Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Zadałam pytanie, a nie robiłam nikomu wyrzutów. Moja intencja została źle zinterpretowana :!: Trudno sprawdzać profile wszystkich użytkowników, którzy zakładają nowe tematy. Traktuję ludzi poważnie, chyba że ktoś ewidentnie robi sobie jaja. A temat wydał mi się jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest to już kilkunasty temat z cyklu- "trochę mi się polepszyło, więc na własną rękę odstawiam/zmniejszam dawki leków->wracają mi objawy choroby-> ląduje w szpitalu/ u swojej lekarki-> następuje zwiększenie dawki leków-> polepsza mi się....odstawiam=i tak w koło macieju". Jest mi przykro, że chorujesz i naprawdę współczuję, ale tak nie może być. Nie ma żadnych czerwonych, oni nie istnieją. Wiem, że w tej chwili nie wierzysz swoim rodzicom, swojej lekarce, swojej psycholożce, więc czemu miałabyś uwierzyć mi czy innymi forumowiczom? Leki, które bierzesz nie mają sprawić, że czerwoni przestaną istnieć(bo oni w ogóle nie istnieją!) tylko mają sprawić, że TOBIE przestanie się wydawać, że oni istnieją- bo jest to nieprawda. Poza tym ten temat nie miał nic wspólnego z zespołem stresu pourazowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×