Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

tropiciel, zacznijmy od tego, że nigdy się nie poddaję i nie mam wpływu na podejście moderatorów.

 

Wybacz, ale każdy Twój post jest zupełnie bez sensu. Wszyscy staramy się jakoś wzajemnie sobie pomagać, bo chyba po to jest forum - przynajmniej moim zdaniem. Think about this!

 

-- 08 lut 2015, 04:40 --

 

Znając życie, to możesz nie wiedzieć o co chodzi. Jako dobry kolega z forum, przetłumaczę Ci ostatnie zdanie z mojej wypowiedzi: "Pomyśl o tym" (dosłownie, weź sobie to do serca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomaganie sobie nie oznacza klepanie sie po plecach, reality check jest potrzebne gdyz nie zyjemy w wymyslonym swiecie przyjaciol wirtualnych

swiat ma w dupie Twoje problemy i ocenia surowo, warto o tym wiedziec - Mikolaja nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tropiciel, ja widzę to trochę inaczej. Mam przyjaciół za których oddałbym życie. Z drugiej strony lubię zwierzyć się wirtualnie i nie widzę w tym nic dziwnego.

 

-- 08 lut 2015, 04:54 --

 

Btw: dziękuję za "Twoje" z dużej litery. Nawet się tego nie spodziewałem. To dobrze o Tobie świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie sama nie wiem. Czy można czuć radość z samego bycia? Czy leki są w stanie tak zmienić samopoczucie?

 

Z samego bycia można czuć radość. Dziś ucieszyło mnie ukończenie nowego wierszyka na konkurs w drogerii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że udało mi się wcześnie wstać

Miły pan barista w kawiarni

Kawa i rogalik

Siódme poty na treningu

Rozmowa z przyjaciółką

Wyniki kolokwium z farmakologii :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×