Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie mogę znaleźć chłopaka/dziewczyny


peace-b

Rekomendowane odpowiedzi

mi się wydaje z tego co obserwuję, że ludzi przeważnie ciągnie do osób pogodzonych ze sobą, świadomych swoich zalet ale też niezakompleksionych i umiejących się przyznać do wad. Atrakcyjność czy bogactwo moze tylko wpływać na te cechy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słyszałem czasami od jakiejś fajnej, miłej i z wyglądu extra laski, że nikt się z nią nie chce umówić do kina ani nic. Coś w tym musi być. Może za ładna ;)

biedulka! mogłeś sprawić jej przyjemność i zaprosić do kina :P

 

Namiestniku ... no niestety ... atrakcyjne osoby wcale nie mają tak łatwo w sprawach damsko-męskich jak by się wydawało ... wręcz (nie wiedzieć czemu) często mają gorzej ...

ja się z tym nie zgodzę.. niby czemu miały by mieć gorzej?!

 

ja natomiast nie spojrzał bym na kogoś atrakcyjnego lub mającego pół polski przyjaciół ani na bogatego.dla mnie takie osobniki są puści w środku,niewidzą nic poza czubkiem swego nosa,zapatrzeni tylko w siebie.tacy zwykle wymagają od życia i innych wycieczki na Marsa.dlatego trzymam tylko z nieszczęsliwymi lub niepełnosprawnymi bo wiem że takim jestem potrzebny i zawsze docenią moją pomoc i lepiej zrozumieją.

to chyba nie do końca tak jest.. ja jestem nieszczęśliwa i brzydka wręcz wstrętna... charakter też mam okropny!! ehhh.. szkoda gadać wogóle :( za to mam bardzo ładne koleżanki które mają spoko charakter każda swój heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azotox .... atrakcyjni ludzie mają CZASEM gorzej ... bo przykładowo gdyby takiej zaje***tej lasce spodobał się nasz Nieboszczyk .... to jakby nawet biedaczka nie wiadomo jak się trudziła i tak nie miałaby u niego szans ...

 

---- EDIT ----

 

Poza tym ... dlaczego uważasz, że jesteś wstrętna??? Zapewne to tylko Twoje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk może se gadać :P ja myślę, że gdyby spodobała mu się zajebista laska nie miałby żadnych oporów.. pomyśl jak podniosłaby się jego samoocena! zresztą chyba wszyscy faceci są tacy sami.. no ale to tylko moje zdanie!

 

Jestem wstrętna bo tak się czuję.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że mógłby mieć opory. Wielu facetów ma opory bo czują się brzydcy, nieciekawie, a więc "jak ja mogę z taką laską".

 

 

biedulka! mogłeś sprawić jej przyjemność i zaprosić do kina :P

Oj musiałem się przełamać.

 

Namiestniku ... no niestety ... atrakcyjne osoby wcale nie mają tak łatwo w sprawach damsko-męskich jak by się wydawało ... wręcz (nie wiedzieć czemu) często mają gorzej ...

ja się z tym nie zgodzę.. niby czemu miały by mieć gorzej?!

 

A ja się zgodzę z bee. Coś w tym jednak jest. Zazwyczaj jeżeli mają powodzenie to u osób pozbawionych samokrytyki a tym samym często... no niezbyt... . Ew. u tych co się nieco przełamali i tu ew. jest jakaś opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra bo ja żyję chyba w jakimś innym świecie serio..

 

A ja myślę, że mógłby mieć opory. Wielu facetów ma opory bo czują się brzydcy, nieciekawie, a więc "jak ja mogę z taką laską".

nie rozumiem.. mi się właśnie wydaje że jeżeli wiedziałbyś że podobasz się jakiejś dziewczynie to podniosła by się twoja samoocena.. w końcu podobasz się fajnej lasce Ty nie twój kumpel co nie?

to u osób pozbawionych samokrytyki a tym samym często...

często co?.. osoby pozbawione samokrytyki czyli pewne siebie tak? a to czyni je gorsze? sorry ale nie kapuje was..

 

ach dobra nie dyskutuje już na ten temat najwyraźniej się nie znam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już nie wspominając o opinii :

Jak ładna to pewnie głupia, pusta, zapatrzona w siebie, wyniosła zwracająca uwagę tylko na super przystojniaków..........bardzo krzywdząca opinia, mam śliczne, fajne koleżanki które niestety często są w ten sposób osądzane......zresztą przystojnych dobrze zbudowanych chłopaków często tez coś takiego spotyka.

Stereotypy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ... brak samokrytyki nie ma nic wspólnego z pewnością siebie ...

A co do Nieboszczyka ... nie wiem czy to by podniosło jego samoocenę ... podejrzewam, że by pomyślał, że laska się z niego nabija ...

... ale może niech na ten temat wypowie się Nieboszczyk ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba niejasno się wyraziłem. Pewność siebie to czuć się dobrze takim jakim jestem. To bardzo pozytywna sprawa. Ale pozbawienie samokrytyki... to tragedia. Ktoś choćby nie wiem jak wyglądał to ma się za cudo, choćby się na czymś nie znał to będzie twierdził, że wie i umie najlepiej. Tu nie tylko o związki chodzi. Chciała byś mieć chłopaka który będzie ci mówił co czujesz i co powinnaś czuć myląc się do tego i nie dający wyprowadzić z błędu - bo jest tak pewny siebie mimo, że jest w błędzie? To jest właśnie brak samokrytyki. Ale taki na pewno Cię zaczepi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka656 a skąd biorą się te jakże krzywdzące opinie co?

I nie mówcie mi proszę że ładne dziewczyny mają problem ze znalezieniem chłopaka bo zleksza to jest śmieszne w życiu nie słyszałam żeby jakaś modelka czy ładna aktorka miała taki problem..

może poprostu mają zbyt wysokie wymagania?!

Chyba niejasno się wyraziłem. Pewność siebie to czuć się dobrze takim jakim jestem. To bardzo pozytywna sprawa. Ale pozbawienie samokrytyki... to tragedia. Ktoś choćby nie wiem jak wyglądał to ma się za cudo, choćby się na czymś nie znał to będzie twierdził, że wie i umie najlepiej. Tu nie tylko o związki chodzi. Chciała byś mieć chłopaka który będzie ci mówił co czujesz i co powinnaś czuć myląc się do tego i nie dający wyprowadzić z błędu - bo jest tak pewny siebie mimo, że jest w błędzie? To jest właśnie brak samokrytyki. Ale taki na pewno Cię zaczepi.

o czym wy wogóle mówicie,.. czyli mam rozumieć że każdy chłopak który ma ładną dziewczynę taki jest? heh a ci samotni to niby nie? może jest odwrotnie ludzie pozbawieni samokrytyki nie mają nikogo bo wydaje im się że nikt na nich nie zasługuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka656 a skąd biorą się te jakże krzywdzące opinie co?

A skąd bierze się opinia, że każdy chodzący do psychiatry człowiek to wariat i świr i napewno stanowi zagrożenie dla innych, skąd się bierze przekonanie, że każdy pacjent szpitala psychiatrycznego jest nieuleczalnie i ciężko chory psychicznie................

 

I nie mówcie mi proszę że ładne dziewczyny mają problem ze znalezieniem chłopaka bo zleksza to jest śmieszne w życiu nie słyszałam żeby jakaś modelka czy ładna aktorka miała taki problem..

Taa na co dzień się słyszy jakie to modelki i aktorki mają super związki, na całe życie, zestarzeją się ze swoimi partnerami na pewno.......... a te rozwody, załamania nerwowe, alkoholizm i uzależnienie od narkotyków biorą się na pewno ze zbyt szczęśliwego zycia osobistego.........

 

może po prostu mają zbyt wysokie wymagania?

Tak żeby ktoś kto na nie patrzy chciał je poznać a nie traktować jako obiekt seksualny do zaliczenia.......

 

Takie jest moje zdanie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak to widzę. Adorować będzie ich znacznie więcej facetów którzy nie zapewnią związkowi szczęścia. Co najwyżej dobrą zabawę na jakiś czas. Trudniej spośród nich wybrać tych właściwych. A jeżeli jakaś piękna kobieta poszukuje faceta w jakimś konkretnym środowisku, to może się okazać, że nikt nie ma odwagi by postąpić krok. Bo taki właśnie stereotyp. Piękna kobieta musi mieć modela albo kogoś sławnego.

 

Oczywiście nie znaczy, że tak musi być. A każdy może mieć inne doświadczenia.

 

Zauważcie, że osoby mające się za piękne mówią, że to utrudnia im, a te które mają się za mniej ładne mówią, że tym pięknym to napewno nie utrudnia.

 

Co do tego, że piękno i wartościowość nie mogą iść w parze - to najlepiej popatrzeć na forum. Mamy tyle wartościowych i pięknych forumowiczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bee84 zgadza sie.już miałem do czynienia z takimi osobnikami.takim nie potrafie zaufać.więc nawet gdyby taki osobnik sie mną zainteresował ja bym tego wogóle nie dostrzegł bo takim nie wierze i boje sie takich.tacy też potrafią wykorzystać czyjąś desperacje dla własnego dobrostanu psychiczego.dlatego teraz kieruje sie wyłącznie rozumem.więc uganianie sie za kobietami wogóle mnie nie interesuje.szkoda czasu,szkoda energii.znam wiele innych przyjemniejszych rzeczy.

 

---- EDIT ----

 

po drugie wiek robi swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka656 chyba się nie zrozumiałyśmy ale to raczej moja wina bo źle formułuje zdania.. mam milion myśli na raz.. nie mogę się skupić!

W każdym razie ja też uważam że to jest niesprawiedliwa opinia.. a pytanie skąd się bierze było retoryczne.. to to samo jak twierdzenie że blondynki są głupie, a Polacy to złodzieje.. wszyscy dobrze wiemy że tak nie jest. Ale nie zgadzam się z tym że ładne dziewczyny mają w życiu gorzej i tyle.. a co mają powiedzieć osoby mniej atrakcyjne które z góry traktowane są gorzej, wyśmiewane i obrażane głownie przez ludzi ładniejszych i lepszych?!

 

dobra namiestnik rozumiem już o co ci chodzi.. :smile: sorry! jeszcze pytanko a czemu myślisz że nie zasługujesz na taką ładną dziewczynę?! mi się wydaje inaczej..

 

heh nieboszczyk rozwalasz mnie naprawdę znaczy w pozytywnym sensie.. ja też już pomału myślę tak jak Ty.. nie mam na nic siły, energii gadam ci gorzej niż moja babcia :P ehhh tylko płakać się chce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BadBoy - owszem - nie ma nic przyjemniejszego :mrgreen:

Ridllic ... pewnie, że powinna być ładna, miła i inteligentna ... nie ma co se żałować ;)

 

---- EDIT ----

 

Azotox ... atrakcyjne osoby może rzeczywiście nie mają gorzej ... bo wiadomo, że lepiej być "ładniejszym" niż "brzydszym" - to nie ulega wątpliwości - taki już jest ten świat ... ale jeszcze trzeba pamiętać, że "ładny" i "brzydki" to pojęcia względne ...

... ale z pewnością "ładniejsi" nie mają raju na ziemi ... i nie mają partnera na zawołanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×