Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

kalikali1 dziś mija 8 tygodni, mam brać jeszcze 4 i idę do lekarza. Nie czuję się dobrze, dlatego zobaczę co mi zaproponuje.

Miko,a brałeś jakiś lek powiedzmy 6 miesięcy???Może tu potrzeba właśnie więcej czasu na prawidłowe działanie np.pół roku. PAtryk29 od dzisiaj rzucam alkohol,faje,i kawe. :uklon: Moje jedyne używki to herbatki czarna i zielona.Skoro alkohol psuje działanie leków to po co los kusić?,ja chce w końcu iść do pracy a nie całe życie w domu przesiedzieć.

Ja mam wizyte u swojego lekarza dopiero na początku marca,i też jestem ciekaw co wymyśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem kiedyś paroksetynę przez 7 miesięcy, ciągle czekałem, że zadziała. Wg. fachowców jeśli lek nie zadziała na depresję w ciągu 8 tygodni to jest bardzo mała szansa, że zadziała po tym czasie. Chyba, że chodzi Ci o ZOK, ale to już zupełnie inna sprawa.

 

kalikali1 tylko jak już do niego pójdziesz to nie daj sobie wkręcać bajek o 6 miesięcznym czasie na zadziałanie leku, bo tracisz tylko czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie anafranil nawet działa na nerwicę, ale jestem impotentem, po drugie demotywacja, po trzecie brak odczuwania satysfakcji.

Również przy 150mg franka jestem impotentem,zero przyjemności z sexu.A na jaki rodzaj nerwicy ci anafranil pomaga?Bo ja biorę prawie 3,5 miecha i fobia społeczna dalej mnie miażdży.Na depresje też nie działa.Pobiorę te 6 miesięcy i przechodzę chyba na moclobemid,zobaczymy co lekarz powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby

oby , oby ,,,

U mnie w 99 roku po miesiącu na tyle zaskoczył ,że miałem fazę przez pól roku . Potem sie skończyło ,,, i ten kure-wski brak apetytu , co mnie po tym leku szczególnie w...rzało . Potem zaczęły się szczekościski i coś tego typu . Jednak lek ten zmienił coś na stałe w mojej NN na korzyść tak mi sie wydaje .A jakie dawki bierzesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

150mg już wałkuje 3,5 miecha dziś mega pozytywny nastrój mam,przez całą terapie była straszna kicha a dziś słucham muzy cały dzionek,świetnie mi wchodzi i nastrój atydepresyjny. :D Mam nadzieje że już teraz będzie tylko lepiej,i zmiażdzy mi tą fobie społeczną przeklętą i wyjde na luzie z chaty,zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dlaczego ja tak zle reaguje na wysilek na anafranilu? Pisalem jakis czas temu ze chce sie zapisac na kickboxing, a nie mogę bo bardzo się męcze, cierpną mi mięśnie, mało płuc nie wyplije. Jak cwicze to tez jest duza dysproporcja miedzy 1 serią a ostatnią. Męczę się szybko. Mieliście, macie tak, jak to rozwiązaliście. Trraz biore 112,5 mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy po odstąpieniu od Anatranilu 75 SR, wszystko wróci do normy, chodzi mi głównie o orgazm, normalizacja libido oraz brak kłopotów z wypróżnieniem się.

 

bądż spokojny , z czasem wszystko wróci do normy .

W ciągu paru tygodnia wszystko wróci do normy.

 

Brałbym Anafranil jeszcze raz jakby nie bardzo duże problemy z wypróżnianiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 4 miesiącach? Prędzej depresja/nerwica sama Ci przejdzie niż klomipramina się rozkręci, jeśli do tej pory tego nie zrobiła.

Możesz spróbować zwiększyć dawkę albo zmienić lek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×