Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to? nie słyszałem:)) Choć taki harem by nastrój poprawił... Ale ja jestem monogamiczny i moje serduszko może być zarezerwowane tylko dla jednej:) Co ja za głupoty opowiadam, jasne ze zakładam!!! Dziewczyny zakładamy harem, uwaga! Już jest co robić po konkursie miss, wymyśliłem!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil92, dziękuję :) Choć niestety, u mnie takie dobre dni sprawiają, że kolejny atak nerwicy boli dwa razy mocniej.. ale cóż, trza jakoś pchać ten wózek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, To są moje siostry, ale nie takie od lizania się pod ogonkami, tylko takie, że jak mi się coś dzieje to przylatują i kończy się to powyrywanymi tchawicami, krwią malującą pejzaże na ścianach. sa gorsze od grupie Majki Jeżowskiej. kto niedobry biorą go na huki. Ale nie istnieje między nami porozumienie seksualne, to nie tak jak między nami. tam to mogą się nawet przymnie przebierać i może, no, no no trochę może mi stanie, ale tylko trochę. to nie tak jak między nami, hormony buzują, iskry i napięcie ostatnio odnotowywane podczas powstawania ziemi, coś ty to nie tak:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pyszne proste potrawy jakie sobie dziś zrobiłam

- szklanka kompotu z jabłek + połówka z cytryny - super pełny smak to był :-)

- dwie wielkie michy duszonych pomidorów na oliwie.

- ziemniaki, warzywa na parze + własnej roboty kiszona kapusta. a do wszystkiego łyżka masła ( a może więcej :angel: ) która rozpływała się na talerzu, na gorących ziemniaczkach ( bo masła podobno nie powinno się smażyć na patelni)

- ...

 

na jutro już nie mam pomysłu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sprawia radości , nic nie w*urwia , życia jest szare , wszystko się przesuwa a ja stoję ,siedzę w miejscu , jak scena z filmu - mój obraz jest w miejscu a wszystko w okół za*edala , tyle że mnie to gówno obchodzi , film nie wzrusza , nie powoduje emocji więc po co oglądać telewizję , co mnie obchodzi wojna na Ukrainie?? Po co wogóle żyć ?? O Anhedonio ty gorsza od depresji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie sprawia radości , nic nie w*urwia , życia jest szare , wszystko się przesuwa a ja stoję ,siedzę w miejscu , jak scena z filmu - mój obraz jest w miejscu a wszystko w okół za*edala , tyle że mnie to gówno obchodzi , film nie wzrusza , nie powoduje emocji więc po co oglądać telewizję , co mnie obchodzi wojna na Ukrainie?? Po co wogóle żyć ?? O Anhedonio ty gorsza od depresji

 

mialo byc co sprawia radosc a nie co nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tropiciel, nie mogę czytać Twoich idiotycznych postów. Dziwię się, że jeszcze nie dostałeś bana. Sorry. :?

 

dlaczego? bo jestem logiczny do bolu? zastanow sie jaki jest przewodni temat watku i co pisze koles, gdzie zauwazasz idiotyzmy z mojej strony? challenge accepted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tropiciel, nawet nie chce mi się tego komentować. Dzisiaj postaram się zgłosić Twoje posty do moderatorów. Mam nadzieję, że coś z tym zrobią.

 

czyli poddajesz sie i liczysz na to, ze moderator podzieli Twoj system wartosci i mnie zbanuje bez proby zbadania kto ma racje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×