Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jesteście zadowoleni z tego forum..?


Artur

Jestem...  

616 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem...

    • ...zadowolony/a z forum
      606
    • ...niezadowolony/a z forum
      157


Rekomendowane odpowiedzi

mark123, masz całkowitą rację. Do tego właśnie zmierzam, że jedyną "karą" od jakiegoś czasu jest wywalenie paru postów do kosza. I się robi, jak się robi. Każdy widzi. Może innym użytkownikom to pasuje mnie nie.

 

detektywmonk, oczywiście, że nie. Wielu nie mam w realu , bo stawiam na jakość, nie ilość ale mam bogate życie zawodowo-rodzinne i na nadmiar czasu nie narzekam. Do tego forum mam sentyment, chcę tu pisać ale coraz bardziej wnerwia mnie ten galimatias. Chciałabym, żeby było choć w części jak dawniej. Bo gdzie nie wejdę, żeby dokopać się do "właściwych" postów, muszę wertować kilka stron off topów i odchodzi mi chęć na czytanie i napisanie czegoś sensownego. Razi mnie chamstwo, ciągłe odbieganie od tematu głównego, prywatne wymiany jakiś "ukrytych przekazów, które znam tylko ja i Ty, a reszta forum niech zachodzi w głowę o co nam chodzi" :roll: . Są do takich pogaduszek miejsca! Po co zaśmiecać inne wątki? Już wiadomo kto jest popularny, fajny, cool, itd. Wystarczy... :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, wrzucanie filmików z wiadomymi scenami do tematu emetofobii również nie wydaje mi się w porządku :pirate: Ciebie nie zgorszyło, ja tego nawet nie odpaliłam, ale ktoś zwł. nowy może włączyć i pomyśli sobie, jak to ładnie się nawzajem wspieramy. Bez jaj :nono:

 

Domyślam się, że sporo osób może mieć zastrzeżenia do mojego wtrącania się w niektóre tematy, ale po pierwsze robię to zawsze taktownie, a po drugie staram się właśnie domagać szacunku dla innych forumowiczów, zwł. autora tematu. Przykre jest, że inni robią z tego potem gównoburzę. A w tematach lekowych wypowiadam się wyłącznie takich, w których mam doświadczenie i mogę służyć radą.

 

A to, że przy okazji żyję sobie życiem towarzyskim na forum to już moja sprawa ( piszę tu ogólnie, jakby ktoś miał jakieś zastrzeżenia, tak na przyszłość ! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, po pierwsze, było na filmiku ostrzeżenie "filmik wymiotny", jak ktoś ciekawy, to włączył i ma to na własne żądanie. Jeśli taka ta scena dla Ciebie straszna, nie odpalaj. Każdy ma wolną wolę. A filmik widać, że jest tak sztuczny jak młodość Ibisza . Skoro aż tak razi Cię po oczach filmik, zgłoś moderacji, sądzę, że z usunięciem problemu nie będzie.

 

Ok, wypowiadasz się w tematach gdzie masz o nich pojęcie, pochwalam, jestem za. Nie jestem tu od tego, żeby kogokolwiek ustawiać gdzie ma pisać. Po prostu nie leży mi ten nieporządek, forumowe "flirty" na każdym kroku, no i wybacz ale wg mnie jeśli czegoś nie doświadczyłaś i dość mocno obnosisz się z tym na forum, to jesteś dość słabym doradcą w tej kwestii .

 

A żyj sobie! Nic mi do tego, tylko tak jak wspomniałam, są wątki do tego przeznaczone. Nie musisz z większości wątków wyskakiwać jak Filip z konopii "Halo, Arashka też tu jest i dorzuci swoje 3 grosze!" , mimo, że za dużego pojęcia w danej kwestii nie posiadasz i zaczynasz rozkręcać off topa.

Moje posty na tym wątku nie są skierowane personalnie do Twojej osoby, pisałyśmy ze sobą, kwasów żadnych nie było między nami, po prostu przedstawiam swój punkt widzenia na akurat Twoim przykładzie .

 

Twoja sprawa, jak najbardziej. Nic mi do tego tylko czemu, często gęsto, czytając wątek CZYJŚ, o zupełnie innej tematyce niż znajomości forumowe, trafiam na x ilość postów Twoich i Twoich forumowych znajomych i urządza się pogadanka o niczym? Po co? Są inne wątki do tego przeznaczone i są pw :bezradny: Twoja sprawa, Twoje znajomości, ale nie ma potrzeby na każdym kroku podkreślać tego grubą krechą. :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się jeszcze raz, bo nie lubię zostawiać niezamkniętych spraw !

 

wybacz ale wg mnie jeśli czegoś nie doświadczyłaś i dość mocno obnosisz się z tym na forum, to jesteś dość słabym doradcą w tej kwestii .

Tu się z Tobą nie zgodzę ... nawet osoby aseksualne mają prawo wypowiadać się w sprawach seksu, tak samo jak nikt nie zabroni ateistom mówić o wierze.

 

A żyj sobie! Nic mi do tego, tylko tak jak wspomniałam, są wątki do tego przeznaczone. Nie musisz z większości wątków wyskakiwać jak Filip z konopii "Halo, Arashka też tu jest i dorzuci swoje 3 grosze!" , mimo, że za dużego pojęcia w danej kwestii nie posiadasz i zaczynasz rozkręcać off topa.

Akurat ja off-topów nie rozkręcam. Może czasami się w nich znajdę, ale na pewno nie na kilka stron ! Poza tym moje wtrącanie się do dyskusji jest zazwyczaj w tematach społecznych i tu każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Nie piszę o CHAD, borderline czy alkoholizmie, więc bez przesady.

 

Moje posty na tym wątku nie są skierowane personalnie do Twojej osoby, pisałyśmy ze sobą, kwasów żadnych nie było między nami, po prostu przedstawiam swój punkt widzenia na akurat Twoim przykładzie .

Dobrze, że to dostrzegasz :!: I liczę, że tak pozostanie ;)

 

Twoja sprawa, jak najbardziej. Nic mi do tego tylko czemu, często gęsto, czytając wątek CZYJŚ, o zupełnie innej tematyce niż znajomości forumowe, trafiam na x ilość postów Twoich i Twoich forumowych znajomych i urządza się pogadanka o niczym? Po co? Są inne wątki do tego przeznaczone i są pw :bezradny: Twoja sprawa, Twoje znajomości, ale nie ma potrzeby na każdym kroku podkreślać tego grubą krechą. :time:

To źle trafiasz ... moje personalne sprawy były może ze 4 razy poruszone, zazwyczaj przy okazji luźnych tematów lub zabaw. Nigdy nie uprawiam prywaty w tematach lekowych. Ale też nie będę biła po łapach kogoś, kto się do mnie zwróci poza pw. Poza tym zawsze podkreślam szacunek, szacunek i jeszcze raz szacunek dla innych osób i odmiennego zdania. Sama parę razy domagałam się umieszczenia czyichś postów w koszu. I jeszcze taka kwestia ... nie robię burzy, jak ktoś robi sobie off-topa z mojego wątku. Na początku mnie to wkurzało, ale przekonałam się, że na tym forum to pewien standard i teraz mi to zwisa i powiewa. Niech se piszą, co chcą, o ile treści nie są wulgarne czy personalnie obraźliwe ( bo na to nie pozwolę ! )

 

Szkoda, że nie zauważasz, że znajomości na tym forum były już na długo przed moim zarejestrowaniem się. Najlepszym dowodem są organizowane zloty, spotkania i to, że wiele ludzi zwraca się do siebie po imieniu.

 

Ja też absolutnie nic do Ciebie nie mam, ale też nie pozwolę by moja osoba służyła jako przykład do pokazywania jakichś niewłaściwych zachowań ( piszę to ogólnie, nie do Ciebie ) :pirate:

Życzę wszystkim satysfakcjonującego korzystania z forum, znajdowania dla siebie tego, czego szukają i przyjaznych stosunków z innymi forumowiczami / piszę to szczerze i bez żadnej ironii ! / ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie potrafisz przyjąć na klatę paru słów krytyki. Zarówno Tobie jak i innym mocno by się to przydało.

 

Wszystko negujesz, a moje spostrzeżenia nie są odosobnione. Może po prostu sobie to i owo przemyśl. Pisz jak to nie mam racji, za to Ty masz, skoro tak Ci lepiej ale gdzieś niech moje słowa zostaną, przemyśl je...

 

Mnie też kilkukrotnie zrypano na forum, najczęściej nie odpisywałam od razu >, ale czytałam, zastanawiałam się i wyciągałam wnioski.

Krytyka miła nie jest, owszem ale przyznanie się do błędu jest dla mnie bardzo dobrą cechą.

 

Nie mam zamiaru się tutaj z Tobą przepychać, bo ja swoje, Ty swoje. Poza tym, jak już wspomniałam, moje ostatnie wpisy tutaj nie są skierowane personalnie do Ciebie, a do ogółu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ta elitarność niektórych grup wynika po prostu z tego, ze mieszkają blisko i spotykają się w realu, co pozwala się lepiej poznać i polubić. I potem już trochę inaczej traktuje się osobę, którą poznało się osobiście - chyba w większości na plus. Osoby nieznane nam w realu to jednak anonimowe jednostki. Chyba że chodzi o inne grupy, ale ja nie przesiaduję tutaj zbyt długo, tylko wpadam na moment, więc nie orientuję się w tych powiązaniach i raczej nie podobają mi się inne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie potrafisz przyjąć na klatę paru słów krytyki. Zarówno Tobie jak i innym mocno by się to przydało.

Ha ha ... dobre :mrgreen: Nie zamierzam przyjmować krytyki rzeczy, których nie uważam za złe. Za innych wypowiadać się nie będę. Daję każdemu wolność słowa i własnych przemyśleń ;)

 

Mnie się też masa rzeczy nie podoba, nie zawsze rozumiem, o czym ktoś pisze, zdarza mi się nie zgadzać z czyjąś opinią, ale nie postuluję, żeby ktoś zamknął gębę i szedł się biczować.

 

Wszystko negujesz, a moje spostrzeżenia nie są odosobnione.

Co niby zanegowałam :shock: ??? Chyba tylko to, że nie czuję się winna, bo nie mam takiego obowiązku :pirate:

 

Mnie też kilkukrotnie zrypano na forum

Tym bardziej powinnaś wykazać się większą empatią i zrozumieniem dla innych.

 

Krytyka miła nie jest, owszem ale przyznanie się do błędu jest dla mnie bardzo dobrą cechą.

Nie mam nic do krytyki, jeżeli tylko jest uzasadniona i poparta konkretnymi przykładami ( cytowania, wypowiedzi etc. )

 

-- 11 lut 2015, 14:00 --

 

W ankiecie brakuje opcji "średnio zadowolony z forum" :P

Masz rację, ale chyba nie za się zmodyfikować ankiety, żeby zawierała taką opcję :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, z Toba dyskusje zakończyłam swoim poprzednim postem. Jeśli masz ochote na dalsza dyskusje, zapraszam na pw.

Amen.

 

Arhol, jesli treść moich wypowiedzi uważasz za zamordyzm,to tak. Jestem w 100% za. Dla mnie to nie zamordyzm,a porządek. Na kilku forach bylam dluzej lub krócej i na żadnym takiego bajzlu níe było. I TUTAJ TEZ BYLO INACZEJ! Podkreslam to kolejny raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, ... ale moderatorzy na innych forach bardzo szybciutko ukrócają tego typu bajzel i skutecznie prostuje niesfornych forumowiczów, jak ostrzeżenia nie skutkują, to do widzenia.

 

Albo pewne zasady się akceptuje albo :papa: . Nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie potrafisz przyjąć na klatę paru słów krytyki. Zarówno Tobie jak i innym mocno by się to przydało.

 

Wszystko negujesz, a moje spostrzeżenia nie są odosobnione. Może po prostu sobie to i owo przemyśl. Pisz jak to nie mam racji, za to Ty masz, skoro tak Ci lepiej ale gdzieś niech moje słowa zostaną, przemyśl je...

 

Mnie też kilkukrotnie zrypano na forum, najczęściej nie odpisywałam od razu >, ale czytałam, zastanawiałam się i wyciągałam wnioski.

Krytyka miła nie jest, owszem ale przyznanie się do błędu jest dla mnie bardzo dobrą cechą.

 

Nie mam zamiaru się tutaj z Tobą przepychać, bo ja swoje, Ty swoje. Poza tym, jak już wspomniałam, moje ostatnie wpisy tutaj nie są skierowane personalnie do Ciebie, a do ogółu.

Ja jestem ciągle atakowany przez prawicowców, non stop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychotropka`89, dużo emocji z ciebie biję , zazdroszczę , daj mi trochę. ja ogolnie mam wszystko w dupie i wszystkich i zazdroszczę ludziom co mają emocje.

 

-- 12 lut 2015, 02:52 --

 

jestem zadowolony z tego forum , bo dużo tutaj seksownych ponętnych gąsek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem. I to bardzo. Dzięki temu forum moje życie zmieniło się diametralnie na plus. Zarejestrowanie się tutaj było bardzo dobrą decyzją. Co nie znaczy, że tylko to poprawiło mój byt, bo były inne czynniki oczywiście. Tak czy siak, mi pomogło. Dzięki niemu żyję, i żyję bardzo dobrze, jak nigdy wcześniej. :great::great::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×