to zrobiło od natrętnych myśli, ale ja robie temu na przekór - tam, gdzie czuje się nieswojo z ich powodu przebywam często, aż to uczucie mija po chwili; strach ma wielkie oczy - no coz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej hej witam wszystkich tez walcze z tymi objawami nerwicy od dwoch miesiecy jestem jakby nie soba robie to samo zyje tak samo a jednak inaczej jakies niewytlumaczalne leki czy to normalne staram sie o tym nie myslec ale to trudne zastanawiasz sie czy to normalne kiedy minie a jak sie zaglebiasz to jeszcze gorzej poczucie kim jestes i co tak naprawde robisz jak w innym obcym swiecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! mój dzisiejszy dzień..,.hmmm jak zwykle poranek z nerwicą i bólem głowy potem zastanawiałam sie co mam robic by było ok....potem żal że nie moge isc do kościoła bo tam to wymiękam...i taka zazdrośc ze inni mogą...dzis rozczulam sie nad sobą bo od 10 lat nie jestem sobą...walcze ale wciąż przegrywam... smutno mi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×