Skocz do zawartości
Nerwica.com

KUPIĘ,SPRZEDAM,ODDAM,ZAMIENIĘ,OGŁOSZENIA-WĄTEK ZBIORCZY.


promykslonca

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam dużo antydepresantów jakby coś ktoś (oriven i sertraline), sprzedam albo wymienię na fluo :P (nie wiem czy tak można ;) ale nie mam co z tym zrobić, a czasem w złych momentach życiowych wykorzystuję do niecnych celów, to lepiej się pozbyć ;)).

 

Hmm a jaka cena i co masz na myśli pisząc fluo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha dlaczego ryzykowana propozycja ..możesz jaśniej .Te tabsy są z EU a nie z Azji.

Ja pisałam o konkretnej osobie, która zamawiała sobie etizolam z Azji przez internet i jak dla mnie takie postępowanie jest ryzykowne. A skąd pochodzi Twoje cudo ? Masz do tego jakiś opis po polsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha dlaczego ryzykowana propozycja ..możesz jaśniej .Te tabsy są z EU a nie z Azji.

Ja pisałam o konkretnej osobie, która zamawiała sobie etizolam z Azji przez internet i jak dla mnie takie postępowanie jest ryzykowne. A skąd pochodzi Twoje cudo ? Masz do tego jakiś opis po polsku ?

 

 

4-(2-chlorofenylo)-2-etylo-9-metylo-6H-tieno[3,2-f][1,2,4]triazolo[4,3-a][1,4]diazepina

 

 

Testowałem etizolam w dawkach terapeutycznych 1mg i 2mg.

 

Działaniem najbardziej zbliżone jest do alprazolamu. W porównaniu do niego jest bardziej subtelny. Wpływa jakby bardziej na umysł niż na ciało. Nie zamula, umysł jasny, jest ochota coś podziałać. Po alprazolamie jest większa pewność siebie, etizolam bardziej działa niejako w tle.

 

Po pół godzinie już czuć jak działa. Wyraźne działanie czuć do 6 godzin. Na następny dzień łatwo się wstaje i jest się wyspanym.

Przeważa działanie przeciwlękowe [10/10], potem rozluźniające [6/10] i nasenne [3/10]. Żadnej euforii nie zauważyłem.

 

Po 2mg po ok 3-4 godzinach, robiło się sennie. Działanie terapeutyczne bardzo dobre (w porównaniu z alprazolam, lorazepam, diazepam, estazolam).

 

Co do działania rekreacyjnego.

Na BlueLight pisano że te dawki (1-2mg) nawet nie wyczuwali. Przy braku tolerki na benzo i zaburzeniach nerwicowych wyraźnie czuć działanie. W tych dawkach na pewno jest mniej rekreacyjne od alprazolamu. Większe dawki podobno wykazują właściwości euforyzujące.

 

Są 2 rodzaje :Tłoczone w Azji lub na obszarze Unii Europejskiej.Ja posiadam tabsy z UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, 2,500 pln, no nieźle, to bym musiał sprzedać cały komputer, monitor, drukarkę, laptopa i jeszcze zapas leków :) nie wiem kto to kupuje, chyba do monitorów 4k, jakbym składał peceta to nie kupiłbym nic powyżej amd R9 270X i od MSI pewnie bo mają tanio a i w Afterburnerze można je chyba najlepiej kręcić bo to w końcu ich program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×