Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, Kochana moja :********* az Cie wysciskam z radosci :papa::yeah:

Dalas rade ! Wyjazd zaliczony i najwazniejsze ze znalazlas nawet chwilki radosci podczas niego!

Nastepnym razem bedzie lepiej:)

A chyba faktycznie aura jest nam nie sprzyjajaca bo patrz ile ludzikow narzeka i sie zle czuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Zalatana23, mirunia, dobrze Was słyszec Dziewczynki!!! Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej - nigdy nie myślałam, że tak bardzo będzie się mnie to tyczyło... ;)

Musimy się wspierac, bo wiem jak bardzo mi Was brakowało w tych gorszych chwilach... Jednak kawka, czy herbatka z Wami dobrze robi! To jest naprawdę najlepsza grupa wsparcia ever.

A wiecie , że już minęły kolejne dni i jesteśmy bliżej wiosny? :D

Idę się powoli rozpakowywac.

 

-- 05 lut 2015, 22:16 --

 

cyklopka, zrób ręczną przepierkę, albo wymocz nogi do pedicure'u, zawsze to trochę wody poleci... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogłam się ogolić, ale mieć i głowę mokrą i nogi... dziwnie bym się czuła.

Jak mi psychiatra dalej będzie dobierać dawki leku względem "Ojca Mateusza", to spodziewam się w przyszłym tygodniu co najmniej 300 /o\

 

-- 05 lut 2015, 22:01 --

 

Jakby im w ogóle na mnie zależało, to by odpuscili.

 

-- 05 lut 2015, 22:13 --

 

Mam ochotę sobie uszy wykłuć ;_;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

mirunia, Adblocka zainstaluj.. A np. jak chcesz włączyc jakąś stronke i pokazują się za nia jakies reklamy to wejdz w panel sterowania-programy-odinstaluj i tam bedziesz miała dziwne pliki to je usuń ;) Może ściągałas coś i nie odhaczyłaś dodatków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! :papa: u mnie dziś ciężki dzień,ciężka sesja na terapii,jakaś taka trudna.Boli mnie głowa,chce mi się spać,masakra

To trzymam kciuki ,dasz radę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

white Lily, Enii, ja pierwszy raz od dawna wpadłam w jakieś osłupienie,czułam się sparaliżowana,nie mogłam się ruszyć ani nic powiedzieć,to było bardzo dziwne.Przeszło jak T wzięła mnie za rękę i porosiła,żebyśmy wstały...teraz będę analizować dlaczego się tak zachowałam,czemu nic nie byłam w stanie zrobić.Na koniec T powiedziała,że się cieszy,że dotrwałam do końca mimo,że chciałam stamtąd jak najszybciej uciec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PannaNatalia, to normalne tak bywa emocje są różne nawarstwiają się ,kumulują tak to niestety kochana jest.Będzie lepiej ale wszystko trzeba przeżyć ,mieć na to odwagę a Ty ją masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×