Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica a zwidy


Gość Bellisssima

Rekomendowane odpowiedzi

Rozchodzi mi sie dokladnie o to, czy na przyklad wydaje wam sie, ze wszyscy wokolo maja np. czarne złe oczy? Mi sie tak zdarzylo pare razy, choc wiem ze jest to irracjonalne. Lub przykladowo, jak zmywalam naczynia, to woda wyciekla i wyobrazilo mi sie, ze to moze byc krew, choc oczywiscie koloru czerwonego nie widzialam... Takie glupie, absurdalne czynniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenon1989 .o to niezle :) ja mialam podobnie, ale ze scianami na grzybkach halucynach jak raz w zyciu je zjadlam w wieku 16 lat, a teraz mam 24 :P hehe mi sie wtedy sciany ruszaly i falowaly :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem zwidów, ale jak miałem apogeum nerwicy, to sam wyglądałem, jak nieboszczyk. Miałem tyle objawów, że rozdzieliłbym nimi z 6 ludzi, byłem chodzącym trupem, mówiłem sobie, że "siedze na bombie", "moje narządy wewnętrzne gniją", "mam raka, pewnie z przerzutami", poszedłem do neurologa, a on do mnie "Panu, to jest potrzebny specjalista, ale psychiatra" i w tym momencie 2/3 objawów ustało, masakra ta nerwica, ona może porostu obrócić organizm w kompletną ruinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerwica jest, jak jakiś odrębny byt, który ma za zadanie nas spacyfikować. W czasie choroby masowałem sobie brzuch i krocze, gdyż odczuwałem skutki jakby słabe krążenie,a wyczytałem ze to pomaga, no i masakra, zacząłem masować krocze, codziennie przez 2 tygodnie skupiałem na nim swoją uwagę, aż w pewnym momencie zacząłem odczuwać w kroczu jakąś martwicę, tak jakby w tym miejscu zatrzymało się krążenie, do tego doszły myśli o chorobie w tym miejscu, no i to jest najlepsze, objawy- bóle promieniste!!! uczucie jakby tam był guz!! i trudności z oddaniem moczu!!

 

Od tego momentu wiem, że nerwica może wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak śpisz?

Brak odpowiedniej ilosci snu zachęca mózg do robienia sztuczek.

Ja po paru dobach bez snu widziałam postać w kapeluszu u siebie w pokoju, a la Freddie Kruger, tyle, że twarzy nie bylo widać, bo zawsze stała jakby w cieniu. Ciężko to wyjaśnić ale było ciekawie. ^^

Nie oglądam horrorów, nie mam nerwicy, po prostu przez kilka dni z rzędu nie spałam dłużej niż płytka drzemka na 10 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×