Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej kochani!

Dziś kolejny luźniejszy dzień, bo w pracy mało roboty, wcześniej skończyłam ( ferie, to mogę sobie na to pozwolic, następny raz dopiero pewnie w maju) Przyszedł młody, poszliśmy kupic specjalne farbki w dziale "artystycznym" papierniczego do pomalowania kubka, dla dziewczyny na urodziny. Taki DIY prezent - fajna rzecz. Uwielbiam szperac wśród farb i pędzli, lubię nawet zapach tego sklepu...

Wpadłam też do rossmanna i kupiłam sobie krem na zmarszczki (jest teraz na dobrej promocji l'oreal), oczekuję byc gładka jak pupcia niemowlaka za parę dni. :mrgreen:

O czwartej ruszamy w trasę w poszukiwaniu składników na zrobienie modelu "obiektu pływającego" - młody dostał zadanie w szkole. Robimy wypasioną tratwę!

No i tak dzień minie.

 

Zalatana23, Super avek! Zapachniało wiosną!

 

A propos wiosny - u mnie tulipany wyłażą... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry Wszystkim :D

 

Infinity, Kasiu, masz niedoczynność tarczycy, na pewno dostaniesz leki....ja miałam podobny wynik i po roku zażywania Eutyroxu doszłam do właściwego poziomu / ale za to stwierdzono jeszcze inną chorobę tarczycy/.

Przy takim TSH powinnaś mieć problem z utrzymaniem prawidłowej wagi ciała :mhm:

 

Inne wyniki masz w porządku?

 

-- 11 lut 2015, 15:07 --

 

Mam zajęte dni. U mnie ruch wzmożony, sporo ludzi się kręci...czas leci szybko, mimo,ze fizycznie nie czuję się najlepiej, zapominam zwykle przy Dzieciach-Wnukach :D Jestem szczęśliwa :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, o dziwo nie mam problemów z wagą.

Inne ok, tylko przy granulocytach jest H, a przy limfocytach i monocytach L, ale nic o tym nie wspominał.

 

-- 11 lut 2015, 15:21 --

 

kosmostrada, boję się leczenia hormonami, że dopiero wtedy zacznę tyć :mhm: ale pójdę, przynajmniej spróbuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Megi_, przeczytałam o Twoim przymusie robienia czegoś....jak ja to znam. Dopiero od niedawna udaje mi się spokojnie poczytać, oglądać TV, ale to trwało wieki...zanim pozbyłam się tych myśli męczących.

To nie jest proste. U mnie to miało początek, kiedy po urlopach wychowawczych wróciłam do pracy, dzieci do przedszkola- mnóstwo obowiązków, przeciążenie, i to ciągłe poczucie, że nie zrobiłam wszystkiego, a muszę, a powinnam...moim zdaniem, kobiety, które mają dzieci do 5 roku zycia nie powinny pracować zawodowo-to jest koszmar. Nie jest się w pełni ani dobrą mamą, ani pracownicą...

Nie wiem, w jakim Ty jesteś momencie życia, ale ja poradziłam sobie z tym dopiero, gdy dzieci usamodzielniły się...wspólczuję Ci bardzo, bo wiem, jakie to męczące uczucie ;)

 

-- 11 lut 2015, 15:27 --

 

Infinity, po tych hormonach nie utyjesz kochana...

 

-- 11 lut 2015, 15:29 --

 

kosmostrada, :D to fakt, że leczenie tarczycy korzystnie wpływa na organizm...na psychikę również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się dziś fajnie, kurde. Nie chodzi o te wyniki tylko nic mi się nie chce. Jestem bez życia, energii, przybita, a jeszcze godzinę temu byłam wręcz nadmiernie pobudzona i zniecierpliwiona. Męczą się przy kompie i już zaczyna mnie to wnerwiać bo czasem chciałabym posiedzieć a organizm odmawia zwłaszcza wrażliwe oczy na "światło" z lapka, telewizora czy tabletu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, nie bój się tycia, nie ma reguły. Nie wiem jakie doświadczenia ma jasaw, ale u mojego męża nie odnotowaliśmy zmian w wadze, tylko trochę włosów mu wyleciało na początku leczenia. A dostaje kopa hormonalnego, bo w efekcie tarczycę mu wycięli i musi brac tabsy już zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Dziewczynki :********

Ja wrocilam do domku , ale mam nerwa przed jutrem :roll: jak ja na tym fotelu wysiedze????

kosmostrada, ktory kremik z Loreala kupilas? ja kiedys uzywalam takiego z jakims roslinnym botoxem ale spektakularnych efektow to on nie dal , kremiki sa za slabe . :bezradny:

Teraz mialam spokoj z klopotami z cera ale od kiedy znow mam wiecej stresu zas cera to odzwieciedla.,

 

jasaw, Hey Aneczko :********* dobrze czytac ze jestes szczesliwa :105::105::great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, włosy :why: przecież i tak mam tylko 3 na krzyż

 

jasaw, z oczami? Kiedyś nosiłam minusy, ale wydaje mi się że wzrok mi się poprawił i lepiej widzę bez tylko mam tą nadwrażliwość na światło z urządzeń. Pójdę do okulisty, w najbliższym czasie. Moim postanowieniem na ten rok było zrobić przegląd i zadbać o zdrowie nie tylko psychiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, witaj Kamilko...biedna Tyś, współczuję wizyty u dentysty, ale gdy nie ma wyjścia, trzeba to znieść.. Ja :hide: i boje się okropnie...swoje przeszłam również...

 

kosmostrada, z tą wizytą nie będzie łatwo, ja w grudniu zapisałam się na marzec i dzwoniłam od rana do południa... Podejrzewam, że wszędzie w Polsce jest ten problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałam sobie,że mam konto na naszej klasie,weszłam tam,żeby je usunąć...zebrało mi się jednak na czytanie starych wiadomości.Boże jaka ja byłam szczęśliwa w wakacje2008r.Miałam swoje grono przyjaciół,pisaliśmy do siebie,spotykaliśmy się-nie było między nami żadnych tajemnic.Później poszłam do liceum i wszystko się zmieniło,nie potrafiłam się odnaleźć w nowej szkole,nikogo nie znałam w nowej klasie,przyjaciele poszli w swoją stronę,zostałam sama-rok później zmarł mój brat,nerwica się nasiliła.Najbardziej jest mi żal urwanego kontaktu z najlepszą przyjaciółką,jak czytałam wiadomości od niej to aż poleciały mi łzy..mieszkałyśmy niedaleko siebie,od podstawówki do końca gimnazjum chodziłyśmy i wracałyśmy razem ze szkoły,zawsze razem-wiedziałyśmy o sobie niemal wszystko-a teraz nie mam nawet jej numeru telefonu,nie wiem gdzie mieszka,co się z nią dzieje.

 

Nie wiem dlaczego to tu piszę..ale poczułam jakiś ogromny smutek,mam łzy w oczach,tęsknię za tą beztroską,w miarę stabilnym życiem.Tylko Wam mogę powiedzieć co mnie boli,nie mam znajomych,z mamą nie będę romawiać o takich rzeczach bo co jej powiem?Że brakuje mi przyjaciółki?Przecież ona ma swoje życie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Słońce! Wysiedzisz Kochana, bo wyjścia nie masz... Jak już zasiądziesz, to skorzystaj i niech ci przegląd od razu zrobią. Najwyżej poprosisz o przerwy ( ja tak robię, jak jest np.płukanie, to proszę o chwilę odsapnięcia). Będę trzymała za Ciebie kciuki!

Kupiłam Revitalift, bo był akurat w bardzo dobrej cenie. Poważnie to cudów nie oczekuję... Jedynie trochę może nawilżenia po kaloryferach.

Mam to samo z buzią, przez tą głupią prolaktynę od leku mam problemy i nawet kupiłam antybiotyk do smarowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja mam klatwe nad glowa , juz doszlam do takiego wniosku , wsie plagi na mnie spadaja :roll::time::time::time:

 

 

Arasha, :******** HeY PannaNatalia, Zebrec, :*********

 

-- 11 lut 2015, 16:51 --

 

kosmostrada, o to ponoc dobry kremik jest :) :********* a jaki antybiol wzielas?

Kurcze ze ja nie mam co wziac przed tym dentysta :lol:

 

-- 11 lut 2015, 16:53 --

 

Ale skoro wylezalam 20 minut pod tomografem nieruchoma t o moze wysiedze i tu? tyle ze tam mnie nie bolalo nic .... :hide: a tu na sama mysl mam lęki .

 

-- 11 lut 2015, 16:56 --

 

Arasha, Kochana daleko :( dziekuje :********* ale jade ze znajomym , samochodem na szczescie , boshe normalnie sie przekrece .

 

-- 11 lut 2015, 16:58 --

 

Tylko tak sobie mysle ze oni tam chyba przyzwuyczjeni do panikarzy....? Zamierzam uprzedzic ze choruje na depresje z lękami i musze miec przerwy...

Chyba rtg mi powinni zrobic przed zrobieniem czegokolwiek nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, właśnie...ja zawsze myślę w takich sytuacjach, że ludzie gorsze sytuacje przeżywają, więc dlaczego nie ja...?

 

Kamilko, to żadna klątwa, nie wmawiaj sobie tego....po prostu co jakiś czas coś wysiada, szwankuje-takie jest życie!!!

Na pewno dasz radę...będziemy z Tobą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Plateczku, weź 20 zeta na wszelki wypadek na znieczulenie. Wysiedziałaś dzielnie pod tomografem (pamiętam rezonans, brrr koszmar), to tu tym bardziej wysiedzisz, przynajmniej klaustrofobia nie łapie i pogapic się można dla odwrócenia uwagi. Dobrze trafisz, to i cię zagadają. Moja mama mdleje u dentysty, a chodzi, bo co ma zrobic. Ja chodzę, chociaż nienawidzę, ślinotok ze strachu mam taki, że nie wystarcza odsysacz, muszą jeszcze mi tonę ligniny pakowac w gębę. Więc rozumiem Cię, ale dasz radę!

 

Antybiotyk mam Klindacin T, polecam. Miałam zapisany dawno temu przez dermatologa, poszłam do rodzinnej ze starą tubką i wypisała mi receptę.

 

-- 11 lut 2015, 17:13 --

 

PannaNatalia, Kochana tulam!!! Czasami każdego z nas dopada taki smutek, rozumiemy to dobrze...

 

Infinity, To wypadanie minęło, jak się ustabilizowały hormony, a całkiem możliwe że u Ciebie się zagęszczą, bo włoski możesz miec liche właśnie przez hormony.

 

Lecę w kurs, poczytam Was jak wrócę. Buziaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×