Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

Zebrec, oglądałem, choć było to dość dawno temu. Pamiętam, że film przypadł mi do gustu ze względu na to, że był specyficzny i dość ciężki oraz ze względu na świetną grę Ralpha Fiennesa, który jest jednym z moich ulubionych aktorów.

 

Zgadzam się, film był dosyć ciężki, ale również bardzo klimatyczny i zaskakujący i tak, jak wspomniałeś - gra Ralpha Fiennesa na najwyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bardziej do dziewczyn - są tu jakieś fanki "Seksu w wielkim mieście"?

 

Bardzo lubię seriale produkcji HBO więc ostatnio włączyłem z ciekawości pierwszy odcinek. Muszę przyznać, że całkiem przyjemnie się oglądało, a niektóre teksty - genialne! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wywiadu z reżyserką: " - Ludzie określają to, co robiły dziewczyny jako taniec, ale my nazywaliśmy to głupimi krokami. Dwie postaci miały stworzyć własny kod zachowania i poruszania się w otoczeniu nieznajomych. Lubię, kiedy bohaterowie stają się śmieszni lub wygłupiają się. Na początku postanowiliśmy naśladować pingwiny, potem inne rzeczy, które przyszły nam do głowy, ale ponieważ wszyscy uwielbiamy Monty Pythona, szybko i zupełnie odruchowo zaczęliśmy iść w tym kierunku."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie w telewizji publicznej to tylko Barwy szczęścia i Czas honoru.

 

A jakbym sobie coś miała ściągnąć, to najwyżej jakieś anime. Albo skończę chociaż ten sezon DW z 11 doktorem, z tym że nie na pewno. Albo Wojny Klonów, lol.

A teraz jeszcze doszło SW rebels, poziom podobny jak clone wars polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, obejrzałaś Birdmana? jak wrażenia?

Turyste też oglądałem, nieźle obrazował destrukcyjną siłę wyparcia - motyw przedstawiony również w filmie "Jako w piekle tak i na Ziemi".

 

Jeśli spodobał Ci się Turysta, polecam również Gra 2012 tego samego reżysera, tylko uwaga, bo jest jeszcze cięższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×