Skocz do zawartości
Nerwica.com

PAROKSETYNA (Arketis, ParoGen, Paroxetine Aurovitas, Paroxinor, Paxtin, Rexetin, Seroxat, Xetanor)


Ania

Rekomendowane odpowiedzi

boogyman, przepraszam, co do grzybów też bym się nie zgodziła. Jestem na paroksetynie 2 lata i wymienione przez Ciebie dolegliwości pojawiły się u mnie jak tylko weszłam na 20 mg, czyli po miesiącu. Muszę co jakiś czas łykać Macmiror i Fluconazol oraz probiotyki :? Zanim zaczęłam brać paroksetynę nie miałam takich "kwiatków"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzielepiej, jak widać na każdego inaczej działa, ale polecam cierpliwość, na mnie np paro zadziałało w 100% dopiero nie szybciej jak po 1-2 miesiącach. Przestałam płakać i wyszłam z dołku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał może przy braniu Paro nocne poty? Nigdy nie miałam problemów z poceniem się i nadal nie mam - w dzień, bo w nocy co jakiś czas mnie oblewa i budzę się spocona. NIgdy wcześniej nie miałam czegoś takieo, a od jesieni zdarza mi sie to. Miał ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, bo już normalnie zaczęłam myśleć że mam jakiegoś chloniaka :bezradny: Cóż, jestem hipohondryczką i każdy objaw dziwny powoduje przerażenie. W dodatku jak zaczełam o tym myśleć to jakby tak zaczeły mnie boleć węzły chłonne... Eh, co ta psychika może wyczarować :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedzielepiej, nigdy nie masz pewności. Też się zawsze zastanawiam, jak ktoś pisze o tak długim czasie poczuł poprawę, czy bez leku nie byłoby tego samego. Te zaburzenia lubią zanikać bez powodu i bez powodu pojawiać się na nowo.

Jakieś symptomy poprawy muszą być szybciej, choćby pojedyncze lepsze dni, ale bez stabilizacji. Coś co daje nadzieje, żeby trwać na danym leku.

U mnie poprawa nastąpiła dość szybko po wejściu na 30 mg, na 40 mg było jeszcze lepiej. A 2 m-ce na dawce 20 mg nie dały żadnej poprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy to zacznie działać, bo 3 tydzień biorę 20 mg i nic

czuję się tak samo beznadziejnie biorąc to jak bez tych leków

zalezy na co dostałeś lek, jezeli na silne objawy to poprawa powinna byc widoczna w ciagu kilku tygodni, po pol roku to są jakies kosmetyczne poprawki w dzialaniu leku, jak problem jest tez kosmetyczny to sie je faktycznie moze dopiero wtedy dostrzega, albo i w ogóle

za pierwszym razem dostałem ten lek w zasadzie na nic co by mógł wyleczyc, dlatego poprawy nie widzialem praktycznie zadnej bardzo długo, za drugim razem na silne napady lękowe to poprawa była po 2-3 tygodniach dosć widoczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcę przejść spowrotem na paroksetyne, aktualnie biore wenlafaksyne...ale ona nie dziala nic na lęki, jedynie depresje.A lęki mam jakie miałem , nawet z domu ciezko mi wyjsc za dnia.

 

czy musze zrobić jakąs dluższa przerwe , czy moge juz za 2-3 dni przejsc na paroksetyne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasz, ja po paro na początku mialem bardzo podobnie. po kilku dniach minęło.

 

Schodzę z paroksetyny, dzień w ktorym wzialem z 3 mg - wieczorem lekkie lęki + płaczliwość.

Wziąłem zwykla dawke nastepnego dnia i wrocilo do normy.

 

tak ma byc ja sie pytam?:D Kpina, z tego sie nie da zejść ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo to jest zamulacz, ma za zadanie głównie tłumić lęk i przy okazji tłumi wszystko inne, po 20 mg czułem się na tym jakbym był wiecznie czymś zatruty, słaby, senny, otumaniony, dopiero coś sie poprawiło jak zmniejszyłem do 10 mg, sam, bo lekarze na to nie wpadli zeby to zrobić, trzymają się utartych wytycznych odnośnie dawek ze terapeutyczna zaczyna sie od 20mg i koniec kropka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jem paroksetyne juz 38 dzien w dawce 20 mg , mialem po pierwszym opakowaniu wejsc na 40mg ale nie zrobilem tego . Dostalem lek na fobie spoleczna i lekka depresje i ogolnie troche lepiej sie czuje ale nie jest to to

czego bym sie spodziewal, nadal jest jakis wewnetrzny niepokoj ....czekac na wieksza poprawe w dawce 20mg czy jeszcze cos sie zmieni ?? czy zwiekszyc dawke ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to ze sie boje wejsc na 40mg , tylko nie wiem czy czekac na dalsze efekty na 20mg bo odczuwam jakies dzialanie , jestem troche spokojniejszy ale to jeszcze nie to .... i ciagle mam taki dziwny pisk w uszach to chyba dlatego ze lek dziala i sie zastanawiam czy dalej bedzie sie rozkrecall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to ze sie boje wejsc na 40mg , tylko nie wiem czy czekac na dalsze efekty na 20mg bo odczuwam jakies dzialanie , jestem troche spokojniejszy ale to jeszcze nie to .... i ciagle mam taki dziwny pisk w uszach to chyba dlatego ze lek dziala i sie zastanawiam czy dalej bedzie sie rozkrecall
oczywiście że lek się dopiero rozkręca, pełne działanie paroxetyny osiągalne jest 3-6 m/c co jak co ale leki nauczą Cię cierpliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę miał na dniach oryginalny SEroxat z aktualna datą ważności . Cena wywoławxxacza 1000zł :lol: W licytacji decyduje pierszeństwo zgłoszeń .

 

-- 09 lut 2015, 19:56 --

 

Acha , Ludziom uzależnionym od Paroksytyny i innych środków narkotycznych i psychotropowych udział w licytacji zabroniony , pod karą dożywotniej kastracji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×