Skocz do zawartości
Nerwica.com

Weekend'owy wątek prywatkowo - reflexyjny , zapraszam ..


VTEC

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się cieszę xD w piątek idę na porządną popijawę a potem koncert a potem jeszcze jedna popijawa. Mały outline przedstawię.. Najpierw zatankuję kilka piw ze znajomymi potem lecę na koncert się wyszaleć potem jak wrócę to zatankuję ze znajomymi kratę albo więcej i padnę jak bela xD jak nie wrócę w sobotę wieczorem znaczy że zachlałem się na śmierć więc żegnam na zaś. Miło było poznać. A mam nadzieję, że z Tegretolem można pić xD przekonamy się :P Pozdro :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj będę xD o ile nie kopnę w kalendarz....nie wiem jak ten lek reaguje z alkoholem ale podobno tyko zmniejsza tolerancję organizmu na karbamazepinę...co znaczy że będzie więcej skutków ubocznych..hm....nie waaaażne idę się nawalić i dobrze bawić...nawet sobie kupiłem 3 pary dżinsów xD cieszę się hehe bo rzadko na zakupy chodzę. Pozdrawiam. I stawiam wszystkim rundkę :P:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fuuuuuuuuuuuuuuj...nienawidzę whisky....no jak jestem wstawiony to mi nie gra już różnicy alkohol xD oczywiście jak mieszam to potem jestem niezmiernie chory hehe. Ale jak jestem nawalony to nie patrzę co piję. W każdym razie....WÓÓÓÓDKA WÓÓÓÓÓDKAAA LALALA LAAAA XD..heh....nie no..nie mam nawet siły się śmiać już..byle do piątku....czyli jutra....wleję w siebie hektolitr piwa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polina, ekhm...ja bym dołączył ale dla twojego dobra to radzę ci zhaltuj. Zagubiona=>, mnie po whisky czystej skręca, po whisky z colą jeszcze się da przeżyć dodać lód i jest okej xD ale ogólnie to blee.....ale jak się wstawię delikatnie to jak najbardziej xD wchodzi jak kawa z rańca xD (a ja piję kawę w 3 łykach z wielkiego kubka :P) AANYWAY>....za godzinę wychodzę xD uuu...denerwuję się xD nie byłem na imprezie od wieków....raczej zazwyczaj sam się zalewałem. Pozdrawiam :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa a rano po tych kolorowych alkoholach będziesz ratować :mrgreen::?: jak kac gigant dopadnie :!:

Jak dziewczyny wspomniały wcześniej witaminka C i jesteś jak nowy :D

 

 

tak jak nowy kilka razy w życiu widziałem się właśnie tak nowo :mrgreen: niezbyt piękny widok przyznam się ;) ale skoro mówicie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×