Skocz do zawartości
Nerwica.com

TIANEPTYNA (Coaxil,Stablon)


Krzysztof

Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy tianeptyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      62
    • Nie
      41
    • Zaszkodziła
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny dzień na tiane. Od wczoraj powróciłem do brania 3x dziennie. Podenerwowanie nie ustępuje. Np. to co tu depresyjni wypisują mnie wkurza, sobie myślę: cieniasy :mrgreen:

Widocznie ci sie poprawia, pogarda dla innych i poczuci wyzszosci to pierwsze jaskolki zdrowienia :lol:

Ego jest coraz silneijse znaczy sie, lepiej byc zdrowym dupkiem niz chorym i lubianym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień na tiane. Od wczoraj powróciłem do brania 3x dziennie. Podenerwowanie nie ustępuje. Np. to co tu depresyjni wypisują mnie wkurza, sobie myślę: cieniasy :mrgreen:

Widocznie ci sie poprawia, pogarda dla innych i poczuci wyzszosci to pierwsze jaskolki zdrowienia :lol:

Ego jest coraz silneijse znaczy sie, lepiej byc zdrowym dupkiem niz chorym i lubianym ;)

 

 

Mam odmiennie zdanie na ten temat niestety. Wolę być tym drugim. Przez złe kontakty z innymi ludźmi można się w pakować w niezłe *ówno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień na tiane. Od wczoraj powróciłem do brania 3x dziennie. Podenerwowanie nie ustępuje. Np. to co tu depresyjni wypisują mnie wkurza, sobie myślę: cieniasy :mrgreen:

Widocznie ci sie poprawia, pogarda dla innych i poczuci wyzszosci to pierwsze jaskolki zdrowienia :lol:

Ego jest coraz silneijse znaczy sie, lepiej byc zdrowym dupkiem niz chorym i lubianym ;)

 

 

Mam odmiennie zdanie na ten temat niestety. Wolę być tym drugim. Przez złe kontakty z innymi ludźmi można się w pakować w niezłe *ówno.

Z moich doswiadczen wynika ze wiekszosci pacjentow w depresji przydaloby sie wiecej a nie mniej asertywnosci.zdrowy egoizm jeszcze nikomu nei zaszkodzil a przejmowaie sie nadmierne tym co mysla inni to dobra droga do samoudreczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponad 3 tygodnie na coaxilu i lipa a nawet jeszcze gorzej-deprecha i nerwica wzmogły się. w ciagu kilku dni bralem 3 razy benzo.a nie bralem z e 4 miechy.a nosi mnie jak.....lepiej nie mówić.wszystko mnie denerwuje.chyba czas na szpital i zapewne jakis nowy neuroleptyk bo chlorprotiksen nie dziala na te wkurw...a siły juz nie mam do tego wszystkiego.mam rodzine a czuje sie jak wrak. a poszedlbym juz do praCY.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co iść z tym od razu do szpitala? Połowa forum leżała by w szpitalu gdybyśmy z takimi objawami się zgłaszali ;) Ja mam Chad a mimo to jeszcze :P do szpitala mnie nie wzięli. I z własnej woli nie pójdę. Jeśli mam zdychać to w domu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzialanie przeciwlekowe to po 2-3 miesiacach, po miesiacu to g... mozna stwierdzic, ale jak ktos nie moze wytrzymac to rozumiem.Tyle ze po innych lekach na przyklad wenli uboki mialem praktycznie caly czas lacznie z bezsennoscia i dretwym wackiem, wiec wedlug mnie nie wyglada to tak strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzialanie przeciwlekowe to po 2-3 miesiacach, po miesiacu to g... mozna stwierdzic, ale jak ktos nie moze wytrzymac to rozumiem.Tyle ze po innych lekach na przyklad wenli uboki mialem praktycznie caly czas lacznie z bezsennoscia i dretwym wackiem, wiec wedlug mnie nie wyglada to tak strasznie.

 

A ten zwiększony **urw? Co za tym może stać? Kiedyś gdzieś czytałem że jak zwierzęta mają za mało serotoniny, to przejawiało się to zwiększeniem agresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzialanie przeciwlekowe to po 2-3 miesiacach, po miesiacu to g... mozna stwierdzic, ale jak ktos nie moze wytrzymac to rozumiem.Tyle ze po innych lekach na przyklad wenli uboki mialem praktycznie caly czas lacznie z bezsennoscia i dretwym wackiem, wiec wedlug mnie nie wyglada to tak strasznie.

 

A ten zwiększony **urw? Co za tym może stać? Kiedyś gdzieś czytałem że jak zwierzęta mają za mało serotoniny, to przejawiało się to zwiększeniem agresji.

To mija po dluzszym czasie nawet, ja przestalem pic kawe i byla agresja sam w raz, lekkie napiecie musi byc a nie jak zombie po ssri bez energii i polotu;)

Jak ktos ma nerwice czy zaburzenia lekowe to pewnie grzej to przezywa, wiec kazdy sam musi stwierdzic czy da rade wytrzymac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszelkie spekulacje czy to minie czy nie minie w ogole nie mają sensu bo nawet nie wiadomo co jest tego powodem, pytałem lekarza ktory jezeli o leki chodzi to jest dobrym specjalistą i było tylko gdybanie co moze byc przyczyną, a normalne to na pewno nie jest i nie ma nic wspolnego z energią

 

-- 14 lut 2015, 13:28 --

 

poza tym jezeli ktos nie bierze leku na depresje to z brakiem energii nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fobie, ale w ulotce ani słowa o tym :mrgreen: To podenerwowanie to tak: czepianie się, chęć przekonywania na siłę do swojego zdania, nawet ostatnio głos podniosłem. Ehhh

 

A i jeszcze jedna ciekawa rzecz. Popęd osłabł, do laski mi się jechać poskakać na niej nie chce. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakie masz objawy tej fobii?

 

Siedzę w domu większość czasu. No chyba że mam wyjść od lasu np. gdzie nie ma ludzi. Taki jakiś lęk w kontaktach z innymi ludźmi. Czasem udaje mi się wytrzymać udawanie i spotkam się z jakąś dupą, ale to wszystko jest tak męczące, masakra jakaś. Żyć się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak juz coś to jakiś lek o silnym działaniu przeciwlękowym a nie tianeptyna, a tak w ogole to darowałbym sobie jakiekolwiek leki, bo nie są w tym skuteczne, lepiej na coś takiego pomogła mi praca jako przedstawiciel handlowy gdzie nabrałem troche śmiałości do ludzi niz te wszystkie leki, chociaz paroksetyna na tyle silnie tłumi lęk ze jakiś tam efekt daje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj mam takie moznaby powiedziec nakrecenie(nie jest to lęk ani akatyzja). Jakbym nie mial lęków zapewne by mi sie to podobało. Określiłbym takie podniecenie, napelenie jak sie ma przed sobą gołą kobiete-te motylki w brzuchu:) Ale serducho zwiększyło obroty do 90, a ogólnie mam 60. I szybko się terAZ męczę. Paroksetyna nie zadziałała mi na lęki. A odnośnie tego kiedy zadziała to nie zgodze się że musi po 3 miechach. Wiele osób również na zagranicznych forach pisze że lęki zniknęły po około 4 tygodniach-zależy od człowieka. Na mnie na lęki zadziałał na początku pramolan-był to 2 lek z kolei.i to 2 tabletki/dz po 2 tygodniach.Pierwszym lekiem była paro. Ale pojawiła się po paro deprecha i nie działalo na lęki a wrecz powiekszyly się. Pramolan nie działał na depreche. Chciałem pozostawic pramolan i dodac inny lek na depreche. Ale psych -mądra głowa -nie!!!, damy serte i po 2 miechach dupa-nic nie zadziałała serta, a lęki pozostały. No to powrót do pramolanu i dodany został anafranil. Ale pramolan już nie zadziałał. wiec odstawilem po miesiącu pramolan. Ja mam taki dziwny lęk-niewiadomo czego się boje.Chyba tego że nigdy niebede normalny-bez lęku, derealizacji,depersonalizacji.I dodatkowo ataki paniki-wtedy jest najgorzej(czuje sie jak jakis nienormalny czlowiek). Z ludzmi lubię gadac i przebywac.

Może powiem nowej doktorce zebyśmy dorzucili teraz do coaxilu.mam nadzieje ze zalapie.

Pozdrawiam.

 

-- 14 lut 2015, 18:54 --

 

lunatic,

a jak długo bierzesz tiane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×