Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

amelia83, kazdy z nas mial trudniejszy okres, wiec doskanale Cie rozumiemy :*** uwierz, ze to mija... Cudownie ze masz rodzinę, która Cie wspiera, to na prawde bardzo duzo !!!

platek_rozy, jestem z Ciebie dumna :) przesz do przodu jak burza, a tak sie bałas :)

mirunia, dwa pączusie juz za mna. Na razie nie mam ochoty na więcej :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, mi też leki nie zbyt pomagają,muszę sama sobie pomóc i między innymi dlatego zdecydowałam się na terapię,wiem,że to wszystko dzieje się tylko w mojej głowie

 

mirunia, ja póki co zjadłam jednego ale wieczorem pewnie skuszę się na więcej,mama z siostrą będą jadły więc ja nie zamierzam się przyglądać :D raz na jakiś czas można sobie pozwolić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, Megi_, mirunia, PannaNatalia, tak dalam rade ale nie polubie tego nigdy i zobaczymy jak bedzie nastepnym razem . Grunt ze poki co mam na kilka dni spokoj:)

amelia83, Kochana tulam Cie goraco:******** wiesz ze musisz doczekac do terapii , zaczniesz tam na niej pracowac i powinno byc lepiej . Zaluje ze tak daleko jestem od Ciebie bo wpadlabym Cie na spacer wyciagnac.

 

Makabra, Heyy :******** ja dzis mialam horro bo szlam do dentysty :)

a jak Ty sie miewasz?

 

Wg ciotki ( do ktorej jednak niepotrzebnie sie odzywalam) niepotrzebnie widziwaialam z dentysta , i w ogoe to ona nie rozumie jak ja sie moge tak wszytskiego bac i to jest nienormalne i jestem slaba.

Takze moja pierwotna decyzja wtedy po tej awanturze ktora zrobila mi w sklepie u koelzanki, byla sluszna i dzis postanowilam ze nie ma zmiluj sie ale kontakt zrywam. Nie bede wysluchiwala takich rzeczy bo to na mnie wplywa bardzo zle.

 

-- 12 lut 2015, 14:55 --

 

Pogoda sliczna sie zrobila , jest przepiekne slonce i dosc nawet cieplo:) :105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, comatom, mirunia, wierzyć można w siebie, w swoje wyzdrowienie, można też być osobą wierzącą w sensie religijnym. Ale w pseudonaukę wierzyć nie należy, bo to donikąd nie prowadzi - albo coś ma naukowo udowodnione działanie i możemy z tego korzystać, albo nauką nie jest. Większość medycyny alternatywnej zasłania się pseudonaukowym bełkotem, a dopiero jak się ich mocno przyciśnie to okazuje się, że chodzi o coś nadprzyrodzonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

U mnie kicha. Dalej niewiadoma. Wezmą mnie na konsultację do psychiatry.

Jestem wykończona tą niepewnością.

 

Gadałam przygaszona, jąkająca się tylko jak spytała o wzrost i wagę nie mogłam pohamować się i szeroko uśmiechnęłam :/ Jestem szurnięta jednak tylko zus ma wątpliwości :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję ale dla mnie nic już nie ma sensu platek rozy, gdybyś mnie znała osobiście to raczej nie chciałabyś ze mną spacerować

skończyłam czytać Bezdomną smutna ale bardzo mi się podobała

męczę tą książkę 'lubie palic ale teraz chce przestać ' przebrnęłam przez 1 część

od dziś nie pije kawy a w zamian zielona herbatę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ponownie Dziewczyny, widzę dziś prawie komplet!

Ja już w domku, jak fajnie wcześniej skończyc.

Przyznam się - 4 pączki już w brzuchu, musimy iśc dokupic... :D Jutro na sucharkach. Ciekawe jak dziś dam radę na gimnastyce z takim pełnym brzuchem. Dobrze mi robiła ta gimnastyka, ale cieszę się, że już ostatni raz...

Byłam w bibliotece i na głowę pożyczyłam "Terapia w pigułce" Lazarusa i czytadło "Kochanka Freuda".

U nas pochmurnie, ale na szczęście ciepło.

 

platek rozy, Kochana wspaniale! I jak dużo udało się zrobic u tego dentysty. Ty dzielności nasza! Z rozpędu umów się potem od razu na zrobienie tych dziurek, bo im większe przerwy między wizytami, tym człowiek gorzej to znosi.

 

Zalatana23, To wybieracie się do Chorwacji? Zazdroszczę, bo pięknie tam i przyjaźnie. Ja na razie nic na wakacje nie planuję, bo mimo chęci, na razie na wyjazdy dalsze się nie nadaję. Może w Polskę?

 

mirunia, Kochana, tak jak u mnie luźny dzionek! :great: Ogromnie się cieszę, że dziś Ci lepiej.

 

cyklopka, ja myślę, że jak się nie wierzy, że pomoże stosowana terapia, to koopa z tego wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja nawet do normalnej terapii prowadzonej przez kompetentną osobę jestem nastawiona lekko sceptycznie, ale jest to jakieś zadanie do wykonania ;)

Ale lepiej wierzyć w aniołki i dobro w ludziach, niż tajemne energie, które wszystko by mogły wyleczyć, tylko spiseg koncernów farmaceutycznych to uniemożliwia :twisted:

 

Pączek do kawusi to moje ulubione śniadanie.

A teraz pora na obiad.

A wieczorem tańcujemy! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, oj to nafutrowana jestes pączusiami :great::great::great::mrgreen: ja tylko jednego zjadlam po drodze od dentystki i w domku mam chrust do kawki :105:

 

Tak postaram sie te zabki zrobic zaraz po koronce , obym tylko dotrwala bo nastepnym razem bedzie pilowanie :pirate:

 

Otwarlam okna , i slucham muzyczki , zjadlam zupe i dostalam od mojej kolezanki ktora tutaj jako pierwsza poznalam , sliczna zakladke do ksiazek robiona technika decoupage :105::105::105:

 

-- 12 lut 2015, 15:40 --

 

10421569_776352822442221_5454126977865533651_n.jpg?oh=d671233b626846a42aad1fe329d9138e&oe=558DE7FF&__gda__=1435367573_d0e59ea9cf2c0dd3bbeab627946260c0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Karinko, mi wczoraj poprawiłaś nastrój, odżyłam przynajmniej na jakiś czas, dziękuję

jak można przy mnie odżyć :shock: już w trakcie jak rozmawiałyśmy chciałam Cie przepraszać że zanudzam :oops:

 

siedzę i becze... siostra dzwoniłaa, mówi a to może przez pogode ja na to cały rok będę zwalac wszystko na pogode, a leki bierzesz no biore gowno pomagają, rzuce je w cholerę ona no to ja już nie wiem trzymaj się

 

zjadłam 2 pączki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, oj bawiłam się swego czasu decoupagem... teraz nie za bardzo mam czas ( przygotowanie, sprzątanie, samo robienie zajmuje dużo więcej casu niż biżu), ale może znów coś porobię w wakacje.

 

cyklopka, wiem jak to jest, ja jestem strasznym sceptykiem, ale staram się.. Jak pisałam, dlatego może takie marne efekty u mnie wszystkiego, bo nie potrafię w pełni zaufac sposobom mojego leczenia...

 

Infinity, szkoda, że jeszcze nie wiesz na czym stoisz... Ale niestety to cały ZUS, musisz uzbroic się w cierpliwośc.

 

Idę obiadek robic, dziś zgodnie z moimi ostatnimi zakupami kurczak w indyjskim sosie z ryżem. A potem lecę na rehabilitację.

Dobrze, że jutro idę ściągac paznokcie, bo znów mi się odłupał lakier. Jakieś mam takie pazury, że nawet żelowy się u mnie długo nie trzyma.(zła jestem, grrr)

Na razie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makabra, Heyy :******** ja dzis mialam horro bo szlam do dentysty :)

a jak Ty sie miewasz?

 

Na pewno byłaś dzielna :* Ja 24 idę do jakiegoś faceta, bo moja ulubiona na jakimś urlopie, czy coś... Boję się :zonk: Niedługo koniec ferii, powrót do szkoły też mnie trochę przeraża, choć to przecież indywidualne :roll: Facetów jak nie rozumiałam, tak nie rozumiem, a oni wraz z każdym dniem utwierdzają mnie w przekonaniu, że są z innej planety :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×