Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ebook.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już ściąga się w formie cyfrowej dobra to warto pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu danych. Kopie zapasowe i te sprawy. Najlepiej przegrać na jakiś zewnętrzny nośnik. Ja wiele osobistych danych komputerowych straciłem w ciągu swojego życia i żałuję, bo pamiątki cyfrowe w przeciwieństwie do rzeczywistych nie zajmują praktycznie miejsca.

Jakby co to brat będzie,to wszystko robił.Ja bym nie umiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od niedawna jestem użytkownikiem amazon kindle i tu pojawia się moje do Was pytanie:

czy jest w nim opcja zawijania wierszy?

miał wgrane fabrycznie słowniki angielsko-angielskie i w nich po powiększeniu czcionki automatycznie wiersze stawały się krótsze nie trzeba było przewijać poziomo ekranu, natomiast wczoraj wgrałem ebooki w formacie pdf i w nich już po powiększeniu obrazu, wierszy nie zawija.

nie wiem czy szukać tej opcji w urządzeniu, czy może powinienem przekonwertować plik ebooka z formatu pdf, do jakiegoś innego takiego w jakim są słowniki?

 

-- 22 lip 2014, 13:40 --

 

i jeszcze jedno pytanko - czy wiecie jak przechodzić z tekstu jakiegoś ebooka bezpośrednio do słownika?

 

-- 22 lip 2014, 14:32 --

 

okej pytania nieaktualne, już to ogarnąłem, jupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę zwykłe książki. Mają w sobie jakąś magię. Nie umiem tego dokładnie opisać. Lubię ich zapach i każdą przewróconą stronę. Zawsze to była ważna część mojego życia i żadnej książki nie zamieniłabym na ebooka. ;)

 

PauzEglIGwwKgUUk5eyqYn8wCYA5Un5KcR7WTsM7IFKkehQbJsQza1aVaeID_zJj3GYeN-wSm50Gr_gjfChzcEo=w426-h568-p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×