Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, a może jednak bezpieczniej oswajac się z myślą, że to już nie wróci...

Takie jakieś mam refleksje, jak mam za dużo czasu. Jutro to przedyskutuję na terapii, jak zdążę, bo przede wszystkim chcę rozkminic moje lęki wyjazdowe.

 

Jadę z chłopakami do sklepu docelowo w poszukiwaniu drobiazgu na Walentynki dla dziewczyny młodego (jak to piszę to nie wierzę - boszsz gdzie ten dzidziuś gdzie...) Podobno może byc słodki misiaczek... ;)

 

Na razie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej mi się marzą rzęsy z piórek. Mam umowę, że coś podeślę na wieś, a mnie podeślą piórka z kur i kaczek.

Wystarczy klej do sztucznych rzęs.

Tylko pytanie, czy wyjście do baru z kolegami to odpowiednia okazja, czy zbyt oczywista próba zwrócenia na siebie uwagi :mrgreen:

 

http://makijaz.wieszjak.polki.pl/wszystko-o-makijazu/296199,5,Spektakularne-sztuczne-rzesy-i-piora--sylwesterkarnawal-foto.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastroju nie mam , z lekarzem ogolnym sie poklocilam , nie chcial mi ani Betahistiny zapisac alnbi jakiegos benzo na wypadek zeby miec.

Betahistine mam w karcie szpitallnej ktora mu dalam skserowana i wielki klopot byl wiec nie mam tego leku.

 

Normalnie chyba na zle chwile to sobie maryske z amowie skoro lekarze nie chca Ci zapisac lekarstwa.

 

-- 09 lut 2015, 20:34 --

 

cyklopka, piekne te rzeski :105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zdążę przed końcem karnawału, ale i tak planuję tylko pojedyncze kosmki, żeby lekko przedłużyć, nie pawie pióro na pół twarzy ;)

Na bale niestety nie chodzę, a muszę sobie znaleźć jakąś okazję, żeby sobie raz na czas oko zrobić.

 

Jak to jedna koleżanka spytała drugiej, która zawsze chodzi w wyprostowanych, rozpuszczonych włosach: "A jak się czeszesz na wesela?"

Długo mi zajęło przetworzenie :shock: jakie, kurwa, wesela, bo chyba z 6 lat nie byłam.

Na studniówkę też mnie żaden kolega nie zaprosił ;)

 

A teraz robię bardzo fajną rzecz, porządkuję zdjęcia na fejsbuku, bo gdybym np. kogoś poznała, kto by chciał mi przegrzebać przeszłość, to nie wszystko muszę mieć na widoku, a świat jest zajebiście malutki ;)

 

-- 09 lut 2015, 19:43 --

 

Normalnie chyba na zle chwile to sobie maryske z amowie skoro lekarze nie chca Ci zapisac lekarstwa.

Ja jestem ciekawa jakby mojej mamie zapodać :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, tez sie troche boje ze wlasnie mi lęki nasili .... ale poki co to sie nie martwie bo jej nie mam nawet :D:D:D

 

mirunia, :*********** kaazal mi isc do laryngolozki , ja sie chyba wypisze z tego osrodka bo juz tam chodzilam do kobiety lekarki i byla taka sama . Klopot z kazda recepta nawet jak daje kartki od specjalistow.

 

tak Betahistyina mi pomaga na blednik bardzo.

 

-- 09 lut 2015, 21:06 --

 

mirunia, tez mi sie ten avek podoba :D:D:smile:

 

-- 09 lut 2015, 21:09 --

 

mirunia, ledwo sie wysilil ze mi skierowanie na rtg dloni dal bo mnie tak stawy bola ..... i jeszcze sie tlumaczyl ze to powinien ortopeda :?:?:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana ale ja chodze do niej tylko ze terminyz awsze sa dluzsze i teraz mam dopiero na polowe marca .... :cry::cry::cry:

 

-- 09 lut 2015, 21:30 --

 

mirunia, i obliczylam sobie ze mi braknie tej bietahistiny ... no i chcialam zeby mi zapisal jedno opakowanie to nie dal recepty , nie wiem jak ja to teraz kupie ???? Bede musiala isc sie prosic chyba zeby mnie przyjela wczesniej laryngolozka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, jasaw, smarowalam taka mascia z kamfora ... chyba to byla zmijowa masc :mhm:

 

jasaw, ojoj to masz utrapienie , moj sasiad ma tez luszczyce to widze zcasami jaki zdrapany chodzi bo tak go swedzi ze on nie wytrzymuje i sie drapie.

ja z kolei mam wiecznie nos zapchany przez te kaloryfery :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, żmijowa chyba nie zawiera kamfory :mhm: , ale jest dobra, choć może uczulać. Ja cenię wysoko Amol, jednak ostatnio musiałam zrobić przerwę, bo moja skóra zaczyna reagować alergicznie. Smarowałam nim bolące mięśnie, zmiany łuszczycowe, zatoki, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×