Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siemka


runninghigh

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem Kuba, mam prawie 18 lat. Interesuje sie muzyką, fotografią, modą. Uwielbiam sie śmiać i wygłupiać. W lipcu zachorowałem na depresje, okazało sie, że jestem nadwrażliwcem. Teraz jest juź dobrze, zawsze byłem pozytywnie nastawiony do życia, ale odkąd zacząłem interesować się psychologią i pracą nad sobą było coraz gorzej. Lubie siebie, jestem gejem, ale czasami słysze w mojej głowie takie słowa jak nie nawidze cie, jestes nikim itd, jak przestać je słyszeć, wiem, że one nic nie znaczą, ale mimo wszystko wolałbym mieć spokój w sobie. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja w sumie podobnie jak Ty jestem tutaj nowa. Ano i widzę, że mamy podobne zainteresowania (no może za wyjątkiem mody). Depresja - nic fajnego, wiem po sobie, ciągle z tym walczę. Ale masz już dodatkowe plusy na starcie - lubisz i akceptujesz siebie, a to już jest dużo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Runinghigh .

Tak się Ciebie zapytam , od kiedy ( jakiego wieku ) człowiek jest w stanie powiedzieć o sobie ,że na pewno jest gejem ?

Sorry ,chyba Cie tym pytaniem nie uraziłem ;)

 

dlaczego miałbyś mnie tym urazić, błagam cię :) ja byłem pewien tego, że jestem gejem w wieku 15 lat tak na 100%, ale np. mój kolega w gimnazjum miał dziewczynę, a dopiero tak w wieku 18 lat był pewny tego jaką ma orientację. Także, nie ma na to jednej odpowiedzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×