Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałam zanieść formularz do biura, myślałam, że dostanę borutę za opóźnienie, albo co gorsza potrącą z wypłaty, a ta mi tylko komplement powiedziała :lol:

 

Zaraz lecę do dziewczynki, a wieczorem jadę na spotkanie organizacyjne wolontariatu, bo przez ostatnie pół roku mi było strasznie nie w porę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc :***

miałam dzisiaj bardzo trudny dzień, jestem paskudnie roztrzęśiona, teraz jak wróciłam wzięłam afobek, może to przez pełnie księżyca i @

wstałam po 6, pojechałam na ta konsultacje na terapię, tam się okazało, że jest chora ta pani z która miałam się spotkać, a mieli mój nr telefonu. przeproszono mnie i mam przełożone za 2 tygodnie to spotkanie

spotkałam się z koleżanką, byłyśmy na spacerze z jej psiakiem, potem wypiłam u niej herbatke, taki zdrowy koktajl mi zrobiła, było całkiem sympatycznie ale ja cały czas na spince :zonk::zonk:

w międzyczasie miałam jeszcze jeden telefon z nieporozumieniem nie z mojej winy, ale wyjaśnione i

brat po mnie podjechał do koleżanki, zabrałam się z nim bo wracał z gdanska

teraz czuje się taka beznadziejna, chce mi się wyc :cry:

jestem benadziejna

od kumpeli pożyczyłam ksiazke 'lubie palić, ale teraz chcę przestać'

ona rzuciła miesiąc nie pali, ale jak mówi bardziej dzięki uporowi, zmieniła styl życia, sport, zdrowe jedzonko, podziwiam ją naprawdę :uklon:

jadłam u niej pyszne brownie zostawiła dla mnie ostatni kawałek, dostanę przepis, pychota

 

-- 04 lut 2015, 17:07 --

 

tak mi dziś chujowo

wszystko tak trudne, nie do przeskoczenia

ja niee chce zadnej wiosny, lata, wole jak mogę się zagrzebać i schować jesienią i zimą :roll::oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:********

 

Ja dzis tez nienajlepiej , tez mam lęki , roztrzesienie , bylam u Madzi , pozniej poszlam do koelzanki na herbatke ale tam sie czulam w miare niezle , na koniec zakupy w biedrze i w lewiatanie bo zachcialo mi sie sledzika i w biedrze juz bylam roztrzesiona w kolejce , nie wiem czy jakas aura kijowa panuje bo widze ze duzo nas z le sie czuje.

 

Teraz siedze w domu i pije herbatke z pomarancza i gozdzikami .

Nastawilam pranie , relaksuje sie.

 

W sobote chce isc na targi jedzeniowe "Najedzeni fest" mimo ze sie z le czuje to nie bede siedziala w domu.

 

amelia83, Kochana :******** tulam Cie goraco! i pamietaj ze sie nie zamykamy w lozku ! :******** Patrz ile ogarnelas dzisiaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrec, a z jakiego miejsca dojezdasz jesli to nie tajemnica?

ja dzis mialam ruskie pierogi i zupe taka ze szpinakiem z hortexu --- to jedna z moich ulubionych zupek jesli idzie o zupki z mrozonych warzyw. :105:

 

-- 04 lut 2015, 19:30 --

 

aaa i musze do biedry isc znow .... nie kupilam sobie papieru toaletowego 8):shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich!!

 

amelia83, Karinko, masz po prostu gorszy dzień, to minie. Idziesz do przodu, podziwiam Cię bardzo, pokonujesz bardzo poważne przeszkody, trudne niezmiernie, jesteś zmęczona, ale nie poddawaj się, idź dalej, koniecznie :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Kochana nie mam jak odpisac bo karty nie mam , dopiero jutro kupie :******* ale tak chodzilo mi o to co napisalas :* skonsultuj to koniecznie Slonce , mojej mamie to pomagalo>

 

amelia83, dobrze Ci Ania napisala :******** nie poddajemy aie!

 

tosia_j, hey Tosiu :*******

 

A ja bylam w biedrze po ten papier i teraz sie czulam calkiem dobrze. Ile kosmetykow roznych nawiezli , miedzy innymi tolpy :)

 

Nastawilam sobie na jutro miesko bo musze jutro jechac do eletrowni , cos miz a duzo za prad licza ... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Slonce :******** nie wolnow takiej pozycji czytac , musisz miec ksiazke przed soba , mnie juz fizykoteraputa nauczyl w jakiej pozycji moge czytac . Ja czytam podparta na poduchach takich ozdobnych na lozko ktore mam.

Tulam Cie cieplutko :***** pocwicz troszke , rozluzni to miesnie :*******

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja tez mam zarowki energooszczedne juz wszedzie ... dzis u Madzi bylam , jutro chce jechac do elektrowni ...

Kochana mam nadzieje ze ten kregoslup Ci odpusci:)

 

comatom, ok :) ja wlasnie pomyrdalam miesiwko w kuchni:)

 

-- 04 lut 2015, 21:36 --

 

mirunia, Kochana robie fileta z kurcZaka duszonego w pomidorkach i dorzucilam kilka czarnych oliwek bo mi zostaly , kiedys je dodawalam do salatki.

 

Teraz w biedrze sa na promocji filety z kurczaka to kupilam paczke .

Bede miala na trzy dni wyzerke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×