Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

ja kiedyś widziałem tylko hardkorowego koksa ale obiadu nie chciał postawić, to wszyscy zrzucili się na obiad dla niego

magnolia84 jak wydasz się bogato to postawisz nam forum na super serwerze i najlepszym skrypcie prawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, ja nie podalem panienki miejscowosci tylko uzylem rebusu, jestem zmuszony pani zalozyc sprawe o ujawnianie tajnych danych i domagac sie zadoscuczynienia w postaci pieknego cialka oskarzonej :nono:

 

-- 05 lut 2015, 20:11 --

 

obejrzenie smiesznej fotki 30 letniego rejbena w masce bylo smieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaż znowu orientacja...? 'orientacja płciowa'? robić z czyjegoś cierpienia przedmiot żartów świadczy o małości i braku empatii. ale po co będę tłumaczyć to ludziom, których bawi fakt bycia uwięzionym w ciele innej płci, niż ta psychiczna. ostatnio jedna z tęgich głów forumowych zresztą pomyliła transseksualizm z transwestytyzmem, na taką ignorancję już w ogóle ręce opadają..

 

wiem, że nobody cares Arhol, wiem, po temu piszę w nawiasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lojantka, I do care. :) Fajnie, że to napisałaś. Zgadzam się ze wszystkim. A mylenie transseksualizmu z transwestytyzmem to bardzo powszechna rzecz. Gdy ostatnio zwróciłem na to uwagę koleżance, to powiedziała tylko: oj tam, oj tam. To takie uniwersalne stwierdzenie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lojantka, miałam na myśli nie tylko transseksualistów, ale też orientacje. Szkoda, że nie okazujesz oburzenia w temacie o którym napisałam powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×